TEFAL RESIST INTENSE

RESIST INTENSE Mimoriadna odolnosť vo vnútri aj zvonku

Kuchynský riad Tefal RESIST INTENSE ponúka mimoriadne dlhú životnosť a kvalitu bez kompromisov a vďaka materiálom navrhnutým tak, aby vydržali aj tie najnáročnejšie podmienky sa vyznačuje veľmi vysokou odolnosťou. Tentorad s technológiou FlameProtect je vysoko odolný proti plameňom, takže sa ideálne hodí na plynové horáky, a jeho vonkajší antikorový povrch zostáva stále rovnako lesklý a nepoškriabaný. Je vybavený nepriľnavým povrchom TITANIUM PRO, ktorý ponúka optimálny výkon a ľahké umývanie, a systémom Thermo-Spot® pre dokonalé výsledky.

Dostupné produkty: 6

Riad Tefal RESIST INTENSE: vysoká odolnosť

Riad Tefal RESIST INTENSE je skonštruovaný tak, aby dlho vydržal a ponúka mimoriadnu odolnosť za všetkých okolností. Tento prvotriedny riad bol skonštruovaný tak, aby vydržal priamy plameň na plynových sporákoch, a vďaka technológii FlameProtect ponúka pozoruhodnú odolnosť proti poškriabaniu a škvrnám a dlhodobú životnosť. Vysoko kvalitný nepriľnavý povrch umožňuje perfektné restovanie a varenie bez pridaného tuku, takže ponúka zdravú prípravu jedál a zároveň chuť bez kompromisov. Nepriľnavý povrch TITANIUM PRO je zárukou vynikajúcej chuti, vždy dokonalých výsledkov a naviac sa ľahko čistí. Technológia Thermo-Signal® zase pomáha zaistiť dokonalú prípravu pokrmov vrátane restovania ako profesionálny kuchár. Objavte dokonalú a vysoko odolnú panvicu s mimoriadne odolnou konštrukciou a vylepšeným ergonomickým dizajnom. * Povrch TITANIUM PRO vydrží až dvakrát dlhšie než štandardný povrch Tefal Titanium.

* TITANIUM PRO lasts up to 2x longer than Tefal Titanium Standard

Základné fakty
 • Technológia FlameProtect chrániaca vonkajší povrch

  Vylepšená vonkajšia vrstva FlameProtect spevnená kremíkom je špeciálne skonštruovaná tak, aby poskytovala maximálnu odolnosť pri dynamickom varení na plynových sporákoch, chránila proti plameňom, škrabancom a škvrnám a zaistila vášmu riadu dlhodobú životnosť.

 • THERMO-SIGNAL™

   

  Technológia THERMO-SIGNAL™ indikuje ideálnu teplotu pre začiatok varenia, a tak zaručuje dokonalú textúru, farbu a chuť pre lahodné pokrmy na každý deň.

   

 • Nepriľnavý povrch TITANIUM PRO: Vydrží až dvakrát dlhšie*

  Vysoko kvalitný nepriľnavý povrch je mimoriadne trvanlivý a odolný vďaka výrazne spevnenej vrstve a krycej vrstve posilnenej titánovými časticami.

  *V porovnaní so štandardom Titanium.

 • Hlboký tvar

  Hĺbka 50 mm vám dovolí pripravovať všetky obľúbené jedlá s úplnou presnosťou a pokojom.

 • Robustná konštrukcia

  Silná stena a dno panvice prinášajú väčšiu robustnosť a lepší rozvod tepla, takže si môžete trúfnuť aj na náročnejšie recepty a dosiahnuť optimálne výsledky.

 • Ergonomická rukoväť

  Ergonomická rukoväť prináša väčšie pohodlie pri varení

 • Vyrobené vo Francúzsku

  Tefal usilovne pracuje na tom, aby zaručil dokonalé výsledky varenia vždy, keď vkročíte do kuchyne – skrátka jeden ďalší dôvod, prečo si vybrať Tefal!
  *Zdroj: Euromonitor International Limited, vydanie Dom a záhrada 2019, maloobchodná hodnota značky MOC, údaje z roku 2018

 • Tefal: Svetová jednotka v kuchynskom riade*

  Tefal usilovne pracuje na tom, aby zaručil dokonalé výsledky varenia vždy, keď vkročíte do kuchyne – skrátka jeden ďalší dôvod, prečo si vybrať Tefal!
  *Zdroj: Euromonitor International Limited, vydanie Dom a záhrada 2019, maloobchodná hodnota značky MOC, údaje z roku 2018.

 • 100 % bezpečný nepriľnavý povrch

  0 % PFOA, 0 % olova, 0 % kadmia*
  *Prísnejšie kontroly ako vyžadujú platné predpisy pre materiály alebo výrobky, ktoré sú určené na priamy kontakt s potravinami. Neobsahuje olovo (Pb) ani kadmium (Cd), čo znamená, že tieto materiály neboli na povrch panvice pridané zámerne. Žiadne uvoľňovanie látok na úrovni 0,005 mg/kg.

 • default

 • default

 • default

Návod   na použitie