TEFAL XL INTENSE

XL INTENSE Robustný a odolný

Riad Tefal XL Intense vám ponúka vďaka svojmu ideálnemu tvaru ponúka to najlepšie z domáceho varenia a dlhodobý výkon. Vyskúšajte praktický a vysoko odolný nepriľnavý povrch s dlhou životnosťou a ľahké čistenie s pokročilou technológiou THERMO-SIGNAL™ pre dokonalé výsledky, a to všetko vo veľkorysom XL formáte, ktorý pojme dostatok lahodného jedla pre celú rodinu na každý deň.

Dostupné produkty: 7

Riad Tefal XL Intense: Dokonalé výsledky

Objevte dokonalú riad: Sada riadu na varenie Tefal XL Intense bola vyrobená tak, aby každodenne napĺňala všetky vaše potreby pri varení. Dlhodobý výkon a veľkorysý objem pre prípravu jedál na každý deň. Tento kuchynský riad obsahuje všetko, čo potrebujete pre prípravu lahodných a zdravých jedál: mimoriadne odolný nepriľnavý povrch je ekologicky šetrný vďaka zníženej spotrebe energie a umožňuje ľahké čistenie s nižšou spotrebou vody; technológia THERMO-SIGNAL™ zabezpečí dokonalé výsledky, vďaka ktorým môžete variť s istotou a dno s funkciou rozptýlenia tepla vám zabezpečí rovnomerné výsledky. A to všetko vo veľkorysom XL formáte, ktorý umožní prípravu jedál i pre väčšie rodiny. Vychutnejte si nadýchané a krásne zlatisté palacinky, alebo panvicu použite na prípravu francúzskych palaciniekpre sladké a slané varianty s francúzskym šarmom. Všetky výrobky, ktoré spoločnosť Tefal vyrába, majú už viac ako 60-ročnú tradíciu. Od samého začiatku nás motivuje neustála túžba inovovať a vytvárať dokonale bezpečné a výkonné produkty s ohľadom na životné prostredie. Naše výrobky zaručene neobsahujú PFOA, kadmium, ani olovo a sú vyrábané s využitím našej francúzskej odbornosti.

Kuchynský riad je navrhnutý tak, aby zabezpečil odolnosť pri opakovanom každodennom varení a má až dvakrát dlhšiu životnosť nepriľnavého povrchu oproti štandardnému povrchu Tefal

Základné fakty
 • C49E51FF-C0C5-4038-A4977EFCAD9B5E34

  Nepriľnavý povrch s dlhou životnosťou

 • THERMO-SIGNAL™

  Technológia THERMO-SIGNAL™ indikuje ideálnu teplotu pre začiatok varenia, a tak zaručuje dokonalú textúru, farbu a chuť pre lahodné pokrmy na každý deň.

 • EKO-TIP: Šetrite energiu pri varení

  Pri varení sa uistite, že používate správnu veľkosť pre váš sporák, aby dno nádoby zakrylo celú varnú oblasť. Ušetríte tak energiu pri vašom každodennom varení.

 • EKO-TIP: Energeticky úsporné varenie 

  Pokročilá technológia Thermo-Signal® značí presnú počiatočnú teplotu pre dokonalé vypráženie, a zabraňuje tak plytvaniu energiou, ku ktorej dochádza pri príliš dlhom rozohrievaní riadu na varenie.

 • EKO-TIP: Rýchlejšie výsledky varenia

  Ak suroviny nakrájate na menšie kúsky, rýchlejšie sa uvaria, čím si ušetríte čas aj energiu.

 • THERMO-SIGNAL ™

  Technológia THERMO-SIGNAL™ indikuje ideálnu teplotu pre začiatok varenia, a tak zaručuje dokonalú textúru, farbu a chuť pre lahodné pokrmy na každý deň.

 • Mimoriadne veľká panvica na vyprážanie

  Mimoriadne hlboká panvica na vyprážanie a prípravu štedrých porcií so širokou radou receptov

 •  Kompatibilita s tepelnými zdrojmi: Všetky tepelné zdroje + indukcia  

  Kompatibilné so všetkými typmi sporákov, vrátane indukcie (plynový, elektrický, keramický, indukčný), všestranné použitie.

 • Dno s funkciou rozptýlenia tepla

  Vďaka dnu s funkciou rozptýlenia tepla je teplo dobre vedené po celej panvici pre optimálne a rovnomerné výsledky varenia.

 • Vyrobené vo Francúzsku

  Výrobok je kompletne navrhnutý a vyrobený vo Francúzsku s maximálnym využitím výrobných možností a odborných znalostí.

 • Tefal, svetová jednotka v kuchynskom riade*

  Tefal usilovne pracuje na tom, aby zaručil dokonalé výsledky varenia vždy, keď vkročíte do kuchyne – skrátka jeden ďalší dôvod, prečo si vybrať Tefal!
  *Zdroj: Euromonitor International Limited, vydanie Dom a záhrada 2019, maloobchodná hodnota značky MOC, údaje z roku 2018.

 • Odolná rukoväť s dlhou životnosťou

  Odolná rukoväť ponúka dlhodobý výkon, je navrhnutá bez medzery a má vylepšenú ergonómiu, čo zabezpečí pohodlie a stabilitu pri varení.

 • EKO-TIP: Varenie šetrné voči životnému prostrediu:

  Rad kuchynského riadu Tefal vám umožňuje variť bez pridaného tuku. Je to nielen zdravé, ale aj ekologické. Obmedzenie spotreby živočíšnych proteínov je kľúčové pre zníženie nášho negatívneho vplyvu na životné prostredie. Týka sa to okrem iného aj mliečnych produktov, ako je maslo.

Návod   na použitie