Sady riadu Ingenio

Súpravy kuchynského riadu Ingenio sú vybavené odnímateľnými rukoväťami, ktoré šetria miesto, čas a uľahčujú umývanie riadu! Rajnice a panvice Ingenio môžete používať na sporáku, v rúre aj v chladničke, takže variť ako šéfkuchár nebolo nikdy ľahšie! Zjednodušte si varenie s riadom Ingenio!

undefined

Čo vám môže priniesť riad Ingenio?

Odolná odnímateľná rukoväť

Uchopte tú správnu rukoväť! Rukoväť udrží až 10 kg vďaka 3-bodovému bezpečnostnému systému. Vzťahuje sa na ňu 10-ročná záruka.

undefined

Ušetrite až 50 % miesta na kuchynskej linke

Zamilujete si jeho priestorovo úsporný stohovateľný dizajn! Rajnice, panvice a pokrievky Ingenio sa ľahko zmestia do skriniek a políc, aby bola vaša kuchyňa usporiadaná a uprataná.

undefined

Riad na varenie, ktorý zvládne čokoľvek

Jedlo môžete premiestniť zo sporáka do rúry a potom do chladničky, stačí odstrániť rukoväť a nasadiť pokrievku! Ušetrí vám čas, miesto aj čas pri umývaní riadu!

undefined

2 roky medzinárodnej záruky

15 rokov opraviteľnosti za nízke náklady

30 dní na vrátenie

2 až 3 dní na dodanie

Vlastná súprava riadu so službou MyIngenio

Vytvorte si so službou MyIngenio od spoločnosti Tefal vlastnú súpravu riadu Ingenio. Vyberte si dokonalé hrnce a panvice pre seba a svoju rodinu. Vyberte si farbu a materiál a doplňte súpravu pokrievkami a príslušenstvom podľa svojich potrieb. Služba MyIngenio bola stvorená pre vašu kuchyňu!

undefined