TEFAL Premiss Flower

Premiss Flower Vneste do svojej kúpeľne kvetinový nádych!
 • Sklenený povrch ľahký na údržbu.
 • Automatické zapnutie a vypnutie.
 • Ultra kompaktná.

Premiss Flower, pútavý dizajn a jednoduché použitie!

Chcete niečo jednoduché, a pritom originálne? Osobná váha Premiss Flower je potom pre vás tá pravá. Vďaka svojmu veľkému sklenenému povrchu a okamžitému zobrazeniu údajov na LCD displeji poskytuje kombináciu pohodlia a spoľahlivosti. A niečo navyše k tomu? Nádherný kvetinový motív, ktorý ju zmení na kúpeľňové umelecké dielo!
 • Stupnica po 100 g pre mimoriadnu presnosť.
 • Automatické zapnutie a vypnutie.
 • Ultra kompaktná s hrúbkou len 22 mm!
 • Sklenený povrch ľahký na údržbu.
 • Batéria je súčasťou balenia.
 • Sklo s bielym tónovaním.Základné fakty
 • 2100071484_B1.png

  Automatické zapnutie a vypnutie

 • 2100062640_B2.png

  LCD display

 • 2100071484_B3.png

  Tenký dizajn

 • 2100071484_B4.png

  Jednoduchá údržba

Funkcie – Porovnanie
MERANIE HMOTNOSTI
INTELIGENTNÉ FUNKCIE
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
Kapacita 150  kg
nedostupné
Presnosť váženia 100  g
nedostupné
Vážiaca plocha Tvrdené sklo  
nedostupné
Farba Biela + Kvietkovaná  
nedostupné
Typ batérie CR 2032  
nedostupné
Batérie sú súčasťou balenia    
nedostupné

Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Je dôležité, aby ste sa vždy vážili v rovnakom čase. Najlepšie raz za týždeň.
Táto funkcia umožňuje okamžité zobrazenie údaja o hmotnosti. Nie je potrebné čakať, kým sa nezobrazí „0“ – výpočet hmotnosti sa začne okamžite.
Väčšina nových osobných váh má prepínač na mieste pre batérie. V prípade, že tam nie je, pozrite si návod na obsluhu.
Keď sa postavíte naboso na váhu, elektrický prúd s veľmi nízkou intenzitou sa pomocou elektród prenesie do celého tela. Tento prúd, ktorý putuje z jednej nohy do druhej, narazí pri prechode tukom na odpor. Tento odpor tela, nazývaný bioelektrická impedancia, sa líši v závislosti od pohlavia, veku a výšky používateľa, a umožňuje stanoviť množstvo telesného tuku.
Toto zariadenie je úplne bezpečné, pretože pracuje s veľmi nízkym prúdom (4 x 1,5 V batérie).
Aby sa dosiahla úplná spokojnosť s týmto prístrojom, meranie a váženie sa musí vždy vykonávať za rovnakých podmienok: – Vždy sa vážte naboso. Vaše nohy musia byť suché a správne umiestnené na elektródach. Upozorňujeme, že ak máte na nohách príliš veľa stvrdnutej kože, môže to mať vplyv na výsledky merania. – najlepšie raz týždenne hneď ráno, – 1/4 hodiny po prebudení, aby sa voda vo vašom tele rozložila do dolných končatín. Je dôležité, aby medzi nohami (stehná, kolená, lýtka) ani chodidlami nebol žiadny kontakt. V prípade potreby si medzi nohy zasuňte hárok papiera.
To závisí od toho, aký typ váhy používate:
– Diagnostická váha: hodnoty merania budú skreslené.
– Iné osobné váhy: žiadny vplyv na meranie.
Spotrebič môžete utrieť hubkou navlhčenou tekutým prostriedkom na umývanie riadu. Nepoužívajte kovovú drôtenku ani čistiaci prášok. Nikdy neponárajte do vody.
Osobnú váhu uchovávajte voľne položenú bez toho, aby sa na nej niečo nachádzalo. Ak ju nebudete dlhší čas používať, vyberte batérie.
Odporúčame vždy používať nové alkalické batérie (batérie typu LR03) a nikdy nepoužívať batérie s fyziologickým roztokom (batérie typu R03), ani dobíjateľné batérie (batérie typu HR03). Pri výmene batérií vždy vymeňte všetky batérie za nové alkalické batérie. Netýka sa to váh, pri ktorých sa používajú gombíkové batérie typu CR2032 alebo lítiové batérie.
To, že sa po výmene batérií zobrazí správa „8888“, je normálne. Výrobok je vo fáze spúšťania. Umiestnite ho na rovnú plochu a počkajte, až správa zmizne. Keď váhy presuniete alebo sa na nich postavíte, zatiaľ čo je zobrazená správa „8888“, znovu sa začne spúšťanie ich chodu. Spúšťanie chodu môže trvať od 5 do 30 sekúnd.
Váhy zaznamenali pri vážení odchýlku a prebieha opätovná kalibrácia. Budete musieť z váh zostúpiť a pred tým, ako sa znovu postavíte na váhy, počkať, kým sa znovu nezobrazí údaj „0,0“.
Virtuálna klávesnica sa aktivuje až po ukončení váženia. Je potrebné dodržiavať tieto pravidlá: - po ukončení váženia zostúpte z výrobku, - pri ťukaní na klávesy musí výrobok zostať na zemi, - ťukajte na klávesy iba jedným prstom, - na ťukanie na klávesy používajte iba prst (žiadne predmety).
Áno, pomocou diagnostickej váhy sa meria čistá svalová hmota a jej odpočítaním z celkovej telesnej hmotnosti sa získa údaj o celkovom telesnom tuku, a to bez ohľadu na to, kde sa nachádza.
Áno, hmotnosť odevu sa započítava do hmotnosti tuku.
V priebehu kalibrácie pri výrobe osobných váh sa pri jednotlivých váhach môžu objaviť odchýlky. Niektoré rozdiely vyplývajúce z týchto odchýlok by sa mohli objaviť pri porovnaní hmotnosti na dvoch rozdielnych osobných váhach.
Odporúčame, aby ste sa poradili so svojím lekárom, ktorý vám presne povie, či môžete počas tehotenstva bezpečne používať inteligentnú váhu. Ak ju budete používať, výpočet množstva telesného tuku bude nesprávny. Preto vám odporúčame, aby ste nebrali ohľad na vaše výsledky počas tehotenstva.
Ak máte kardiostimulátor alebo používate nejakú inú zdravotnícku pomôcku, nemali by ste používať inteligentnú váhu. Inteligentná váha vysiela cez telo malý elektrický signál, aby zmerala množstvo vášho telesného tuku, čím môže dôjsť k poškodeniu alebo rušeniu kardiostimulátora (alebo inej zdravotníckej pomôcky).
Základom správneho fungovania vášho tela je meranie, ktoré vás upozorní na príliš nízku úroveň hydratácie.
Skladá sa z telesnej vody, orgánov, kostí a svalov, jeho úloha nie je zanedbateľná pre denné energetické výdavky.
Podstatný ukazovateľ pre vaše telo, ide o energetickú rezervu, ktorú treba sledovať.
Kľúčový indikátor na posúdenie stavby vášho tela a prevenciu možnej nadváhy.