TEFAL SMART PROTECT

SMART PROTECT Bezpečná pre všetky druhy látok *. Už žiadne prepálené oblečenie, už žiadne zložité nastavenie teploty.

Žehlenie bez obáv

S žehličkou Smart Protect môžete žehliť úplne jednoducho, bez nastavovania správnej teploty a bez rizika spálenia vášho oblečenia. Nie ste si istí, akú látku vlastne žehlíte? Smart Technology zaručuje absolútnu bezpečnosť pre všetky žehliteľné typy látok, vrátane ďalších prvkov výbavy pre žehlenie bez obáv s vynikajúcimi výsledkami žehlenie.

Absolútna ochrana, veľmi ľahké žehlenie.

Žehlička Smart Protect vybavená Smart technológiou umožňuje vďaka perfektnej kombinácii teploty a pary pre absolútnu ochranu oblečenia pred pripálením žehlenie úplne bez obáv. Táto žehlička s jednoduchým použitím nepotrebuje žiadne nastavenia a prináša účinné žehlenie všetkých typov žehlitelných látok od silných materiálov po jemné a chúlostivé látky. Jednoduchosť a bezpečnosť sa snúbi s vysokým výkonom a vynikajúcimi výsledkami žehlenie. Technológia Durilium® zaručuje maximálnu kĺzavosť a vysokú účinnosť žehliace dosky s aktívnymi otvormi v špičke, po stranách a dokonca aj uprostred žehliace dosky - pre maximálnu distribúciu pary. S funkciou anti-drip sa vyhnete vzniku mokrých škvŕn na oblečení a šikovné bezpečnostné vypínanie auto-off znamená extra bezpečnosť, ak necháte žehličku chvíľu bez dozoru. Nastavenie eco znižuje spotrebu energie až o 20% *, a nielen to - s žehličkou Smart Protect budete mať výborne vyžehlené, a to v absolútnej pohode. * -20% v porovnaní so spotrebou energie pri maximálnom nastavení pary.

* žehliteľné látky

*žehliteľné látky

* -20% v porovnaní so spotrebou pri maximálnom nastavení pary

Základné fakty
 • Smart Technology pre žehlenie bez obav

  Smart Technology umožňuje perfektnú kombináciu teploty a pary pre účinné žehlenie všetkých typov žehlitelných látok.

 • Žehliaca plocha s technológiou Durilium® pre vynikajúcu klzkosť

  Technológia Durilium® AirGlide®ponúka vynikajúcu klzkosť, maximálnu distribúciu pary a výnimočnú odolnosť proti poškriabaniu pre rýchle a efektívne žehlenie.

 • Bez nastavovania teploty

  Žehlička je prednastavená na optimálnu kombináciu teploty a pary, bez toho aby ste sa museli báť, akú teplotu máte podľa typu žehlenej látky nastaviť.

 • Bezpečná pre všetky typy látok

  Môžete žehliť hrubé materiály aj chúlostivé látky od ľanu po hodváb, bez toho aby ste niečo pripálil.

 • Bezpečnostné automatické vypínanie

  Žehlička sa sama automaticky vypne po 8 minutách, ak je zanechaná bez pohybu v polohe na pätke. Ak je v pracovnej polohe (tzn. žehliacou plochou na bielizni), alebo v polohe na boku (napr. prevrhnutím), vypne sa už za 30 sekúnd.

 • Funkcia Anti Drip bráni vzniku škvŕn na prádle

  Funkcia Anti Drip počas žehlenia bráni odkvapkávaniu vody a vzniku škvŕn na prádle.

 • Nastavenie Eco pre úsporu energie

  Nastavenie Eco znižuje spotrebu energie až o 20%. *

 • Parný ráz až 180 g/min pre odstránenie aj tých najodolnejších záhybov

  Využite parný ráz na odstránenie odolných záhybov alebo na osvieženie vašich odevov vertikálnou parou.

 • Variabilné množstvo pary pre ľahké odstraňovanie záhybov

  Variabilná para až 40 g/min vám poskytuje ideálne konštantné množstvo pary podľa typu látky pre ľahké odstránenie všetkých záhybov.

 • 2600 W pre rýchle zohriatie

  Vysoký príkon pre rýchle zohriatie a veľkú výkonnosť.

 • Maximálna distribúcia pary pre ľahké žehlenie

  Aktívne otvory v špičke, na bokoch a na rozdiel od väčšiny konkurenčných značiek i v strede žehliacej plochy umožňujú maximálnu distribúciu pary.

 • Presná špička pre komfortné žehlenie

  Špička žehličky má špeciálny tvar, vďaka ktorému je žehlenie okolo gombíkov oveľa jednoduchšie.

Funkcie
Zvislý prúd pary    
Rozprašovač    
Nastavenie pary a teploty No setting needed  
Technológia žehliacej plochy Durilium Airglide Technológia  
Schopnosť žehliacej plochy kĺzať sa *****  
Trvácnosť žehliacej plochy/odolnosť voči poškriabaniu *****  
Precízna špička    
Kontinuálny rozptyl pary Špička, bočná strana a srdce  
Komfortná rukoväť    
Stály sklon opierky    
Otvor na dopĺňanie vody Mimoriadne veľký  
Anri drip systém - proti odkvapkávaniu    
Automatické vypínanie    
Režim úspory energie    
Funkcia na odstraňovanie vodného kameňa Vstavaná funkcia proti usádzaniu vodného kameňa a nastavenie proti usádzaniu vodného kameňa  
Farba Biela a modrá  

Najčastejšie otázky

Nie, žehličku musíte pred odložením nechať vychladnúť, riaďte sa pritom týmito 4 tipmi: vyprázdnite vodu, ktorá zostala v nádržke, nastavte termostat na minimum, zatvorte regulátor pary a postavte ju do zvislej polohy alebo položte na základňu (v závislosti od modelu).


Ak vaša žehlička disponuje odvápňovacím systémom, odvápňovací ventil by sa mal čistiť raz za mesiac. Ak to chcete urobiť, odpojte žehličku a nechajte ju 30 – 45 minút vychladnúť. Vylejte vodu a vyberte ventil tak, že ho budete držať za vrchnú časť. Vložte odvápňovací ventil na 4 hodiny do pohára s bežne dostupným bielym octom alebo do vody s citrónovou šťavou, potom odvápňovací ventil dôkladne opláchnite vodou z kohútika. Vložte odvápňovací ventil späť do žehličky. Upozornenie! Nikdy sa nedotýkajte konca odvápňovacieho ventilu. Žehlička bez odvápňovacieho ventilu nefunguje.


Jemne svojou žehličkou zatraste, aby ste ju znovu aktivovali, kontrolky by mali začať blikať a výrobok by sa mal potom začať zahrievať.

Elektronický systém zníži výkon a kontrolka automatického zastavenia chodu bliká v prípade, že sa žehlička nepohybuje dlhšie ako 8 minút (na podstavci alebo základni) alebo sa nechá v rovnej polohe dlhšie ako 30 sekúnd. Ak chcete, aby sa žehlička znovu zapla, jemne ňou traste, kým kontrolka nezhasne.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.