TEFAL Panvica wok Daily Expert, 28 cm

Panvica wok Daily Expert, 28 cm Odolný nepriľnavý povrch na každodenné varenie
S panvicou Wok Daily Expert od spoločnosti Tefal objavíte ľahkosť domáceho varenia! Táto nepostrádateľná panvica wok je vybavená rukoväťou s optimalizovaným úchopom a je ideálne tvarovaná na prípravu jedál z jednej panvice a jednoduchšie domáce varenie, navyše obsahuje exkluzívne funkcie značky Tefal pre dokonalé výsledky každý deň. Náš odolný a bezpečný nepriľnavý povrch sa ľahko čistí, zatiaľ čo naša inovatívna technológia indikátora teploty je kľúčom k chutným jedlám, ktoré sa vždy vydaria.

Referenčné číslo: C2891902

Nepriľnavá panvica wok s dlhou životnosťou pre ľahké varenie a dokonalé výsledky

Panvica wok Tefal Daily Expert je prísľubom ľahkého a pohodlného varenia pri každom použití s inteligentnými funkciami pre ľahké každodenné varenie. Náš odolný a nepriľnavý povrch má dokonalú protišmykovú úpravu a tento základný formát woku je určený na prípravu chutných jedál, ktoré potešia každého. Daily Expert dodá vášmu každodennému vareniu prísľub kvality značky Tefal vďaka dizajnu pre sýte jedlá z jednej panvice a dokonale pripravené restované pokrmy, ktoré sa vždy podaria.
Základné fakty
 • Nepriľnavý povrch s dlhou životnosťou

  Tento vysokokvalitný povrch vydrží až 2-krát dlhšie ako štandardný titánový povrch značky Tefal – pre výkon, ktorý zvládne aj to najintenzívnejšie varenie deň čo deň, pri každom dokonalom jedle.

 • Technológia Thermo-Signal™

  Keď panvica dosiahne ideálnu teplotu, bod Thermo-Signal™ sa sfarbí do červena. Táto funkcia je zárukou dokonalej štruktúry, farby a arómy a umožňuje každodennú prípravu vynikajúcich pokrmov plných chuti.

 • Pokročilá indukcia

  Dno Tefal Thermo-Fusion™ zaisťuje rýchle a optimálne vedenie tepla po povrchu panvice pre lahodné, vždy dokonalé jedlá.

 • Jednoduché pokrmy z jednej panvice

  Hlboká a okrúhla panvica wok pre dokonalé smaženie, dusenie a opekanie – a perfektné výsledky pri mnohých ázijských receptoch

 • Ergonomická rukoväť s ľahkým uchopením

  Ergonomická, ľahko uchopiteľná rukoväť zaručuje ľahkú manipuláciu a poskytuje bezkonkurenčný komfort a bezpečnosť pri varení.

 • Vynájdené vo Francúzsku

  Ukážka francúzskych odborných znalostí znamená propagáciu štandardov excelentnosti, ktoré sú charakteristické pre naše odvetvia. Naše inovatívne produkty sa vyrábajú vo Francúzsku z vysokokvalitných materiálov a s maximálnou starostlivosťou.

 • Bezpečný nepriľnavý povrch

  V rámci nášho záväzku k nekompromisným štandardom bezpečnosti neobsahujú naše nepriľnavé povrchy v styku s potravinami PFOA, olovo ani kadmium. Testy vykonali externé nezávislé laboratóriá s prísnejšími kontrolami, než aké vyžadujú súčasné predpisy pre kontakt s potravinami.

 • Tefal je svetovou jednotkou v oblasti kuchynského riadu

  Spoločnosť Tefal usilovne pracuje na tom, aby boli výsledky varenia vždy dokonalé – o dôvod viac, prečo si vybrať značku Tefal. *Zdroj: Euromonitor International Limited, vydanie Home and Garden 2022, maloobchodná hodnota značky MOC, údaje z roku 2021)

Návod   na použitie