ISO2GO

ISO2GO Pitný režim pre celú rodinu - a štýlovo!

Zaistite štýlovo pitný režim celej rodiny vďaka opakovane použiteľnej fľaši na pitie Tefal Drink2Go. Vďaka 100% vodotesnej konštrukcii vhodnej do umývačky riadu a dvojcestnému otváraniu závitového uzáveru je ekologicky šetrná a 100% bezpečná, čo vám i vašim blízkym zaručí pokoj. Robustná a napriek tomu ľahká konštrukcia z ľahkej antikorovej ocele je ozdobená veselými obrázkami.

Tefal Drink2Go: Moderná fľaša na pitie pre zaistenie pitného režimu

Dodržiavanie pitného režimu ešte nikdy nebolo také štýlové. Vďaka fľaši na pitie Tefal Drink2Go si môže celá rodina štýlovo vychutnať svoj obľúbený nápoj. Jej 100% vodotesná konštrukcia funguje dokonca aj so sýtenými nápojmi, a je 100% vhodná do umývačky bez rizika poškodenia dekoru. Táto ekologicky šetrná, opakovane použiteľná fľaša na pitie neobsahuje BPA, čím je 100% bezpečná pre Vás aj Vašu milovanú rodinu. Intuitívny závitový uzáver s mäkkým povrchom ponúka dvojité otváranie s malým otvorom pre pohodlné pitie alebo s veľkým otvorom pre jednoduché plnenie a čistenie. V neposlednom rade hrá dôležitú úlohu ultra ľahký design z ľahkej antikorovej ocele, ktorá je ideálna na každodenné použitie. S veselými obrázkami.
Základné fakty
 • 100% TESNIACI

  Vychutnajte si absolútnu pohodu vďaka dokonale tesniacej konštrukcii, ktorá udrží každú kvapku Vášho obľúbeného - a dokonca aj sýteného - nápoja tam, kde má byť!

 • 100% VHODNÉ DO UMÝVAČKY

  Jednoducho čistiteľná a vhodná do umývačky bez rizika poškodenia obrázkov.

 • 100% BEZPEČNÁ

  Neobsahuje BPA.

 • DETSKÝ UZÁVER S AUTOMATICKÝM ZATVÁRANÍM

  Ergonomický náustok z mäkkého silikónu s jednoducho otvárateľným veľkým otvorom pre jednoduchšie čistenie a plnenie. Intuitívne otváranie stlačením tlačidla s odklápacím vekom a automatickým zatváraním pre zabránenie nechceného vyliatiu obsahu.

 • Iso2go DESIGN

  Dvojstenná antikorová oceľ bez vnútornej povrchovej úpravy.

 • VYNIKAJÚCE UCHOVANIE TEPLOTY

  Udrží studené nápoje chladné 12 hodín a horúce nápoje teplé 6 hodín.

Návod   na použitie