Sklenené krabičky a dózy na potraviny

Do rúry, mikrovlnky, chladničky alebo mrazničky – naše sklenené dózy sú neuveriteľne všestranné a vďaka vzduchotesnému veku sa skvele hodia na uchovávanie zvyškov jedál. Nádoby sú vyrobené z borosilikátového skla, takže sa skvele hodia aj na varenie alebo ohrievanie hotových pokrmov. Pri výrobe bola využitá nemecká technológia viek, takže je možné umývať ich v umývačke riadu a vzťahuje sa na ne 30-ročná záruka.

undefined

Prečo sú pre vás naše sklenené dózy na potraviny ideálne?

100 % vodotesnosť

Nemecká technológia veka s pevne uzavretým vekom, ktoré bezpečne tesní i omáčky a iné tekutiny. Už nič nevytečie!

undefined

Žiaruvzdorné až do teploty 420 °C

Viac možností než s plastovou dózou! Dokonalé na ohrievanie obeda v rúre alebo mikrovlnnej rúre, stačí pamätať na to, že treba odstrániť veko.

undefined

Masívna a štýlová nádoba

Naše sklenené dózy na potraviny, určené aj na tepelnú úpravu pokrmov, sú krajšie, ako plastové nádoby a skvele sa hodia aj na servírovanie a uchovávanie potravín. Vďaka borosilikátovému sklu majú dlhú životnosť

undefined

2 roky medzinárodnej záruky

15 rokov opraviteľnosti za nízke náklady

30 dní na vrátenie

2 až 3 dní na dodanie

4 v 1: príprava, servírovanie, uchovávanie a ohrev potravín

Recept na lasagne na rýchlu večeru v bežné dni: stačí vytiahnuť z chladničky hotovú omáčku v sklenenej dóze. Vložte lasagne, dajte ich piecť a vychutnajte si skvelé jedlo. A stôl po jedle môže upratať niekto iný. Zvyšky uložte do rovnakej dózy a môžete ich dať do mrazničky. Nabudúce budete mať uvarené za pár sekúnd, stačí jedlo ohriať a servírovať v rovnakej nádobe. Jednoducho 4 v 1!

undefined