TEFAL SIMPLY CLEAN

SIMPLY CLEAN 100 % ľahké čistenie  

Každý vie, že príprava lahodných jedál zaberie čas, a preto by upratovanie kuchynského riadu mal byť rýchly proces. Riad Tefal Simply Clean bola navrhnutá tak, aby vám každý deň zjednodušovala život vďaka nepriľnavému povrchu, ktorý umožňuje jednoduché a nepracné čistenie radom funkcií pre dosiahnutie dokonalých výsledkov pri varení.

Dostupné produkty: 11

Nepriľnavý riad Tefal Simply Clean

Nový riad Simply Clean dosahuje výborné výsledky bez námahy. Vyskúšajte kuchynský riad s plne potiahnutým vnútorným aj vonkajším povrchom i ochranou proti plameňom pre bezstarostné čistenie, ktoré už nemôže byť jednoduchšie. Vysoko kvalitný titánový povrch má vysokú odolnosť, zatiaľ čo dno s funkciou rozptýlenia tepla zaisťuje optimálne vedenie tepla pre rovnomerne uvarené jedlo a hranatá rukoväť ponúka vylepšenú ergonómiu pre maximálny komfort. Tento riad s nepriľnavým povrchom bol navrhnutý tak, aby vám pomáhal hravo zvládať recepty na báze omáčok s nekompromisnou chuťou a dopĺňajú ju ľahko čitateľné odmerné značky. Pri domácom varení vykúzlite dokonalé jedlá, či už ide o každodenné varenie alebo víkendové hostiny pre celú rodinu. Značka Tefal ponúka kuchynský riad, ktorý urýchli proces čistenia, takže získate viac času na to, čo je naozaj dôležité.
Základné fakty
 • Čistenie vnútornej i vonkajšej strany so 100 % účinkom

  Objavte možnosť rýchleho a jednoduchého umývania vďaka produktu s nepriľnavým povrchom vnútri aj zvonku, čo zabezpečí ochranu pred plameňmi.

 • THERMO-SIGNAL ™

  Technológia THERMO-SIGNAL™ indikuje ideálnu teplotu pre začiatok tepelnej úpravy jedla, a tak zaručuje dokonalú textúru, farbu a chuť pre lahodné pokrmy na každý deň.

 • NEPRIĽNAVÝ TITÁNOVÝ POVRCH

  Vysoko kvalitný nepriľnavý povrch je obzvlášť trvanlivý a odolný vďaka špeciálne posilnenej štruktúre a ochrannému povrchu s obsahom titánu.

 • Dno s funkciou rozptýlenia tepla

  Vďaka dnu s funkciou rozptýlenia tepla je teplo dobre vedené po celej panvici pre optimálne a rovnomerné výsledky varenia.

 • Hranatá rukoväť

  Získajte plnú kontrolu vďaka rukoväti navrhnutej pre komfortnú a presnú manipuláciu s vylepšenou ergonómiou a pevným uchopením.

 • Kompatibilita so všetkými typmi sporákov, vrátane indukcie

  Kompatibilná so všetkými druhmi platničiek okrem indukcie (plynovými, elektrickými, sklokeramickými).

 • Vyrobené vo Francúzsku

  Výrobok je kompletne navrhnutý a vyrobený vo Francúzsku s maximálnym využitím výrobných možností a odborných znalostí.

 • Tefal: Svetová jednotka v kuchynskom riade*

  Tefal usilovne pracuje na tom, aby zaručil dokonalé výsledky varenia vždy, keď vkročíte do kuchyne – skrátka jeden ďalší dôvod, prečo si vybrať Tefal!
  *Zdroj: Euromonitor International Limited, vydanie Dom a záhrada 2019, maloobchodná hodnota značky MOC, údaje z roku 2018.

 • 100 % bezpečný nepriľnavý povrch

  0 % PFOA, 0 % olova, 0 % kadmia*

  *Prísnejšie kontroly ako vyžadujú platné predpisy pre materiály alebo výrobky, ktoré sú určené na priamy kontakt s potravinami. Neobsahuje olovo (Pb) ani kadmium (Cd), čo znamená, že tieto materiály neboly na povrch panvice pridané zámerne. Žiadne uvoľňovanie látok na úrovni 0,005 mg/kg.

 • Sklenená pokrievka

  Sledujte varenie jednoducho a pohodlne vďaka elegantnéj sklenenej pokrievke.

 • Hladinové značky

  Šikovné vnútorné hladinové značky pre presné a jednoduché dávkovanie prísad

 • default

 • default

Návod   na použitie