SQUEEZE

SQUEEZE Perfektná športová fľaša pre život v pohybe

So športovou fľašou na vodu Tefal Squeeze bude dodržiavanie pitného režimu zábavou. 100% tesniaca konštrukcia sa spolu s možnosťou pitia jednou rukou postará o absolútne pohodlie a uspokojenie, a vďaka vylepšenej ergonómii úchopu a štýlovému vzhľadu je ideálna na beh, bicyklovanie, šoférovanie aj na prácu.

Tefal Squeeze: fľaša pre pohodlné a štýlové zaistenie pitného režimu pri športe

Tefal Squeeze, dokonalá športová fľaša na každú príležitosť, Vám pomáha dodržiavať pitný režim pri behu, cyklistike, posilňovaní a ďalších športoch. Robustný, odolný design prináša spolu s výbornou ergonómiou dokonalý zážitok pri dodržiavaní pitného režimu, a ponúka 100% tesnosť a maximálne pohodlné uchopenie. Fľaša Squeeze je vhodná do umývačky a neobsahuje BPA, ponúka teda absolútne pohodlie a nekompromisné hygienické a bezpečnostné štandardy. Pitie jednou rukou je umožnené vďaka bezdotykovému otváraniu; jediné, čo musíte pre každý dúšok urobiť, je jednoduché, intuitívne stlačenie fľaše. Zahnanie smädu ešte nikdy nebolo také štýlové, farebný a moderný vzhľad stlačiteľnej fľaše na pitie je čerešničkou na torte.
Základné fakty
  • POHODLIE A ODOLNOSŤ VŠADE, KDE POTREBUJETE

    Robustná, dokonale tesniaca konštrukcia v kombinácii s pohodlným uchopením, a to v mnohých farbách a v modernom designe.

Návod   na použitie