TEFAL Sendvičovač Tefal Multiplates Snack XL SW701110 Nerezový/Biely

Sendvičovač Tefal Multiplates Snack XL SW701110 Nerezový/Biely Pripravte si bohate naplnené toasty - s dostatkom miesta pre všetky vaše obľúbené ingrediencie!
Sendvičovač Tefal Snack XL prináša do vašej kuchyne bohato plnené gurmánske toasty! Osobitne veľké a hlboké dosky premenia všetky vaše obľúbené prísady na výdatné a bohato plnené sendviče, ktoré si radi vychutnáte. Dosky je možné navyše v priebehu okamihu vymeniť za priložené dosky na vafle pre mimoriadne hlboké vafle, ktoré túžia po lahodnom ozdobení.

Referenčné číslo: SW701110

Sendvičovač Tefal Snack XL: Bohato plnené toasty

Vychutnajte si gurmánské sendviče presne podľa vašich predstáv so sendvičovačom Tefal Snack XL. Mimoriadne veľké dosky sú širšie a hlbšie ako na klasických sendvičovačoch, a vy si tak vychutnáte výdatné a bohato plnené sendviče so všetkými vašimi obľúbenými prísadami. Dokonale pripraví všetky veľkosti a druhy pečiva, od viacvrstvových Club sendvičov po bohate plnené bagely a vysoké sendviče Reuben. Prístroj Snack XL sa dokáže navyše vďaka dvom odnímateľným doskám priloženým k prístroju ľahko premeniť na waflovač a pripraviť vám výdatné wafle, ktoré je potrebné už len dozdobiť. Dosky je možné umývať v umývačke, rýchlo a efektívne. Tento výkonný sendvičovač a waflovač je možné prakticky uskladniť v zvislej polohe, čím si ušetríte miesto, keď ho nepoužívate.
Základné fakty
 • Výdatnejšie sendviče

  Vychutnejte si lahodné a gurmánske sendviče plnené všetkými vašimi obľúbenými prísadami, vďaka obzvlášť veľkým doskám, ktoré sú širšie a hlbšie, než pri klasických sendvičovačoch.

 • Všetky veľkosti pečiva

  Skvele sa hodí pre všetky veľkosti a druhy pečiva pre lahodné výsledky.

 • Odnímateľné platne

  Súčasťou balenia sú dve hlboké odnímateľné dosky: jedna na sendviče a druhá na vafle - dokonale pojmú rôzne prísady a polevy.

 • default

  Možné umývať v umývačke

  Dosky je možné umývať v umývačke pre rýchle a jednoduché čistenie.

 • Výkonný

  Výkon 850 W zabezpečí vynikajúce výsledky.

 • Skladovanie vo zvislej polohe

  Pre väčšiu praktickosť je možné Snack XL skladovať vo zvislej polohe, aby nezaberal miesto, keď ho nepoužívate.

Príslušenstvo
Funkcie
Odnímateľné platničky    
Vrátane receptov    
Funkcie Sendvičovač a vaflovač  
Nepriľnavý povrch Áno  
Indikátor pripravenosti na varenie    
Ukazovateľ predhrievania    
Svetelný indikátor    
Rozmery dosiek 26,8 x 13,7  cm
Prepínač zapnutia/vypnutia    
Môže sa umývať v umývačke riadu    
Vhodné do umývačky - detaily plates  
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.