TEFAL ULTIMATE ANTI-CALC FV9747

ULTIMATE ANTI-CALC FV9747 Dlhotrvajúci a vysoký výkon zaisťujúci dokonalé výsledky

Naparovacia žehlička Ultimate Anti-Calc Vám pomôže zvládnuť veľké množstvo bielizne v krátkom čase a s perfektnými výsledkami žehlenia. Kombinuje veľké množstvo pary pre bezchybné odstránenie záhybov na bielizni s patentovaným zberačom vodného kameňa Tefal pre dlhú životnosť a výkon. Navyše môžete využiť unikátny textilný protektor pre extra ochranu jemnej bielizne prípadne ho môžete využiť pri žehlení pukov na nohaviciach, manžiet a podobne, bez vzniku lesklých miest na látke.

VÝKON, KTORÝ PREKONÁ VAŠE PREDSTAVY

Žehlička Ultimate Anti-Calc prekoná všetky predstavy o vysokom výkone a s patentovaným zberačom vodného kameňa zabezpečuje tento výkon dlhodobo na vysokej úrovni. Perfektné a rýchle výsledky prinesie nielen pri náročnom žehlení chúlostivých látok alebo zložitých kusov oblečenia. Variabilný výkon pary až 55 g / min pre rýchle a účinné žehlenie. Odstránenie najodolnejších záhybov zabezpečí prúd pary 230 g / min a veľmi rýchle zahriatie žehliacej dosky zariadi príkon 2800W. Žehliaca doska Tefal Durilium® so samočistiacou technológiou Autoclean je zárukou stále čistej a perfektne kĺzavej plochy po celú dobu životnosti. Textilný protektor ProtecStyle supluje skôr používané navlhčené utierky chrániace chúlostivé oblečenie pred spálením alebo časti obleku, na ktorom sa pri žehlení môžu vytvoriť lesklé miesta (napr. pri žehlení pukov). Extra veľká nádržka na vodu s objemom 350 ml znamená menej napĺňania v priebehu žehlenia. Žehličky Tefal Ultimate sú jedinečným nástrojom na kontrolu veľkého množstva bielizne vo veľmi krátkom čase.  
Základné fakty
 • Exkluzívny patentovaný zberač vodného kameňa pre dlhodobo vysoký výkon pary

  Patentovaný zberač vodného kameňa Tefal zachytáva častice vodného kameňa, zaisťuje tak trvalo vysoký výkon pary a veľmi jednoducho sa čistí. Stačí ho vybrať, vypláchnuť pod tečúcou vodou a zasunúť späť do žehličky.

 • Extra prúd pary až 230 g / min pre odstránenie aj tých nejtvrdošíjnějších záhybov

  Prúd pary použijete na odstránenie tvrdošijných záhybov alebo na osvieženie a dezinfekciu bielizne vertikálnou parou.

 • ProtecStyle textilný protektor

  Extra ochrana pre najjemnejšie a chúlostivé oblečenie: bez pripálenia, bez rizika vzniku lesklých miest.

 • Automatické nastavenie množstva pary: správne množstvo podľa typu látky

  S funkciou automatického nastavenia pary sa už nemusíte báť jej nastavovania. Jednoducho vyberte teplotu podľa druhu tkaniny, ktorú potrebujete žehliť a zvyšok urobí žehlička za vás.

 • Anti-drip pre bielizeň bez škvŕn

  Funkcia anti-drip zabraňuje odkvapkávaniu vody a tvorbe škvŕn na bielizni počas žehlenia.

   

 • Žehliaca doska Durilium® so samočistiacou technológiou Autoclean

  Technológia Durilium® zaisťuje unikátna kĺzavosť pre rýchle a účinné žehlenie bez námahy. Katalytický povrch Autoclean vyvinutý značkou Tefal udržuje žehliacu dosku stále hladkú a bez zafarbenia po celú dobu životnosti.

 • Stála para na uľahčenie žehlenia

  Stály výstup pary až 55 g / min pre ľahké a účinné odstránenie bežných záhybov suchého oblečenia.

 • 2800W na rýchle zahriatie

  Vysoký výkon pre extra rýchle zahriatie žehličky a účinné žehlenie.

 • Extra veľká nádržka na vodu pre dlhé žehlenie

  Vďaka objemu 350 ml zvládnete pohodlne vyžehliť aj veľké množstvo bielizne bez častého dolievania vody.

   

Funkcie
Zvislý prúd pary    
Rozprašovač    
Nastavenie pary a teploty Automatická para  
Schopnosť žehliacej plochy kĺzať sa *****  
Trvácnosť žehliacej plochy/odolnosť voči poškriabaniu *****  
Precízna špička    
Kontinuálny rozptyl pary Špička, bočná strana a srdce  
Stály sklon opierky    
Otvor na dopĺňanie vody Large  
Anri drip systém - proti odkvapkávaniu    
Automatické vypínanie    

Najčastejšie otázky

Nie, žehličku musíte pred odložením nechať vychladnúť, riaďte sa pritom týmito 4 tipmi: vyprázdnite vodu, ktorá zostala v nádržke, nastavte termostat na minimum, zatvorte regulátor pary a postavte ju do zvislej polohy alebo položte na základňu (v závislosti od modelu).


Ak vaša žehlička disponuje odvápňovacím systémom, odvápňovací ventil by sa mal čistiť raz za mesiac. Ak to chcete urobiť, odpojte žehličku a nechajte ju 30 – 45 minút vychladnúť. Vylejte vodu a vyberte ventil tak, že ho budete držať za vrchnú časť. Vložte odvápňovací ventil na 4 hodiny do pohára s bežne dostupným bielym octom alebo do vody s citrónovou šťavou, potom odvápňovací ventil dôkladne opláchnite vodou z kohútika. Vložte odvápňovací ventil späť do žehličky. Upozornenie! Nikdy sa nedotýkajte konca odvápňovacieho ventilu. Žehlička bez odvápňovacieho ventilu nefunguje.


Jemne svojou žehličkou zatraste, aby ste ju znovu aktivovali, kontrolky by mali začať blikať a výrobok by sa mal potom začať zahrievať.

Elektronický systém zníži výkon a kontrolka automatického zastavenia chodu bliká v prípade, že sa žehlička nepohybuje dlhšie ako 8 minút (na podstavci alebo základni) alebo sa nechá v rovnej polohe dlhšie ako 30 sekúnd. Ak chcete, aby sa žehlička znovu zapla, jemne ňou traste, kým kontrolka nezhasne.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.