TEFAL Smart'n Light CM600810

Smart'n Light CM600810 Intenzitu kávy môžete jednoducho ovládať pomocou digitálneho displeja

Kávovar TEFAL Smart'n Light je dokonalý pomocník do domácnosti a vďaka nemu budú vaše rána voňať lahodnou a aromatickou kávou. Jednoduchú a rýchlu prípravu kávy máte teraz na dosah vďaka jasnému, vysoko intuitívnemu displeju a jednoduchej obsluhe. Veľká hlavica na vodu zabezpečuje rýchlu extrakciu i veľkého množstva kávy. Funkcia AROMA umožňuje dvojfázovú prípravu kávy s predextrakciou pre maximálnu chuť a arómu kávy. A to všetko v štýlovom a modernom dizajne kávovaru, ktorý bude pekným doplnkom vo vašej kuchyni.

Referenčné číslo: CM600810

Kávovar TEFAAL Smart'n Light: Dokonalá chuť kávy v modernom prevedení

Lahodná chuť prekvakpkávanej kávy v elegantnom a modernom prevedení kávovaru TEFAL Smart'n Light. Tento ľahko použiteľný prekvapkávací kávovar s kapacitou 15 šálok kávy, vylepšenou technológiou prípravy filtrovanej kávy – vrátane veľkej hlavice na vodu a funkcie AROMA pre dvojfázovú prípravu kávy s predextrakciou pre plnú a intenzívnejšiu chuť kávy. Jednoduchá obsluha spríjemní manipuláciu s kávovarom a programovateľný časovač umožní prednadstavenie prípravy kávy až na 24 hodín. Posuňte prípravu kávy na vyššiu úroveň vďaka množstvu praktických funkcií: Automatické vypnutie po 30 minútach, systém Anti-drip, ktorý umožní servírovanie kávy kedykoľvek počas jej prípravy a dokonalý objem 1,25 L pre 15 šálok čerstvej a dokonale pripravenej kávy.
Základné fakty
 • Digitálny displej 

  Digitálny displej sa ovláda jednoducho a intuitívne. Veľký rozmer je dobre čitateľný. Displej navyše zobrazí aktuálny čas

 • Optimálna príprava kávy

  Veľký dizajn hlavice na vodu umožňuje rýchle a dokonale rovnomerné filtrovanie kávy pre plnú lahodnú chuť kávy na každý deň.

 • Funkcia udržiavania teploty a automatického vypnutia

  Uchovajte si kávu teplú a pripravenú na konzumáciu po dobu až 30 minút vďaka funkcii automatického vypnutia.

 • FUNKCIA AROMA pre dokonalú chuť kávy

  Získajte z kávy maximum vďaka dvojstupňovej príprave kávy s predextrakciou pre čo najplnšiu chuť a arómu. Funkcia AROMA zvyšuje pôžitok z čerstvo uvarenej kávy. Nemusíte robiť nič navyše. Jednoducho zomeľte kávu a stlačte tlačidlo.

 • Podávanie počas prípravy

  Funkcia Anti-drip pozastaví proces varenia hneď, ako vyberiete kanvicu, takže si môžete vychutnať kávu ešte počas jej varenia.

 • Programovanie automatického spustenia

  Nastavte začiatok prípravy kávy na ľubovoľný čas až 24 hodín vopred. Ušetríte si čas a hneď po prebudení na vás bude čakať čerstvá káva.

 • Dokonalá kapacita

  Či už si chcete dopriať viac ako len jednu šálku, alebo chcete pripraviť kávu pre svojich blízkych bez dlhého čakania, kávovar vám urobí radosť. S objemom 1,25 L môžete naraz pripraviť až 15 šálok lahodnej kávy.

Príslušenstvo
Funkcie
Počet šálok 10–15  
Časovač Programmable  
Karafa Sklo  
Aróma kávy Aroma Selector  
Permanentný filter Nie  
Hladina vody Okno  
Vypínač (osvetlený/neosvetlený) Osvetlený  
Funkcia Keep Warm (udržovať teplé)    
Automatické vypnutie    
Maximálne množstvo kávy 1.25  L
Odnímateľný držiak filtra    
Odkvapkávanie kávy Anri drip systém - proti odkvapkávaniu  
Farba Čierna  
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.