TEFAL OPTIGRILL ELITE GC750D30

OPTIGRILL ELITE GC750D30 Perfektný výsledok grilovania od krvavého až po dobre prepečený 

Domáci gril OptiGrill Elite, majster v dokonalom grilovaní mäsa. Grilujte vždy s úspechom a potešte všetkých svojich blízkych dokonalým výsledkom. Zvládne mäso na akýkoľvek spôsob, od krvavého po dobre prepečené.
Vďaka svojej inteligencii dokáže Optigrill Elite odmerať hrúbku mäsa a berie do úvahy aj počet kúskov mäsa, aby automaticky nastavil dobu prípravy pre perfektný výsledok grilovania.
Získajte výsledky ako v reštaurácii s úžasnými prúžkami na vašom mäse s novou funkciou prudkého opekania.
Objavte nový zážitok z grilovania. Vďaka intuitívnemu grilovaciemu asistentovi vás Optigrill Elite navedie a upozorní odpočítavaním sekúnd. Ľahko zistíte, kedy ste dosiahli ideálny výsledok.
Dvanásť automatických programov takisto pomáha pri príprave lahodného kurčaťa, rýb, zeleniny a ďalších ingrediencií bez potreby priebežnej kontroly grilovania. Naviac môžete výrobok umývať v umývačke, čo grilovanie uľahčuje ešte viac!

Inteligentný elektrický domáci gril OptiGrill: Perfektný výsledok grilovania

S týmto domácim grilom grilujte ako profesionál a potešte svojich blízkych, nech majú svoje mäso radi na akýkoľvek spôsob, od krvavého po dobre prepečené Vďaka patentovanej inteligentnej technológii elektrického domáceho grilu OptiGrill automaticky nastaví ideálne parametre pre prípravu surovín podľa hrúbky. Dosiahnete tak dokonalé výsledky grilovania. Objavte bezproblémový zážitok s elektrickým domácim grilom: Intuitívny asistent grilovania vás povedie krok za krokom pri grilovaní, ktoré máte na dosah ruky: viete, kedy máte pridať a vybrať mäso a či je krvavé (rare), stredne prepečené (medium) alebo dobre prepečené (well-done). Gril OptiGrill Elite ponúka aj možnosť vynikajúceho restovania vďaka funkcii prudkého opekania. Mäso bude dokonale orestované, ako z vonkajšieho grilu v reštaurácii. Užívajte si nekonečné možnosti každý deň, vďaka 12 automatickým programom, ktoré prináša tento elektrický gril. Popri príprave červeného mäsa ľahko zvládne aj lahodné kurča, ryby, zeleninu a ďalšie suroviny, ktoré nemusíte pri príprave strážiť. Súčasne môže využiť prislušenstvo „Snacking & Baking“, ktorá premení gril na spotrebič na výrobu sladkých i slaných receptov, ako je pizza alebo koláč. Užijete si jedinečné bezproblémové grilovanie vďaka možnosti umývať v umývačke. OptiGrill Elite prichádza s knihou receptov!
Základné fakty
 • Užívajte si dokonalé výsledky grilovania

  Grilujte vždy s úspechom a potešením všetkých svojich blízkych, nech majú svoje mäso radi na akýkoľvek spôsob, od krvavého po dobre prepečené. Inteligentná funkcia grilu dokáže odmerať hrúbku mäsa a vziať do úvahy počet kúskov, aby automaticky nastavil dobu prípravy. 

 • Zážitok z bezproblémového grilovania

  Nové rozhranie s intuitívnym asistentom grilovania vás povedie krok za krokom pri grilovaní, ktoré máte na dosah ruky: viete, kedy máte pridať a vybrať mäso a či je krvavé, stredne alebo dobre prepečené. 

 • Restovanie ako v reštaurácii

   S funkciou prudkého opekania si užívajte dokonale restované mäso, úžasne pruhované.

 • Užívajte si nekonečné možnosti každý deň

  12 automatických programov na červené mäso, kurča, zeleninu a ďalšie pokrmy, bez potreby sledovania a so zaistením dokonalých výsledkov grilovania.

  Pri svojich rodinných grilovačkách pripravte lahodné burgery bez toho, aby ste museli čakať na leto! 

 • Inšpirujte sa každý deň

  Kniha s 26 receptami a viac než 50 receptami v aplikácii grilu OptiGrill pre grilovanie v každom ročnom období. 

 • Rozlúčte sa s námahou pri čistení 

  Tácka na zachytenie šťavy a odnímateľné nepriľnavé platne, môžete umývať v umývačke. 

Funkcie
Vypínač    
Môže sa umývať v umývačke riadu    
Nastaviteľný termostat    
Dĺžka prívodného kábla 0.58  m
Odnímateľné platničky    
Varná/pečiaca plocha 600cm2  
Programy varenia 12 automatických programov  
Odoberateľná tácka na šťavu    
Svetelný indikátor pripravenosti na varenie    
Kontrolka    
Automatický systém varenia    
Rozmery plochy pre varenie 30x20  cm
Telo tepelne odolný plast  

Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Pred čistením grilu počkajte približne 45 minút, kým zariadenie vychladne. Ak chcete odstrániť silné usadeniny jedla na plôškach grilu alebo po jeho bokoch, odporúčame používať drevenú alebo plastovú stierku. Na čistenie grilu a komponentov používajte handričku namočenú v teplej vode. Neponárajte gril do vody. Nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky ani prostriedky s obsahom alkoholu alebo benzínu, pretože tieto môžu poškodiť zariadenie.
Môže to byť spôsobené nesprávnym čistením varných platní.
Odporúčame, aby ste pred umývaním v umývačke riadu vopred umyli varné platne nasledujúcim spôsobom, aby ste odstránili zvyšky potravín:
- Namočte platne do horúcej vody a odmastňovacieho mydla na 30 minút,
- Vyčistite obe strany platne špongiou alebo kefkou na riad, horúcou vodou a odmastňovacím mydlom,
- Opláchnite,
- Vložte do umývačky riadu.
Nie, pretože snímače varenia nie sú v manuálnom režime aktívne.