TEFAL Hriankovač Tefal Includeo TT533811 Čierny

Hriankovač Tefal Includeo TT533811 Čierny Navrhnuté pre spokojnosť našich zákazníkov

Rad Tefal Includeo je vytvorený našimi dizajnérmi v spolupráci s používateľmi a prispôsobuje sa potrebám všetkých našich spotrebiteľov. Tento ergonomicky tvarovaný hriankovač je vybavený funkciami s jednoduchým používaním: má 2 mimoriadne široké otvory, ovládacie prvky s vysokou viditeľnosťou a čitateľnosťou, kliešte, z ktorých časť je silikónová, a tlačidlá na vysunutie a bezpečné vyberanie krajcov chleba. Hriankovač je ideálny na každodenné použitie vďaka 7 nastaviteľným stupňom opečenia na hriankovanie presne podľa vašich predstáv.

Referenčné číslo: TT533811

Hriankovač Tefal Includeo: navrhnutý na každodenné použitie 

Tefal Includeo od značky Tefal má 2 mimoriadne široké otvory a bol navrhnutý tak, aby vyhovovalo potrebám všetkých našich spotrebiteľov. Značka Tefal myslela na všetko, čo by vám uľahčilo každodenný život, od magnetických klieští, ktoré umožňujú ľahké vyberanie hrianok bez popálenia a možno ich upevniť na oboch stranách hriankovačov, až po veľkú kontrolku, ktorá sa ľahko číta a nastavuje. Tieto prakticky navrhnuté hriankovače spĺňajú všetky vaše potreby, 7 nastaviteľných stupňov opečenia zabezpečí výsledky presne podľa vášho želania. Hriankovač má tiež odnímateľnú tácku na omrvinky, ktorý zabezpečí jednoduché čistenie a tlačidlo na vysunutie umožní jednoduché vyberanie aj tých najmenších krajcov chleba. Hriankovač Includeo od značky Tefal: navrhnutý pre spokojnosť naších zákazníkov 
Základné fakty
 • Jednoduché použitie 

  Praktickejšie a čitateľnejšie ergonomické výrobky z radu Includeo sa testujú v reálnych podmienkach. Vyrábajú sa v spolupráci s používateľmi a pre používateľov, nech už sú ich potreby akékoľvek. Dômyselný dizajn hriankovača zjednodušuje používanie pre všetkých 

 • Hrianku opečte tak, ako ju máte radi. 

  Vychutnajte si každú hrianku presne tak, ako ju máte radi, či už opečenú do zlatista alebo chrumkavú, vďaka 7 stupňom nastavenia. 

 • Viditeľné a čitateľné funkcie 

  Všetky ovládacie prvky, či už tlačidlo zapnúť/vypnúť alebo nastavenie termostatu, sú navrhnuté pre ľahkú čitateľnosť a jednoduché použitie: Etikety sú takmer 1,8 krát väčšie*  

  * v porovnaní s našou sériou Subito 

 • Odnímateľná tácka na omrvinky 

  Tácka zhromažďuje omrvinky, ktoré odpadnú pri opekaní hrianok. Odnímateľná tácka na omrvinky umožňuje ľahké čistenie

 • Tlačidlo na vysunutie 

  Tlačidlo na vysunutie uľahčuje vyberanie i tých najmenších krajcov chleba. 

   

 • Ľahko uchopiteľné kliešte vášho hriankovača

  Súčasťou balenia sú kliešte na ľahké vybratie opečených krajcov chleba, aby ste sa nepopálili. Kliešte sú magnetické a keď sa nepoužívajú, možno ich pripevniť z oboch strán hriankovača. Ľahko sa používajú pre pravákov i ľavákov. 

  Silikónový povrch na spodnej strane klieští zaručuje bezpečné používanie.

