TEFAL PRO COMFORT IB5100E0

PRO COMFORT IB5100E0 Mimoriadna stabilita pre pohodlné žehlenie

Žehliaca doska Tefal Pro Comfort prináša zážitok vysoko pohodlného žehlenia s maximálnou stabilitou. Má veľmi stabilnú a širokú pracovnú dosku, nastaviteľnú výšku a silnú bavlnenú vrstvu. Navrhnuté z odolných materiálov s robustnými nohami, ošetrené proti korózii.  

Referenčné číslo: IB5100E0

VYSOKO POHODLNÉ ŽEHLENIE S MAXIMÁLNOU STABILITOU

Prvotriedna žehliaca doska ponúka výnimočnú úroveň komfortu. Tefal Pro Comfort vám umožní žehliť s ľahkosťou vďaka zdokonalenej stabilite a robustnému prevedeniu. Žehliaca doska má robustné kovové nohy, navrhnuté tak, aby odolali hmotnosti až 40 kg. Vysoko kvalitná kovová sieťka ošetrená proti korózii a ďalšie odolné materiály zaisťujú zvýšenú trvanlivosť. Široká pracovná plocha (130 cm x 47 cm) ponúka dostatok priestoru na žehlenie väčších odevov. Má široký rozsah nastaviteľnej výšky (70 cm až 93 cm), aby bolo žehlenie ešte pohodlnejšie. Doska je vybavená doplnkovými funkciami, ako sú integrované kolieska pre ľahké presúvanie, veľká antikorová priehradka na pridržanie žehličky alebo generátor pary atď. Tefal Pro Comfort je vysoko kvalitná žehliaca doska, zaisťujúca optimálny komfort a stabilitu.
Základné fakty
 • KOMFORT VĎAKA DIZAJNU

  Elegantný a robustný dizajn pre pohodlné žehlenie

 • Vysoká stabilita

  Široká stabilná pracovná plocha odolá voči zaťaženiu až 40 kg vďaka robustným kovovým nohám. Stabilita bola testovaná a certifikovaná nezávislým laboratóriom, ktoré predstavuje svetovú jednotku (TÜV SÜD Nemecko).

 • Vysoká kvalita a trvanlivosť

  Kovová sieťka ošetrená proti korózii a odolné materiály poskytujú vlastnosti trvanlivej vysoko kvalitnej žehliacej dosky.

 • Pohodlné žehlenie

  Široká pracovná plocha pre rýchle a ľahké žehlenie (130 x 47 cm). Veľká naparovacia žehlička z antikorovej ocele a generátor sa odkladajú na miesto s teplu odolnými ochrannými páskami, aby nedošlo k poškodeniu žehliacej plochy. Vešiak na šaty na zavesenie odevov.

 • Efektívne žehlenie

  Silná bavlnená vrstva uľahčuje žehlenie a ponúka dokonalé výsledky žehlenia, bez toho, aby sa na látke zanechali odtlačky.

 • Ľahké použitie

  Nastaviteľná výška (od 70 do 93 cm) s ľahkým prístupom k jej ovládaniu. Integrované kolieska pre ľahký presun. Naparovacia žehlička či generátor sa odkladajú na miesto vhodné pre pravákov i ľavákov.

 • default

  Záruka 5 rokov

  Medzinárodná záruka sa vzťahuje na všetky výrobné chyby (netýka sa poťahu žehliacej dosky či poškodenia plynúceho z nesprávneho použitia).

Príslušenstvo
Funkcie
Žehliaca plocha 130  cm
Materiál základne Metalická konštrukcia  
Materiál nožičiek Metalická  
Nastavenie výšky 93  cm
Ošetrenie proti korózii    
Odkladacie miesto    
Odkladacie miesto pre parné generátory    
Kolieska    
Vešiak na bielizeň    
Definícia krytu Pevná bavlna + pena  
Farba krytu Béžová  
Certifikát o stabilite    
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Je to normálne. Žehlička generuje veľa pary; táto para sa kondenzuje na dosku. Niekoľko kvapiek sa môže objaviť pod žehliacou doskou a kvapnúť na podlahu.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.