Naparovacie žehličky

Vyžehlite oblečenie a odstráňte záhyby pomocou našich naparovacích žehličiek, ktoré sú skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú mať hladké oblečenie a bielizeň. Vďaka výkonnej parnej technológii a výnimočnému sklzu dosiahnete profesionálne výsledky za krátky čas.
Pozrite si našu širokú ponuku žehličiek. Určite si vyberiete tú svoju!

undefined

Prečo sú naparovacie žehličky Tefal jedinečné?

Vynikajúci sklz

Vďaka dvojitej vrstve smaltu poskytujú naše žehliace plochy Durilium Airglide ten najhladší sklz pri žehlení oblečenia a bielizne.

undefined

Jedinečný odvápňovací filter

Naša inovácia 2v1 filtruje 100 % pary, aby sa zabránilo vzniku škvŕn, a zároveň filtruje častice vápnika, aby sa predĺžila životnosť žehličky.

undefined

Vyrobené vo Francúzsku

Vďaka viac ako storočným odborným znalostiam na francúzskom trhu sú naše žehličky vyrobené tak, aby dlho vydržali, a vzťahuje sa na ne 10-ročná záruka opraviteľnosti.

undefined

2 roky medzinárodnej záruky

15 rokov opraviteľnosti za nízke náklady

30 dní na vrátenie

2 až 3 dní na dodanie

Vertikálne naparovanie

Viete, že parnú žehličku môžete používať aj vertikálne na naparovanie a osviežovanie jemnej bielizne a kabátov bez použitia žehliacej dosky? Naše vertikálne naparovacie žehličky sú skvelé na rannú úpravu odevu na poslednú chvíľu alebo pred výnimočnými udalosťami.

undefined

Praktické a užitočné príslušenstvo pre naparovacie žehličky

Make the most out of your steam iron by finding additional accessories and parts exclusively designed for it. From limescale collector to iron stain remover, select the items that will best meet your needs.

undefined