TEFAL DRINK2GO K3171112 ružová 0,5 l

DRINK2GO K3171112 ružová 0,5 l Pitný režim pre celú rodinu - a štýlovo!

Zaistite štýlovo pitný režim celej rodiny vďaka opakovane použiteľnej fľaši na pitie Tefal Drink2Go. Vďaka 100% vodotesnej konštrukcii vhodnej do umývačky riadu a detskému uzáveru s intuitívnym, automatickým zatváraním je ekologicky šetrná a 100% bezpečná, čo vám i vašim blízkym zaručí pokoj. Fľaša z tritanu je ozdobená veselými obrázkami lebiek.

Tefal Drink2Go: Moderná fľaša na pitie pre zaistenie pitného režimu

Dodržiavanie pitného režimu ešte nikdy nebolo také štýlové. S fľašou na pitie Tefal Drink2Go si môže celá rodina štýlovo vychutnať svoj obľúbený nápoj. Jej 100% vodotesná konštrukcia funguje dokonca aj so sýtenými nápojmi, a je 100% vhodná do umývačky bez rizika poškodenia obrázkov. Táto ekologicky šetrná, opakovane použiteľná fľaša na pitie neobsahuje BPA, čím je 100% bezpečná pre Vás aj Vašu milovanú rodinu. Detský uzáver s automatickým zatváraním je vybavený ergonomickým, mäkkým silikónovým náustkom a jednoducho otvárateľným veľkým otvorom pre jednoduché plnenie a čistenie. Jej intuitívne otváranie tlačidlom plní funkciu tesného uzáveru a samozatváracej poistky brániacej nechcenému vyliatiu obsahu. V neposlednom rade hrá dôležitú úlohu konštrukcia z tritanu, ktorá je ideálna na každodenné použitie. S veselými obrázkami.
Základné fakty
 • 100% TESNIACI

  Vychutnajte si absolútnu pohodu vďaka dokonale tesniacej konštrukcii, ktorá udrží každú kvapku Vášho obľúbeného - a dokonca aj sýteného - nápoja tam, kde má byť!

 • 100% VHODNÉ DO UMÝVAČKY

  Jednoducho čistiteľná a vhodná do umývačky bez rizika poškodenia obrázkov.

 • 100% BEZPEČNÁ

  Neobsahuje BPA.

 • DETSKÝ UZÁVER S AUTOMATICKÝM ZATVÁRANÍM

  Ergonomický náustok z mäkkého silikónu s jednoducho otvárateľným veľkým otvorom pre jednoduchšie čistenie a plnenie. Intuitívne otváranie stlačením tlačidla s odklápacím vekom a automatickým zatváraním pre zabránenie nechceného vyliatiu obsahu.

 • ATRAKTÍVNY DIZAJN TRITAN

  Ultra-priehľadný a zároveň robustný dizajn kombinuje príťažlivosť skla s odolnosťou plastu.

 • ULTRA ĽAHKÁ

  Extra ľahká konštrukcia je jednoducho prenosná. Perfektná na šport, do školy a na iné príležitosti.

Funkcie
Body Surface Finish TRANSPARENT  
Dimension 0,5 L  
Body Decor PRINTED  
Bottom STANDARD  
Lid Type SCREW LID-AUTO CLOSE  

Návod   na použitie