Kompletná súprava kuchynského riadu: Hrnce a panvice

Zaobstarajte si základné a nepostrádateľné kuchynské vybavenie v podobe našich súprav hrncov a panvíc: panvice na smaženie, panvice wok, rajnice, hrnce a ďalší riad s nepriľnavým povrchom, keramickým povrchom, povrchom Mineralia s kameninovým efektom alebo riadom z nehrdzavejúcej ocele. Naša značka sa opiera o dlhoročnú tradíciu a mnohé z našich hrncov a panvíc sa vyrábajú vo francúzskych Alpách už od roku 1956.

undefined

Prečo potrebujem do kuchyne súpravu hrncov a panvíc Tefal?

Špičková kvalita vyrábaná vo Francúzsku už od roku 1956

Naše povrchy vydržia až 6-krát dlhšie ako iné a naše panvice na smaženie môžete použiť až 100 000-krát!

undefined

Vylepšite svoju kuchynskú linku

Vďaka našim súpravám kuchynského riadu, ktoré sa k sebe hodia, bude vaša kuchyňa vyzerať lepšie a upravene a navyše budete môcť variť nielen každodenné jedlá, ale aj chystať pokrmy pre výnimočné príležitosti.

undefined

Mimoriadne odolný kuchynský riad s dlhou životnosťou

Na výrobu našich hrncov a panvíc používame len vysokokvalitnú nehrdzavejúcu oceľ 18/10, aby ste si mohli vychutnať to najlepšie varenie a dlhú životnosť vášho riadu.

undefined

2 roky medzinárodnej záruky

15 rokov opraviteľnosti za nízke náklady

30 dní na vrátenie

2 až 3 dní na dodanie

S hrncami a panvicami Tefal zvládnete akýkoľvek recept

Bez ohľadu na to, aký štýl varenia uprednostňujete, spoločnosť Tefal ponúka široký sortiment hrncov a panvíc, ktoré uspokoja vaše potreby. Vyberte si z našej ponuky dokonalú kombináciu – podľa priestorových možností kuchyne, počtu osôb v domácnosti a vášho štýlu varenia. S dokonalou súpravou uvaríte každý recept, ktorý si vyberiete.

undefined