TEFAL RESIST INTENSE

RESIST INTENSE Mimoriadna odolnosť vo vnútri aj zvonku

Kuchynský riad Tefal RESIST INTENSE ponúka mimoriadne dlhú životnosť a kvalitu bez kompromisov a vďaka materiálom navrhnutým tak, aby vydržali aj tie najnáročnejšie podmienky sa vyznačuje veľmi vysokou odolnosťou. Tentorad s technológiou FlameProtect je vysoko odolný proti plameňom, takže sa ideálne hodí na plynové horáky, a jeho vonkajší antikorový povrch zostáva stále rovnako lesklý a nepoškriabaný. Je vybavený nepriľnavým povrchom TITANIUM PRO, ktorý ponúka optimálny výkon a ľahké umývanie, a systémom Thermo-Spot® pre dokonalé výsledky.

Dostupné produkty: 6

Riad Tefal RESIST INTENSE: vysoká odolnosť

Riad Tefal RESIST INTENSE je skonštruovaný tak, aby dlho vydržal a ponúka mimoriadnu odolnosť za všetkých okolností. Tento prvotriedny riad bol skonštruovaný tak, aby vydržal priamy plameň na plynových sporákoch, a vďaka technológii FlameProtect ponúka pozoruhodnú odolnosť proti poškriabaniu a škvrnám a dlhodobú životnosť. Vysoko kvalitný nepriľnavý povrch umožňuje perfektné restovanie a varenie bez pridaného tuku, takže ponúka zdravú prípravu jedál a zároveň chuť bez kompromisov. Nepriľnavý povrch TITANIUM PRO je zárukou vynikajúcej chuti, vždy dokonalých výsledkov a naviac sa ľahko čistí. Technológia Thermo-Signal® zase pomáha zaistiť dokonalú prípravu pokrmov vrátane restovania ako profesionálny kuchár. Objavte dokonalú a vysoko odolnú panvicu s mimoriadne odolnou konštrukciou a vylepšeným ergonomickým dizajnom. * Povrch TITANIUM PRO vydrží až dvakrát dlhšie než štandardný povrch Tefal Titanium.

* TITANIUM PRO lasts up to 2x longer than Tefal Titanium Standard

Základné fakty
 • Technológia FlameProtect chrániaca vonkajší povrch

  Vylepšená vonkajšia vrstva FlameProtect spevnená kremíkom je špeciálne skonštruovaná tak, aby poskytovala maximálnu odolnosť pri dynamickom varení na plynových sporákoch, chránila proti plameňom, škrabancom a škvrnám a zaistila vášmu riadu dlhodobú životnosť.

 • Nepriľnavý povrch TITANIUM PRO: Vydrží až dvakrát dlhšie*

  Vysoko kvalitný nepriľnavý povrch je mimoriadne trvanlivý a odolný vďaka výrazne spevnenej vrstve a krycej vrstve posilnenej titánovými časticami.

  *V porovnaní so štandardom Titanium.

 • 100 % bezpečný nepriľnavý povrch

  0 % PFOA, 0 % olova, 0 % kadmia*
  *Prísnejšie kontroly ako vyžadujú platné predpisy pre materiály alebo výrobky, ktoré sú určené na priamy kontakt s potravinami. Neobsahuje olovo (Pb) ani kadmium (Cd), čo znamená, že tieto materiály neboli na povrch panvice pridané zámerne. Žiadne uvoľňovanie látok na úrovni 0,005 mg/kg.

 • THERMO-SIGNAL™

   

  Technológia THERMO-SIGNAL™ indikuje ideálnu teplotu pre začiatok varenia, a tak zaručuje dokonalú textúru, farbu a chuť pre lahodné pokrmy na každý deň.

   

 • Hlboký tvar

  Hĺbka 50 mm vám dovolí pripravovať všetky obľúbené jedlá s úplnou presnosťou a pokojom.

 • Ergonomická rukoväť

  Ergonomická rukoväť prináša väčšie pohodlie pri varení

 • Robustná konštrukcia

  Silná stena a dno panvice prinášajú väčšiu robustnosť a lepší rozvod tepla, takže si môžete trúfnuť aj na náročnejšie recepty a dosiahnuť optimálne výsledky.

 • Vyrobené vo Francúzsku

  Tefal usilovne pracuje na tom, aby zaručil dokonalé výsledky varenia vždy, keď vkročíte do kuchyne – skrátka jeden ďalší dôvod, prečo si vybrať Tefal!
  *Zdroj: Euromonitor International Limited, vydanie Dom a záhrada 2019, maloobchodná hodnota značky MOC, údaje z roku 2018

 • Tefal: Svetová jednotka v kuchynskom riade*

  Tefal usilovne pracuje na tom, aby zaručil dokonalé výsledky varenia vždy, keď vkročíte do kuchyne – skrátka jeden ďalší dôvod, prečo si vybrať Tefal!
  *Zdroj: Euromonitor International Limited, vydanie Dom a záhrada 2019, maloobchodná hodnota značky MOC, údaje z roku 2018.

Funkcie
Materiál Hliník  
Zdroj tepla PLYN - ELEKTRICKÁ DOSKA - sklokeramika - HALOGEN  
Vhodné na použitie v rúre NIE  
Vhodné do umývačky riadu ÁNO  
Vnútorný povlak/povrchová úprava NEPRIĽNAVÝ  
Farba vnútornej vrstvy ČIERNA  
Thermo-Spot® (indikátor teploty) YES  
Vonkajší povlak/povrchová úprava MATNÝ SMALT  
Vylievací okraj IBA HRNCE  
Typ rukoväte Pevné  
Cooking surface Non stick  
Cooking style Expert cooking  
Coating durability (for Pans) X2  
Product Specificity Little to no fat cooking  
Removable handle No  
Návod   na použitie