Rajnice

Rajnice sú všestranné a praktické a sú nepostrádateľné pri každodennom varení. Či už potrebujete rajnicu s nepriľnavým povrchom na ohrievanie mlieka alebo potravín, aby sa nepripálili, alebo riad z nehrdzavejúcej ocele odolný voči poškriabaniu, aby ste v ňom mohli miešať a mixovať, určite nájdete rajnicu, ktorá bude vyhovovať vašim potrebám.

undefined
 • Rajnica s pokrievkou Tefal Daily Cook G7122255 16 cm

  undefined
 • Rajnica s pokrievkou Tefal Intuition B8642274 16 cm

  undefined
 • Rajnica s pokrievkou Tefal Duetto+ G7192355 18 cm

  undefined
 • Rajnica Tefal Duetto+ G7192255 16 cm

  undefined

Záruka dokonalého varenia s rajnicami Tefal

Kvalitné materiály

Povrch z recyklovaného hliníka zaisťuje rovnomerný rozptyl tepla a vďaka nehrdzavejúcej oceli 18/10 panvice nehrdzavejú.

undefined

Odolný povrch

Naše panvice sú nepriľnavé a umožňujú každodenné jednoduché varenie a čistenie, či už ide o titánový povrch, technológiu Mineralia s kameninovým efektom alebo keramickú povrchovú úpravu.

undefined

Vždy dokonale uvarené jedlo

Vďaka optimálnej hrúbke dna a indukčnej technológii pomáhajú naše rajnice pripravovať rýchlo a rovnomerne uvarené pokrmy.

undefined

2 roky medzinárodnej záruky

15 rokov opraviteľnosti za nízke náklady

30 dní na vrátenie

2 až 3 dní na dodanie

Zoznámte sa s našou inteligentnou rajnicou Nordica

Panvica Nordica, vyvinutá v spolupráci so švédskym konštruktérom Mattiasom Mikaelssonom, sa vyznačuje skvelou estetikou a je funkčným kuchynským riadom. Rajnica má minimalistickú, ale dômyselnú dvojitú konštrukciu rukoväte a pokrievky pre ľahké cedenie. Veľká výlevka uľahčuje servírovanie a presné drážky na vnútornej strane umožňujú naliať správne množstvo kvapaliny.

undefined