undefined

Naše záväzky

Keďže sme zodpovední za zmiernenie dopadu našich výrobkov počas celého ich životného cyklu, zaviazali sme sa minimalizovať našu ekologickú stopu, ale aj budovať rozmanitejšiu spoločnosť, v ktorej každý môže venovať čas dôležitým veciam, ktoré nás spájajú.

undefined

Pre lepší svet

sa spoločnosť Tefal zaviazala znižovať svoj dopad na životné prostredie.

Náš záväzok v prospech ekologického dizajnu

Naším cieľom je podporovať výrobky s menšou ekologickou stopou, avšak bez kompromisov v oblasti ich výkonu v každodennom živote.

undefined

Náš záväzok k opraviteľnosti

Naše výrobky sú opraviteľné po dobu 15 rokov a sú navrhnuté tak, aby sa dali ľahko rozobrať a zmontovať, pričom náhradné diely sú k dispozícii za primeranú cenu minimálne 15 rokov.

undefined

Náš záväzok k obehovému hospodárstvu

Naše ciele: použiť v našich hrncoch a panviciach vyrábaných vo Francúzsku do roku 2025 recyklovaný hliník v objeme 13 500 ton a podporovať recykláciu našich použitých výrobkov – od roku 2012 už spoločnosť Tefal vyzbierala 1,2 milióna výrobkov, ako aj 80 % recyklovateľných elektrických spotrebičov.

undefined

Náš záväzok k optimalizácii obalov

Pre rok 2023 máme 3 ciele: 90 % recyklovaného kartónu, 0 expandovaného polystyrénu, 0 plastových sáčkov, blistrov alebo výplní v našich obaloch!

undefined
undefined

Záväzkom značky Tefal

je hrať dôležitú úlohu v každodennom živote, aby sme mohli budovať rozmanitejšiu spoločnosť

undefined

Tefal je po vašom boku, aby vám pomáhal pripravovať domáce jedlá podľa vašej chuti

Keďže kvalitné stravovanie je základom zdravia, naše výrobky a služby sú vytvorené tak, aby umožňovali prípravu chutného domáceho jedla, ktoré uspokojí individuálne potreby a chute. Ak chcete prijať výzvu zdravého stravovania s menšou ekologickou stopou, Groupe SEB a značka Tefal vytvorili chartu zdravých a udržateľných receptúr. Táto charta nabáda ku konzumácii väčšieho množstva zeleniny, obilnín a strukovín a menšieho množstva mäsa, tuku a soli.

undefined

Spoločne!

V spoločnosti Tefal skutočne veríme, že domov by mal byť plný emócií. Vyvíjame inovatívne riešenia, ktoré zabezpečujú nielen to, že dokonalé varenie zjednodušuje prípravu domácich jedál, ale zároveň umožňujú stráviť nezabudnuteľné chvíle s vašimi blízkymi. Naše produkty a služby majú spoločný cieľ: pomôcť vám žiť jedinečný život, aby ste sa mohli venovať tomu, na čom skutočne záleží.

Od kuchyne až po celú domácnosť

Značka Tefal, ktorá sa historicky zrodila v kuchyni, dnes vďaka inovatívnym a dômyselným riešeniam pokrýva celú domácnosť.
Pretože domov by mal stelesňovať pohodu, naše riešenia pre starostlivosť o odevy a domácnosť pomáhajú, aby bol domov miestom, kde ľudia radi trávia spoločný čas.

undefined

Naša história

Ponorte sa s nami do histórie a spoznajte významné udalosti, vďaka ktorým vznikla naša značka a inovácia.

undefined

Všetko o značke Tefal

Zoznámte sa s našimi odbornými znalosťami, našimi tímami a našimi hodnotami, vďaka ktorým bude váš domov kypieť životom.

undefined