TEFAL Panvica na palacinky Daily Expert, 25 cm

Panvica na palacinky Daily Expert, 25 cm Odolný nepriľnavý povrch pre chutné palacinky
S panvicou na palacinky Daily Expert od značky Tefal objavíte ľahkosť domácej prípravy palaciniek! Táto nepostrádateľná panvica na palacinky má odolnú rukoväť a ideálny tvar na nadýchané palacinky a exkluzívne funkcie značky Tefal pre dokonalé výsledky každý deň. Náš odolný a bezpečný nepriľnavý povrch sa ľahko čistí, zatiaľ čo naša inovatívna technológia indikátora teploty je kľúčom k chutným palacinkám, ktoré sa vždy vydaria.

Referenčné číslo: C2893802

Nepriľnavá panvica na palacinky s dlhou životnosťou pre ľahkú prípravu chutných palaciniek

Panvica na palacinky Tefal Daily Expert je prísľubom ľahkého a pohodlného varenia pri každom použití s inteligentnými funkciami pre ľahkú prípravu raňajok. Vďaka nášmu nepriľnavému povrchu s dlhou životnosťou a ideálnemu tvaru tejto panvice na palacinky pripravíte nadýchané, dozlatista opečené palacinky, ktorým sa jednoducho nedá odolať. Či už pripravujete palacinky z kúpenej zmesi alebo od základu, Daily Expert je prísľubom kvality značky Tefal pre vaše domáce varenie deň čo deň!
Základné fakty
 • Nepriľnavý povrch s dlhou životnosťou

  Tento vysokokvalitný povrch vydrží až 2-krát dlhšie ako štandardný titánový povrch značky Tefal – pre výkon, ktorý zvládne aj to najintenzívnejšie varenie deň čo deň, pri každom dokonalom jedle.

 • Technológia Thermo-Signal™

  Vylepšená technológia Thermo-Signal™ sa sfarbí na červeno, keď panvica dosiahne ideálnu teplotu na začatie prípravy, takže vaše palacinky budú mať vždy perfektnú farbu, konzistenciu a chuť.

 • Pokročilá indukcia

  Dno Thermo-Fusion™ od spoločnosti Tefal zabezpečuje rýchle a optimálne vedenie tepla na povrchu panvice pre lahodné palacinky, ktoré sú vždy dokonale pripravené.

 • Ideálny tvar

  Objavte ideálnu panvicu na jednoduchú prípravu lahodných palaciniek: nadýchaných, dozlatista opečených a jednoducho neodolateľných.

 • Masívna rukoväť

  Rukoväť s masívnou vložkou z nehrdzavejúcej ocele poskytuje dodatočnú pevnosť a odolnosť pre pevné uchopenie, ktoré uspokojí všetky vaše potreby pri varení.

 • Vynájdené vo Francúzsku

  Ukážka francúzskych odborných znalostí znamená propagáciu štandardov excelentnosti, ktoré sú charakteristické pre naše odvetvia. Naše inovatívne produkty sa vyrábajú vo Francúzsku z vysokokvalitných materiálov a s maximálnou starostlivosťou.

 • Bezpečný nepriľnavý povrch

  V rámci nášho záväzku k nekompromisným štandardom bezpečnosti neobsahujú naše nepriľnavé povrchy v styku s potravinami PFOA, olovo ani kadmium. Testy vykonali externé nezávislé laboratóriá s prísnejšími kontrolami, než aké vyžadujú súčasné predpisy pre kontakt s potravinami.

 • Tefal je svetovou jednotkou v oblasti kuchynského riadu

  Spoločnosť Tefal usilovne pracuje na tom, aby boli výsledky varenia vždy dokonalé – o dôvod viac, prečo si vybrať značku Tefal. *Zdroj: Euromonitor International Limited, vydanie Home and Garden 2022, maloobchodná hodnota značky MOC, údaje z roku 2021)

Návod   na použitie