CAMPO

CAMPO Elegantná vákuová termokanvica pre každodenné použitie, ktorá udrží vaše nápoje teplé a studené po dobu niekoľkých hodín. 

Vákuová termokanvica Campo vám umožní dopriať si elegantnú a vysoko kvalitnú kanvicu za veľmi konkurenčnú cenu. Má optimálnu izolačnú funkciu, ktorá zaistí, že váš nápoj bude studený po celý deň. Už sa nemusíte obávať vyliatia, táto vákuová kanvica má 100% ochranu proti vyliatiu.

Elegantná vákuová termokanvica prvotriednej kvality pre každodenné použitie

Vákuová termokanvica CAMPO vám umožní dopriať si elegantnú a vysoko kvalitnú vákuovú kanvicu za perfektnú cenu. Má optimálnu izolačnú schopnosť, ktorá zaistí, že váš nápoj bude studený po celý deň. Už sa nemusíte obávať vyliatia. Táto vákuová termokanvica má 100% ochranu proti vyliatiu.
Základné fakty
 • Jedinečný pomer ceny a výkonu, dokonalý spôsob skladovania nápojov

  Vákuová termokanvica Campo s vnútornou sklenenou nádobou. Elegantná vákuová termokanvica prvotriednej kvality pre každodenné použitie.

 • PERFEKTNÝ SPÔSOB UCHOVANIA NÁPOJOV

  Optimálna funkčnosť izolácie: 12 h teplé a 24 h studené. Antikorová oceľ so sklenenou vložkou vo vnútri

 • OBJEM

  Praktický objem 1,0 l  pre každodenné používanie.

 • PRVOTRIEDNA KVALITA

  Vonkajší plášť z antikorovej ocele s chrómovým lakom alebo farebnou vrstvou. Záruka 5 rokov.

 • JEDINEČNÝ POMER CENY A KVALITY  

  Elegantný tvar so širokou paletou farieb (celkom 4).

 • ĽAHKÉ POUŽITIE

  Ovládanie jednou rukou vďaka pohodlnému uzáveru Quick Tip pre rýchle naliatie Nalievanie bez odkvapkávania vďaka zachytávaču kvapiek 100% ochrana proti vyliatiu pre zachovanie 100% arómy

Návod   na použitie