TEFAL SNACK XL SW701110 biely

SNACK XL SW701110 biely Pripravte si bohate naplnené toasty - s dostatkom miesta pre všetky vaše obľúbené ingrediencie!
Sendvičovač Tefal Snack XL prináša do vašej kuchyne bohato plnené gurmánske toasty! Osobitne veľké a hlboké dosky premenia všetky vaše obľúbené prísady na výdatné a bohato plnené sendviče, ktoré si radi vychutnáte. Dosky je možné navyše v priebehu okamihu vymeniť za priložené dosky na vafle pre mimoriadne hlboké vafle, ktoré túžia po lahodnom ozdobení.

Referenčné číslo: SW701110

Sendvičovač Tefal Snack XL: Bohato plnené toasty

Vychutnajte si gurmánské sendviče presne podľa vašich predstáv so sendvičovačom Tefal Snack XL. Mimoriadne veľké dosky sú širšie a hlbšie ako na klasických sendvičovačoch, a vy si tak vychutnáte výdatné a bohato plnené sendviče so všetkými vašimi obľúbenými prísadami. Dokonale pripraví všetky veľkosti a druhy pečiva, od viacvrstvových Club sendvičov po bohate plnené bagely a vysoké sendviče Reuben. Prístroj Snack XL sa dokáže navyše vďaka dvom odnímateľným doskám priloženým k prístroju ľahko premeniť na waflovač a pripraviť vám výdatné wafle, ktoré je potrebné už len dozdobiť. Dosky je možné umývať v umývačke, rýchlo a efektívne. Tento výkonný sendvičovač a waflovač je možné prakticky uskladniť v zvislej polohe, čím si ušetríte miesto, keď ho nepoužívate.
Základné fakty
 • Výdatnejšie sendviče

  Vychutnejte si lahodné a gurmánske sendviče plnené všetkými vašimi obľúbenými prísadami, vďaka obzvlášť veľkým doskám, ktoré sú širšie a hlbšie, než pri klasických sendvičovačoch.

 • Všetky veľkosti pečiva

  Skvele sa hodí pre všetky veľkosti a druhy pečiva pre lahodné výsledky.

 • Odnímateľné platne

  Súčasťou balenia sú dve hlboké odnímateľné dosky: jedna na sendviče a druhá na vafle - dokonale pojmú rôzne prísady a polevy.

 • default

  Možné umývať v umývačke

  Dosky je možné umývať v umývačke pre rýchle a jednoduché čistenie.

 • default

  Výkonný

  Výkon 850 W zabezpečí vynikajúce výsledky.

 • Skladovanie vo zvislej polohe

  Pre väčšiu praktickosť je možné Snack XL skladovať vo zvislej polohe, aby nezaberal miesto, keď ho nepoužívate.

Funkcie
Nepriľnavý povrch Áno  
Odnímateľné platničky    
Vypínač    
Môže sa umývať v umývačke riadu    
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.