Príslušenstvo
Funkcie
Vysoký zdvih    
Príkon 720–850  W
Zastavenie    
Úrovne regulácie 77 nastaviteľných stupňov opekania  
Automatické vycentrovanie chleba pre rovnomerné opečenie    
Odnímateľná miska na omrvinky    
Uloženie káblu    
Svetelný indikátor    
Farba Čierna  
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Tlačidlo rozmrazovania vám umožní rozmraziť chlieb a automaticky predĺži čas na prípravu hrianok.
Funkcia opätovného zohrievania na hriankovači automaticky skracuje čas opekania na približne 30 sekúnd, aby sa vychladnutá hrianka mohla znovu zohriať bez toho, aby sa spálila.
Nie, naše hriankovače nie sú vhodné na používanie vrecúšok na hrianky.
Umožňuje ľahko zdvihnúť priehradku na chlieb, vďaka čomu môžete vybrať menšie kusy, ako napríklad buchtičky a žemle, bez toho, aby ste si popálili prsty!
Na pracovnej ploche s dostatočným priestorom okolo hriankovača, mimo dosahu horľavých látok (záclony, smetný kôš, elektrická zásuvka atď.) a nikdy bez dozoru.
Takmer všetky druhy chleba, ktoré sú k dispozícii v obchodoch. Mali by ste mať na pamäti, že suchý chlieb sa opeká rýchlejšie ako čerstvý. Mrazený chlieb sa opeká pomalšie. Pomocou nastaviteľného termostatu si môžete prispôsobiť úroveň opekania podľa vašej chuti. Ak krajec chleba uviazne v spotrebiči, spotrebič odpojte a nechajte vychladnúť. Potom môžete vybrať krajec bez rizika popálenia.
Rozdiely v úrovniach vlhkosti medzi rôznymi druhmi chleba môžu spôsobiť, že čas a úroveň opekania sa budú líšiť. Mierne oschnutý chlieb je potrebné opekať vo veľmi nízkej polohe. Veľmi čerstvý alebo celozrnný chlieb by sa mal opekať vo vyššej polohe. Pri chlebe s nerovným povrchom, ako sú napríklad chlebové rolky, môže byť potrebná vyššia poloha opekania.
Áno, čo sa týka chleba s obsahom obilnín. Nie, čo sa týka chleba s obsahom sušeného ovocia. Jeho opekanie zmení chuť chleba k horšiemu a ovocie môže premeniť na žeravé uhlíky, čo by mohlo viesť k materiálnym škodám.
Neodporúčame zohrievať ani opekať produkty posypané cukrom alebo s cukrovou polevou.
Áno. S automatickou nastavovacou úpravou všetkých našich hriankovačov a mimoriadne hlbokými a obzvlášť širokými štrbinami na našich nových modeloch sa žemle, rožky a tenké a hrubé plátky môžu ľahko opekať bez toho, aby sa prilepili na ohrievacie telesá.
Nie. Nikdy nepoužívajte hriankovač na opekanie, grilovanie alebo rozmrazovanie iných mrazených potravín, ako je chlieb.
Je to možné len v spotrebičoch špeciálne určených pre malé žemle. Buďte opatrní, pretože do hriankovača sa zmestia nanajvýš 2 alebo 3 žemle, aby sa zabránilo koncentrácii tepla.
Nie, spotrebič sa dá v danom okamihu použiť len na jednu funkciu.
Suchý  chlieb sa opeká rýchlejšie ako čerstvý. Mrazený chlieb sa opeká ešte pomalšie.
Intenzitu opekania chleba môžete nastaviť pomocou prepínača úrovne opekania.
Pred čistením, údržbou alebo uskladnením hriankovač odpojte a nechajte ho vychladnúť. Na čistenie vonkajšej strany hriankovača a napájacieho kábla použite mäkkú handričku alebo navlhčenú hubku so saponátom, potom ju celú osušte. Ak chcete vyčistiť tácku na omrvinky, vyberte ju a utrite vlhkou handričkou. Nedávajte ju do umývačky riadu. Pri údržbe hriankovača nikdy nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky, kovové náčinie ani abrazívne drôtenky. Rovnako sa nikdy nedotýkajte ohrievacieho telesa.
Páka zostane v dolnej polohe iba vtedy, keď je hriankovač zapojený do sieťovej zásuvky. Ak sa tým problém neodstránil, hriankovač odpojte, otočte ho nad drezom hore nohami a jemne ním zatraste, aby sa odstránili všetky veľké omrvinky, ktoré môžu mechanizmus blokovať. Ak problém stále pretrváva, odneste hriankovač do schváleného servisného strediska.
Jeden krajec chleba v dvojmiestnom hriankovači spôsobí nerovnomerné zahrievanie.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Štandardný chlieb štvorcového tvaru. Majte na pamäti, že starší chlieb sa opeká rýchlejšie ako čerstvý. Opekanie zmrazeného chleba trvá dlhšie, a to v závislosti od modelu. Váš hriankovač bude vybavený tlačidlom na opekanie chleba zo zmrazeného stavu.
Hrianku, ktorá už bola opečená, nemusíte vyhadzovať, namiesto toho použite funkciu hriankovača na opätovný ohrev (v závislosti od modelu).
Spotrebič vypnite a nechajte ho vychladnúť. Pred tým, ako sa pokúsite vybrať chlieb, spotrebič odpojte. Potom môžete vybrať krajec bez toho, aby vám hrozilo, že sa dotknete horúceho telesa. Pripomíname, že nikdy nesmiete nechávať hriankovač počas prevádzky bez dozoru.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.