Olovrantové boxy

Naše dózy na potraviny sú dokonalé, ak si chcete vziať so sebou doma pripravené jedlo, sendviče, olovrant alebo iné pokrmy. Vyberte si praktické vložky a dizajn boxu tak, aby zodpovedali vašim potrebám. Na opakované použitie, odolné a vzduchotesné na zachovanie sviežosti potravín – najľahší spôsob, ako obmedziť odpad z potravín a obalov.

undefined

Prečo sú pre vás naše olovrantové boxy ideálne?

100 % vodotesná technológia veka

Veko s nemeckou technológiou Master Seal tesne uzatvorí nádobu a uchová potraviny v bezpečí. Už žiadne tekutiny vyliate v školskom batohu!

undefined

Veľa možností

Vďaka praktickým vložkám má olovrantový box priečinky na rôzne potraviny. Maximálne všestranný dizajn, ktorý ladí s vaším štýlom.

undefined

100 % bezpečné a odolné

Tieto dózy bez BPA, ktoré boli vyrobené v Nemecku, sú vytvorené tak, aby vydržali dlho. Preto sa na ne vzťahuje 30-ročná záruka.

undefined

2 roky medzinárodnej záruky

15 rokov opraviteľnosti za nízke náklady

30 dní na vrátenie

2 až 3 dní na dodanie

Stravovanie v meste

Vyberte si vhodný olovrantový box a stravujte sa štýlovo aj na cestách. Vezmite si svoje obľúbené jedlo so sebou, aj keď ste celý deň na nohách – od jogurtov cez sendviče a šaláty až po piknik v parku. Vďaka oddeľovacím vložkám zostanú vaše šaláty, ovocie a ďalšie potraviny dlho chrumkavé, čerstvé a svieže.

undefined