TEFAL XL INTENSE

XL INTENSE Robustný a odolný

Riad Tefal XL Intense vám ponúka vďaka svojmu ideálnemu tvaru ponúka to najlepšie z domáceho varenia a dlhodobý výkon. Vyskúšajte praktický a vysoko odolný nepriľnavý povrch s dlhou životnosťou a ľahké čistenie s pokročilou technológiou THERMO-SIGNAL™ pre dokonalé výsledky, a to všetko vo veľkorysom XL formáte, ktorý pojme dostatok lahodného jedla pre celú rodinu na každý deň.

Dostupné produkty: 7

Riad Tefal XL Intense: Dokonalé výsledky

Objevte dokonalú riad: Sada riadu na varenie Tefal XL Intense bola vyrobená tak, aby každodenne napĺňala všetky vaše potreby pri varení. Dlhodobý výkon a veľkorysý objem pre prípravu jedál na každý deň. Tento kuchynský riad obsahuje všetko, čo potrebujete pre prípravu lahodných a zdravých jedál: mimoriadne odolný nepriľnavý povrch je ekologicky šetrný vďaka zníženej spotrebe energie a umožňuje ľahké čistenie s nižšou spotrebou vody; technológia THERMO-SIGNAL™ zabezpečí dokonalé výsledky, vďaka ktorým môžete variť s istotou a dno s funkciou rozptýlenia tepla vám zabezpečí rovnomerné výsledky. A to všetko vo veľkorysom XL formáte, ktorý umožní prípravu jedál i pre väčšie rodiny. Vychutnejte si nadýchané a krásne zlatisté palacinky, alebo panvicu použite na prípravu francúzskych palaciniekpre sladké a slané varianty s francúzskym šarmom. Všetky výrobky, ktoré spoločnosť Tefal vyrába, majú už viac ako 60-ročnú tradíciu. Od samého začiatku nás motivuje neustála túžba inovovať a vytvárať dokonale bezpečné a výkonné produkty s ohľadom na životné prostredie. Naše výrobky zaručene neobsahujú PFOA, kadmium, ani olovo a sú vyrábané s využitím našej francúzskej odbornosti.

Kuchynský riad je navrhnutý tak, aby zabezpečil odolnosť pri opakovanom každodennom varení a má až dvakrát dlhšiu životnosť nepriľnavého povrchu oproti štandardnému povrchu Tefal

Základné fakty
  • C49E51FF-C0C5-4038-A4977EFCAD9B5E34

    Nepriľnavý povrch s dlhou životnosťou

Recepty
Funkcie
Materiál Hliník  
Zdroj tepla PLYN - ELEKTRICKÁ DOSKA - sklokeramika - HALOGEN  
Vhodné na použitie v rúre ÁNO, DO 175 ⁰C (vrátane sklenenej pokrievky)  
Vhodné do umývačky riadu ÁNO  
Vnútorný povlak/povrchová úprava NEPRIĽNAVÝ  
Farba vnútornej vrstvy ČIERNA  
Thermo-Spot® (indikátor teploty) YES  
Vonkajší povlak/povrchová úprava NEPRIĹNAVÝ POVRCH  
Vylievací okraj ÁNO  
Typ rukoväte Pevné  
Návod   na použitie