undefined

Všetko o značke Tefal

Veríte tiež, že inovácie môžu byť zdrojom potešenia? Zoznámte sa s našimi odbornými znalosťami, našimi tímami a našimi hodnotami, vďaka ktorým bude váš domov kypieť životom.

undefined

Od roku 1956 je spoločnosť Tefal po vašom boku, aby vám spríjemnila deň.

Neustále inovácie

Značka Tefal verí, že inovácie sú najlepším spôsobom, ako urobiť život jednoduchším, praktickejším a príjemnejším. Je pre nás nesmierne dôležité pochopiť a vedieť predvídať zmeny životného štýlu, aby sme mohli poskytovať výrobky, ktoré sú ideálne nielen do kuchýň a obývačiek, ale aj do celej domácnosti. Na čele našich technológií sú naše výskumné a vývojové tímy, ktoré čerpajú inšpiráciu z vášho života, aby mohli vyvíjať inovatívne a dômyselné riešenia, vďaka ktorým bude váš domov kypieť životom.

undefined

60 rokov inovácií, ktoré uľahčujú život

Od prvej panvice s nepriľnavým povrchom až po malé domáce spotrebiče – spoločnosť Tefal nikdy neprestala prinášať inovácie, ktoré vám každý deň uľahčujú život.

Majster dokonalého varenia

Červené koliesko alebo technológia Thermo-Signal je indikátorom teploty, ktorý sa zmení na červenú, keď sa dosiahne ideálna teplota pre tepelnú úpravu.

undefined

Ľahké varenie na jedno cvaknutie

S riadom Ingenio môžete vďaka odnímateľným rukovätiam, ktoré zabezpečujú bezkonkurenčnú všestrannosť, používať hrnce a panvice na varnej doske, v rúre, na servírovacom stole aj v chladničke.

undefined

Inteligentné varenie

Vďaka technológii Actifry si teraz môžete pripraviť chrumkavé hranolky s nízkym obsahom tuku a mnoho ďalších zdravých a chutných receptov len na jednej lyžici oleja. Výrobky Optigrill sa vyznačujú technológiou prípravy riadenou automatickým snímačom, ktorý prispôsobuje teplotu a varenie hrúbke mäsa, aby bol steak dokonale ugrilovaný, či už ho máte radi krvavý alebo dobre prepečený.  

undefined

Inovácie znamenajú návrat domov

Pro Express Ultimate je inteligentný a výkonný parný generátor, ktorý kombinuje technológiu Durilium AirGlide so zberačom vodného kameňa Anti-Calc pre zabezpečenie dlhodobého a ľahkého kĺzania. Cube je náš prvý vysokotlakový naparovač určený na dezinfekciu pomocou 100 % prírodnej pary. Objavte X-Ô, revolučné riešenie upratovania, ktoré spája výkon kanistrového vysávača s praktickosťou bezdrôtového tyčového vysávača. S tyčovým vysávačom X-force môžete upratovať s využitím pokročilej technológie, ktorá kombinuje skutočný výkon a najmodernejšie funkcie, aby bola vaša domácnosť dokonale čistá.

undefined

Keď nám technológia pomáha v každodennom živote

Spoločnosť Tefal, ktorej korene sa pevne držia v priemyselnej kultúre, prevádzkuje po celom svete niekoľko výrobných závodov. Náš najdôležitejší závod sa nachádza v Rumilly (Francúzsko) a je nielen historickým rodiskom našej značky, ale aj celosvetovým odborným centrom výskumu v oblasti kuchynského náčinia. V tomto závode sa ročne vyrobí viac ako 45 miliónov výrobkov.

undefined

Zdieľajte naše hodnoty

DÔMYSELNOSŤ

Pretože neustále tvoríme inovácie na celý život.

ŠTEDROSŤ

Pretože každý deň je novou príležitosťou spoločne stráviť čas.

NADŠENIE

Pretože všetku svoju energiu venujeme tomu, aby váš domov kypel životom.

OPTIMIZMUS

Pretože na osvieženie nášho života stačí dotyk kreativity.

ÚSPECH

Pretože garantujeme optimálne výsledky vyžadujúce minimum času a úsilia.

undefined

Odporúčame aj...

Naša história

Ponorte sa s nami do histórie a spoznajte významné udalosti, vďaka ktorým vznikla naša značka a inovácia.

undefined

Naše záväzky

Zoznámte sa s našimi konkrétnymi iniciatívami na zníženie dopadu na životné prostredie a vytvorenie rozmanitejšej spoločnosti, v ktorej každý môže tráviť čas dôležitými vecami, ktoré nás spájajú.

undefined