TEFAL AROMA

AROMA Šikovné a dokonalé!

Popusťte s panvicou na smaženie Tefal Aroma uzdu svojej kreativite. Silné dno elegantnej a silnej panvice z liateho hliníka zaisťuje vynikajúce držanie tepla pre jemné a chutné varenie všetkých vašich obľúbených receptov. Jej nepriľnavý povrch posilnený titánom je odolný a robustný, šikovné prvky vrátane technológie Thermo-Spot®, žliabkov pre jednoduché vylievanie, praktických rukovätí a pokrievky s odkladacou pozíciou (pri hlbokej panvici) sa naviac postarajú o rýchle a pohodlné varenie. Kompatibilná so všetkými sporákmi, vrátane indukčných.

Nepriľnavé indukčné panvice Tefal Aroma: Nechajte sa inšpirovať

Nechajte sa unášať svojou kreativitou s hrncami a panvicami z prepracovanej, elegantnej a robustnej sady z liateho hliníka Tefal Aroma vhodnej aj pre indukčné sporáky. Svojim silným dnom zaisťuje panvica Aroma výborný rozvod a udržanie tepla pre jemné a chutné výsledky všetkých vašich obľúbených receptov. Jej robustný titánový povrch je odolný a ľahko sa čistí, a umožňuje tak ešte dynamickejšie varenie. Inšpiráciu Vám dodá celý rad šikovných prvkov, vrátane technológie Thermo-Spot® pre dosiahnutie dokonalých výsledkov, pohodlného žliabku pre presné servírovanie, praktickej pomocnej rukoväte a šikovnej pokrievky s odkladacou pozíciou (pri hlbokej panvici) pre zachovanie čistoty Vašej kuchynskej linky. Vyjadrite svoju kreativitu varením, zdokonaľujte svoje schopnosti a užívajte si svoj čas strávený v kuchyni, to všetko vďaka Tefal Aroma. Kompatibilnej so všetkými varnými doskami vrátane indukcie. Tefal, svetová jednotka panvíc a hrncov*, sa usilovne stará o dosiahnutie perfektných výsledkov varenia a o zaistenie ponuky vysoko kvalitných a trvanlivých produktov. Náš záväzok chrániť zdravie našej planéty znamená, že všetky naše produkty sú recyklovateľné a ekologické. Naše hrnce a panvice sú navyše navrhnuté vo Francúzsku - ďalší dôvod, prečo zvoliť Tefal!
Základné fakty
 • VÝBORNÉ A DLHÉ UDRŽANIE TEPLA

  Vďaka konštrukcii z liateho hliníka a silnému dnu zaisťuje riad Aroma výnimočné udržanie teploty pre jemné výsledky plné chuti pre všetkých vašich obľúbených receptoch.

 • INDIKÁTOR TEPLOTY THERMO-SPOT®

  Thermo-Spot® sa sfarbí na červeno, akonáhle panvica dosiahne svoju ideálnu teplotu na skvelé opečenie. Garantuje vynikajúcu textúru, vynikajúcu farbu a vynikajúcu chuť pre pokrmy lahodné a plné chutí každý deň.      

 • default

 • ZDRAVÉ VARENIE S REŠPEKTOM K PRÍRODE

  Naším cieľom je vyrábať trvanlivé výrobky, ktoré budete môcť používať veľmi dlho, a našu planétu tým vďaka recyklovateľným výrobkom s bezpečným nepriľnavým povrchom (bez PFOA, olova a kadmia) udržiavať zdravú.

 • TEFAL - SVETOVÁ JEDNOTKA V KUCHYNSKOM RIADE*

  Len Tefal ide tak ďaleko, aby vám poskytol vynikajúce výsledky pri varení. To je ďalší dôvod, prečo zvoliť Tefal. * Údaje nezávisle hodnoteného rebríčka, 2016, predaja podľa hodnoty značky, definícia kategórie kuchynského riadu.

 • KOMPATIBILNÝ SO VŠETKÝMI ZDROJMI OHREVU

  Kompatibilný so všetkými zdrojmi ohrevu - elektrina, plyn, sklokeramika, indukcia.

 • POKRIEVKA S ODKLÁDACOU POZÍCIOU

  Vďaka dômyselnej pokrievke s odkládacou pozíciou je udržanie čistej pracovnej plochy jednoduché.

 • POMOCNÁ RUKOVӒŤ

  Praktická rukoväť pre dynamické, kreatívne varenie.

 • default

 • ŠIKOVNÉ VYLIEVACIE ŽLIABKY

  Špeciálne navrhnutá s integrovanými žliabkami pre čisté a presné servírovanie pokrmov.

 • default

 • NEPRIĽNAVÝ POVRCH TITANIUM: ULTRA ODOLNÝ S ČASTICAMI TITÁNU

  Tento povrch ponúka výraznú a dlhotrvajúcu nepriľnavosť vďaka extra silnej povrchovej vrstve posilnenej titánovými časticami.

 • default

Funkcie
Materiál Liaty hliník  
Materiál pokrievky SKLO  
Vhodné do umývačky riadu ÁNO  
Druh vnútorného povrchu TITANIUM  
Vonkajší povlak/povrchová úprava NEPRIĹNAVÝ POVRCH  
Farba vnútornej vrstvy ČIERNA  
Vnútorný povlak/povrchová úprava NEPRIĽNAVÝ  
Thermo-Spot® (indikátor teploty) IBA PANVICE, HLBOKÉ PANVICE A WOK PANVICE  
Typ dna INDUKČNÁ TECHNOLÓGIA  
Vhodné na použitie v rúre ÁNO, DO 175 ⁰C (vrátane sklenenej pokrievky)  
Typ rukoväte Pevné  
Zdroj tepla INDUKCIA - PLYN - ELEKTRICKÉ DOSKA - sklokeramika - HALOGEN  

Návod   na použitie