PONZA

PONZA Jednoducho ovládateľná termokanvica s pumpou, ktorá vždy zaujme

Termokanvica s pumpou Tefal Ponza je perfektným riešením na servírovanie horúcich nápojov pre každého. S pokročilou technológiou Comfort Press zaistí maximálne pohodlie a jednoduché ovládanie. Tento ultra moderný výrobok je ideálny na každú príležitosť a vďaka výraznému vzhľadu vždy zaujme.

Dostupné produkty: 1

Tefal Ponza: Pohodlné servírovanie v kombinácii s výnimočným štýlom

Vďaka svojmu ultra modernému, zaujímavému vzhľadu prináša termokanvica - nielen na kávu - Tefal Ponza výnimočný zážitok vhodný pre každú príležitosť. Jednoducho ovládateľný a intuitívny design je doplnený o technológiu Comfort Press pre dokonalé servírovanie s nevídanou mierou pohodlia a ergonómie. Pokročilá izolačná technológia udržiava optimálnu teplotu horúcich nápojov po dobu až dvanástich hodín, a studených nápojov po dobu až dvadsiatich štyroch hodín. Veľkorysý objem pumpy ponecháva používateľom plnú kontrolu nad obsluhou, aby sa každý hosť cítil ako doma s vynikajúcimi horúcimi alebo studenými nápojmi v požadovanej teplote. Vďaka jednoduchej funkcii čistenia a prenášania, univerzálnemu a veľkorysému objemu 1,9 l a jednoduchému plneniu je termokanvica Ponza ideálnym pomocníkom pre servírovanie nápojov vo veľkom štýle.
Základné fakty
 • POHODLNÉ A JEDNODUCHÉ SERVÍROVANIE NÁPOJOV

  Pohodlná technológia Comfort Press zaisťuje výnimočnú ľahkosť použitia a pohodlia s veľkorysým objemom pumpy pre úplnú kontrolu nad množstvom.

 • ELEGANTNÝ A NÁPADNÝ DESIGN

  Objavte elegantnú a ultra modernú termokanvicu s pumpou so štýlovým designom, ktorý sa hodí do každého prostredia a vždy zaujme.

 • POHODLNÉ A JEDNODUCHÉ POUŽITIE

  Vychutnajte si jednoduché plnenie, servírovanie a čistenie s takými prvkami, ako je vyberateľný odkvapkávací zásobník a ergonomická rukoväť navrhnutá pre maximálne pohodlie.

 • SNÍMATEĽNÁ VRCHNÁ ČASŤ PRE JEDNODUCHÉ ČISTENIE A PLNENIE

  Vďaka snímateľnej vrchnej časti je čistenie hračkou a ani plnenie už nemôže byť jednoduchšie.

 • PO CELÉ HODINY UDRŽIAVA OPTIMÁLNU TEPLOTU NÁPOJOV

  Vďaka termokanvici s pumpou si môžete vychutnať vynikajúce horúce nápoje v dokonalej teplote po dobu až dvanástich hodín, alebo studené nápoje po dobu až dvadsiatich štyroch hodín.

 • PERFEKTNÝ OBJEM NA AKÚKOĽVEK PRÍLEŽITOSŤ

  Objem 1,9 l je ideálny pre akúkoľvek skupinu, či už doma, v kancelárii alebo pri zábave.

Funkcie
Vhodné do umývačky - detaily No:  
Návod   na použitie