TEFAL Tefal Essential Plancha CB540400

Tefal Essential Plancha CB540400 Na prípravu lahodných receptov

Gril Essential Plancha od značky Tefal je kombináciou výkonu a praktickosti počas celého roka. Má exkluzívny indikátor, ktorý určuje ideálny moment na začiatok grilovania, takže môžete pripraviť rad perfektne lahodných receptov. Kliešte, ktoré sú súčasťou balenia, umožnia ľahko manipulovať s jedlom. A vďaka dobre navrhnutým funkciám je čistenie a skladovanie tiež veľmi pohodlné. Takže budete mať viac času na to, aby ste si vychutnali dobré jedlo s vašimi blízkymi.

Referenčné číslo: CB540400

Tefal Essential Plancha: Celoročný gril

Vychutnajte si celoročný gril Tefal Essential Plancha, ktorý vám zaručí dokonalé výsledky. Jedlo môžete jednoducho vybrať pomocou pribalených klieští. Vďaka exkluzívnemu indikátoru Thermo-Spot®, ktorý sčervená, keď dosiahne gril dokonalú teplotu na varenie a nepriľnavému povrchu na prípravu bez pridania oleja alebo tuku môžete jednoducho pripraviť všetko od zeleniny a rýb až po morské plody či mäso. Nastaviteľný termostat a elektrický diel grilu s kontrolkou napájania sa prispôsobí všetkým vašim potrebám pri varení a umožní dokonalú prípravu širokého spektra receptov. Čistenie a odkladanie je jednoduché, keďže výrobok je vhodný aj do umývačky riadu, nakoľko elektrická časť grilu je odnímateľná a umožňuje ukladanie vo zvislej polohe, čím šetrí priestor v skrinkách. Na výrobok sa vzťahuje záruka opraviteľnosti po dobu 10 rokov – pre dlhodobé používanie bez obáv.

Výkonný a praktický stolný gril Plancha vám umožní prípravu mnohých receptov po celý rok.

Kontrolka zmení farbu na sýto červenú, akonáhle je prístroj predhriaty a pripravený na prípravu jedla.

Základné fakty
 • Nastaviteľný termostat

  Nastaviteľný termostat sa dokonale prispôsobí rôznym jedlám a receptom a umožní všestranné varenie.

 • Ľahké čistenie

  Odnímateľná elektrická časť znamená, že gril je vhodný aj do umývačky riadu – praktické čistenie.

 • Súčasťou balenia sú aj kliešte na gril.

  Jedlo môžete jednoducho vybrať pomocou pribalených klieští.

 • Technológia Thermo-Spot®

  Indikátor Thermo-Spot® sčervená, keď gril dosiahne ideálnu teplotu, čo zaručuje perfektnú konzistenciu, farbu i chuť jedla. Lahodné jedlá plné chuti, a to pri každom grilovaní.

 • Odnímateľný elektrický diel

  Odnímateľný elektrický diel: termostat s viacerými nastaveniami a kontrolkou napájania je ideálny na všetky typy varenia.

 • Skladovanie vo zvislej polohe

  Kompaktné skladovanie vo zvislej polohe vám ušetrí miesto, keď nebudete gril používať.

 • Zdravšie varenie

  Lahodné varenie bez potreby pridávania oleja alebo tuku vďaka nepriľnavému povrchu, ktorý odvádza šťavu na podnos na zachytenie šťavy.

 • default

  Výrobok je opraviteľný po dobu 10 rokov

  Lahodné varenie bez potreby pridávania oleja alebo tuku vďaka nepriľnavému povrchu, ktorý odvádza šťavu na podnos na zachytenie šťavy.

Príslušenstvo
Funkcie
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Pred čistením grilu počkajte približne 45 minút, kým zariadenie vychladne. Ak chcete odstrániť silné usadeniny jedla na plôškach grilu alebo po jeho bokoch, odporúčame používať drevenú alebo plastovú stierku. Na čistenie grilu a komponentov používajte handričku namočenú v teplej vode. Neponárajte gril do vody. Nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky ani prostriedky s obsahom alkoholu alebo benzínu, pretože tieto môžu poškodiť zariadenie.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.