TEFAL SIMPLE COOK

SIMPLE COOK Riad bez nutnosti zložitého čistenia  

Každý vie, že príprava lahodných jedál zaberie čas, a preto by umývanie kuchynského riadu mal byť rýchly proces. Riad Tefal Simple Cook bol navrhnutý tak, aby vám každý deň zjednodušoval život vďaka nepriľnavému povrchu, ktorý umožňuje jednoduché a nepracné čistenie panvice a s radom funkcií pre dosiahnutie dokonalých výsledkov pri varení.

Dostupné produkty: 8

Riad Tefal Simply Clean

  Nový riad Simple Cook dosahuje výborné výsledky bez námahy. Vyskúšajte kuchynský riad s plne potiahnutým vnútorným aj vonkajším povrchom i ochranou proti plameňom pre bezstarostné čistenie, ktoré už nemôže byť jednoduchšie. Vysoko kvalitný titánový povrch má vysokú odolnosť, zatiaľ čo dno s funkciou rozptýlenia tepla zaisťuje optimálne vedenie tepla pre rovnomerne uvarené jedlo a rukoväť ponúka vylepšenú ergonómiu pre maximálny komfort. Vysoko kvalitná panvica umožňuje perfektné restovanie a varenie bez pridaného tuku, takže ponúka zdravú prípravu jedál a zároveň chuť bez kompromisov. Pri domácom varení vykúzlite dokonalé jedlá, či už ide o každodenné varenie alebo víkendové hostiny pre celú rodinu. Značka Tefal ponúka kuchynský riad, ktorý urýchli proces čistenia, takže získate viac času na to, čo je naozaj dôležité.  
Základné fakty
 • Čistenie vnútornej i vonkajšej strany so 100 % účinkom

  Objavte možnosť rýchleho a jednoduchého umývania vďaka produktu s nepriľnavým povrchom vnútri aj zvonku, čo zabezpečí ochranu pred plameňmi.

 • THERMO-SIGNAL ™

  Technológia THERMO-SIGNAL™ indikuje ideálnu teplotu pre začiatok tepelnej úpravy jedla, a tak zaručuje dokonalú textúru, farbu a chuť pre lahodné pokrmy na každý deň.

 • NEPRIĽNAVÝ TITÁNOVÝ POVRCH

  Vysoko kvalitný nepriľnavý povrch je obzvlášť trvanlivý a odolný vďaka špeciálne posilnenej štruktúre a ochrannému povrchu s obsahom titánu.

 • Dno s funkciou rozptýlenia tepla

  Vďaka dnu s funkciou rozptýlenia tepla je teplo dobre vedené po celej panvici pre optimálne a rovnomerné výsledky varenia.

 • Ergonomická rukoväť

  Ergonomická rukoväť 

  Pre väčšie pohodlie a bezpečnosť pri varení.

 • Kompatibilita so všetkými typmi sporákov, vrátane indukcie

  Kompatibilná so všetkými druhmi platničiek okrem indukcie (plynovými, elektrickými, sklokeramickými).

 • Vyrobené vo Francúzsku

  Výrobok je kompletne navrhnutý a vyrobený vo Francúzsku s maximálnym využitím výrobných možností a odborných znalostí.

 • Tefal: Svetová jednotka v kuchynskom riade*

  Tefal usilovne pracuje na tom, aby zaručil dokonalé výsledky varenia vždy, keď vkročíte do kuchyne – skrátka jeden ďalší dôvod, prečo si vybrať Tefal!
  *Zdroj: Euromonitor International Limited, vydanie Dom a záhrada 2019, maloobchodná hodnota značky MOC, údaje z roku 2018.

 • 100 % bezpečný nepriľnavý povrch

  0 % PFOA, 0 % olova, 0 % kadmia*

  *Prísnejšie kontroly ako vyžadujú platné predpisy pre materiály alebo výrobky, ktoré sú určené na priamy kontakt s potravinami. Neobsahuje olovo (Pb) ani kadmium (Cd), čo znamená, že tieto materiály neboly na povrch panvice pridané zámerne. Žiadne uvoľňovanie látok na úrovni 0,005 mg/kg.

 • Sklenená pokrievka

  Jednoduché sledovanie priebehu varenia

 • Easy-to-read measuring marks

  Clear, convenient measuring marks make successful results easy.

 • EKO-TIP: Energeticky úsporné varenie

  Pokročilá technológia Thermo-Signal® značí presnú počiatočnú teplotu pre dokonalé vypráženie, a zabraňuje tak plytvaniu energiou, ku ktorej dochádza pri príliš dlhom rozohrievaní riadu na varenie.

Návod   na použitie