TEFAL SO CHEF

SO CHEF Riad s odolným a nepriľnavým povrchom pre každodenné varenie

Odteraz strávite čas v kuchyni príjemnejšie, než kedykoľvek predtým! S riadom So Chef od značky Tefal si užijete každodenné bezstarostné varenie a čistenie vďaka vynikajúcej odolnosti. Vďaka jeho mimoriadne trvanlivému nepriľnavému povrchu na vnútornej i vonkajšej strane a radu praktických funkcií a inovatívnych technológií budete varenie milovať.

 

Dostupné produkty: 6

Riad Tefal So Chef: Odolnosť pri každodennom varení

S riadom So Chef zabudnete na zdĺhavé čistenie, zaschnuté jedlo a náročnú manipuláciu s ťažkým kuchynským riadom. Tento nový rad odolných hrncov a panvíc od značky Tefal bol navrhnutý tak, aby uľahčoval varenie, a to aj pri intenzívnom používaní. Nepriľnavý povrch vydrží až dvakrát dlhšiev porovnaní so štandardným povrchom Tefal Titanium, takže varenie i umývanie bude pre vás hračkou a váš čas v kuchyni bude príjemne strávený. Objavte ideálne panvica pre všetky typy tepelnej úpravy jedál, a to bez zbytočného pridávania tuku. Ich ľahká konštrukcia umožňuje obzvlášť praktickú manipuláciu, zatiaľ čo ich ergonomická rukoväť zaisťuje optimálny úchop. K ďalším funkciám patria niektoré z najnovších inovácií značky Tefal, ako je dno Thermo-Fusion™, ktoré vám zaistí rýchle a rovnomerné varenie a tiež technológia Thermo-Signal™, ktorá indikuje ideálnu teplotu pre dokonalé vyprážanie. S panvicou So Chef sa varenie stane každodennou radosťou!
Základné fakty
 • Obvlášť odolný nepriľnavý povrch

  Vysoko kvalitný nepriľnavý povrch, ktorý vydrží až dvakrát dlhšie ako štandardný povrch Tefal Titanium, je zvlášť trvanlivý a odolný, a to vďaka špeciálne posilnenej štruktúre a ochrannému povrchu s obsahom titánu.

 • 100 % bezpečný nepriľnavý povrch

  0 % PFOA, 0 % olova, 0 % kadmia*
  *Prísnejšie kontroly ako vyžadujú platné predpisy pre materiály alebo výrobky, ktoré sú určené na priamy kontakt s potravinami. Neobsahuje olovo (Pb) ani kadmium (Cd), čo znamená, že tieto materiály neboli na povrch panvice pridané zámerne. Žiadne uvoľňovanie látok na úrovni 0,005 mg/kg.

 • Energy-efficient cooking 

  Eco-benefit : Advanced Thermo-Signal® technology offers the exact starting temperature for perfect searing, ensuring no energy is wasted by letting your cookware heat up too long.

 • Designed for easy serving

  Serving straight from the pan has never been easier, with a well-crafted design and enhanced ergonomics for everyday convenience and a spotless kitchen.

 • Glass lid

  Speed up your cooking time and monitor progress with total ease thanks to the elegant glass lid.

 • Ideálny tvar pre jednoduché nalievanie

  Špeciálny dizajn pre ľahké servírovanie priamo z panvice.

 • Tefal, svetová jednotka v kuchynskom riade*

  Tefal usilovne pracuje na tom, aby zaručil dokonalé výsledky varenia vždy, keď vkročíte do kuchyne – skrátka jeden ďalší dôvod, prečo si vybrať Tefal!
  *Zdroj: Euromonitor International Limited, vydanie Dom a záhrada 2019, maloobchodná hodnota značky MOC, údaje z roku 2018.

 • Vyrobené vo Francúzsku

  Výrobok je kompletne navrhnutý a vyrobený vo Francúzsku s maximálnym využitím výrobných možností a odborných znalostí.

 • Ľahké čistenie

  Objavte kuchynský riad navrhnutý tak, aby spĺňal vaše každodenné potreby pri varení, s vysoko účinným nepriľnavým povrchom z oboch strán, pre jednoduché čistenie a praktické varenie.

 • THERMO-SIGNAL ™

  Technológia THERMO-SIGNAL™ indikuje ideálnu teplotu pre začiatok varenia, a tak zaručuje dokonalú textúru, farbu a chuť pre lahodné pokrmy na každý deň.

 •  Kompatibilita s tepelnými zdrojmi: Všetky tepelné zdroje + indukcia  

  Kompatibilné so všetkými typmi sporákov, vrátane indukcie (plynový, elektrický, keramický, indukčný), všestranné použitie.

 • THERMO-FUSION ™: Pokročilá indukčná technológia

  Vďaka technológii Thermo-Fusion™ Tefal dno panvice zaisťuje rýchle a optimálne vedenie tepla a dokonale pripravené jedlá.

 • Save energy on the stovetop

  Eco-benefit : Make sure to use the right fit for your stovetop when cooking to ensure the entire heating area is covered by the base, for more energy-efficient cooking every day.

Návod   na použitie