DRINK2GO TRITAN

DRINK2GO TRITAN Pitný režim pre celú rodinu - a štýlovo!

Zaistite štýlovo pitný režim celej rodiny vďaka opakovane použiteľnej fľaši na pitie Tefal Drink2Go. Vďaka 100% vodotesnej konštrukcii vhodnej do umývačky riadu a dvojcestnému otváraniu závitového uzáveru je ekologicky šetrná a 100% bezpečná, čo vám i vašim blízkym zaručí pokoj. Fľaša z tritanu je ozdobená veselými obrázkami lebiek.

Tefal Drink2Go: Moderná fľaša na pitie pre zaistenie pitného režimu

Dodržiavanie pitného režimu ešte nikdy nebolo také štýlové. S fľašou na pitie Tefal Drink2Go si môže celá rodina štýlovo vychutnať svoj obľúbený nápoj. Jej 100% vodotesná konštrukcia funguje dokonca aj so sýtenými nápojmi, a je 100% vhodná do umývačky bez rizika poškodenia obrázkov. Táto ekologicky šetrná, opakovane použiteľná fľaša na pitie neobsahuje BPA, čím je 100% bezpečná pre Vás aj Vašu milovanú rodinu. Dvojcestné otváranie závitového uzáveru je vybavené ergonomickým, mäkkým silikónovým náustkom a jednoducho otvárateľným veľkým otvorom pre jednoduché plnenie a čistenie. Jej intuitívne otváranie tlačidlom plní funkciu tesného uzáveru a samozatváracej poistky brániacej nechcenému vyliatiu obsahu. V neposlednom rade hrá dôležitú úlohu konštrukcia z tritanu, ktorá je ideálna na každodenné použitie. S veselými obrázkami.
Základné fakty
  • 100% TESNIACI

    Vychutnajte si absolútnu pohodu vďaka dokonale tesniacej konštrukcii, ktorá udrží každú kvapku Vášho obľúbeného - a dokonca aj sýteného - nápoja tam, kde má byť!

Návod   na použitie