TEFAL OPTIGRILL ELITE XL GC760D30

OPTIGRILL ELITE XL GC760D30 Perfektný výsledok grilovania od krvavého až po dobre prepečený

OptiGrill Elite XL je vysoko výkonný domáci elektrický gril, určený na grilovanie lahodných pokrmov po celý rok, s XL kapacitou až pre 8 osôb. Tento elektrický kompaktný gril s príkonom 2 200 W ponúka jednoduché grilovanie vďaka inteligentnej technológii, ktorá automaticky prispôsobí intenzitu grilu hrúbke a množstvu mäsa. Intuitívny grilovací asistent vám zabezpečí restovanie ako v reštaurácii a mnohé ďalšie výhody. S elektrickým grilom OptiGrill Elite XL si vychutnáte grilovanie prispôsobené na mieru každého z vašich hostí, a to presne podľa ich želania.

Referenčné číslo: GC760D30

Domáci gril OPTIGRILL ELITE XL: Dokonalé výsledky

Zdokonaľte svoje umenie grilovať s domácim elektrickým grilom OptiGrill Elite XL, ktorý umožní dokonalé grilovanie až pre 8 osôb, čo je dostatočná kapacita i pre väčšie rodiny a špeciálne príležitosti. Vychutnajte si dokonalý zážitok z grilovania s elektrickým domácim grilom: Intuitívny grilovací asistent ponúka návod, krok za krokom, k príprave dokonale upečených steakov, od krvavých, cez stredne prepečené, až po prepečené. Patentovaná inteligentná technológia OptiGrill sa automaticky prispôsobí hrúbke a množstvu mäsa, čím dosiahne profesionálne výsledky. Grilovanie na mieru podľa individuálnych požiadaviek každého hosťa, nech už má akékoľvek preferencie, ešte nikdy nebolo také jednoduché. Dokonalé restovanie je vždy po ruke vďaka novej funkcii prudkého opekania a grilovania s kvalitnými výsledkami ako v reštaurácii, takže vždy urobíte dojem. Vychutnajte si denne nespočetné možnosti so 16 automatickými programami pre rôznorodé výsledky bez nutnosti na všetko dohliadať. A okrem klasických jedál si doprajte aj nové recepty, ako sú napríklad jahňacie či vegetariánske burgery. Získate tiež knihu receptov, ktorá obsahuje aj XL recepty, určené pre väčšie rodiny a špeciálne príležitosti.
Základné fakty
 • Perfektný výsledok grilovania

  Dokonalé výsledky, presne podľa vášich predstáv, od krvavých až po dobre prepečené steaky, XL povrch umožní nasýtiť až 8 hostí a inteligentná technológia automaticky prispôsobí dobu grilovania hrúbke a množstvu.

 • Bezproblémové grilovanie

  Nové rozhranie ponúka vysoko intuitívneho grilovacieho asistenta s pokynmi, krok za krokom, ktoré vám pomôžu pripraviť lahodné pokrmy: dokonale upečené steaky, od krvavých, cez stredne prepečené, až po prepečené.

 • Vysoko kvalitné restovanie

  Funkcia prudkého opekania zaistí lahodné výsledky a dokonalé restovanie pre kúsky mäsa s neodolateľnými ogrilovanými prúžkami, chrumkavé navonok a mäkké vovnútri.

 • Nespočetné možnosti

  16 automatických programov pre dokonalé výsledky grilovania po celý rok, a to pri klasickej príprave kuracieho mäsa, rýb a zeleniny, spolu s novými možnosťami, ako sú jahňacie a vegetariánske burgery, a to bez nutnosti stráženia.

 • Každodenné inšpirácie

  Nespočetné možnosti kombinácií s priloženou knihou receptov.

 • Ľahké čistenie

  Inteligentný dizajn umožňuje jednoduché čistenie so zberačom štiav a odstrániteľnými nepriľnavými platňami, ktoré je možné umývať v umývačke riadu pre maximálnu praktickosť.

 • Odporúča šéfkuchár

  Odporúča a na tvorbe receptov sa podielal šéfkuchár Ondřej Slanina.

 • Večeriame spoločne

  Spoločnú rodinnú večeru pripravuje na Slovensku stále menej a menej rodín. Tento dôležitý spoločenský rituál bohužiaľ stráca na obľube. U väčšiny prípadov je tomu na vine málo času a neznalosť rýchleho varenia. Spoločné večere buď rýchlo odbijeme, alebo ich priamo vynechávame.

Príslušenstvo
Funkcie
Screen with intuitive grilling assistant and a countdown  
   
Plates + juice tray  
   
Programy varenia 16  
Automatický systém varenia    
Intuitive grilling guide  
Ručný režim    
   
   
Capacitive  
Nepriľnavé dosky    
Rozmery dosiek 40x20  cm
Odnímateľné platničky    
Rozmery plochy pre varenie 40x20  cm
Odoberateľná tácka na šťavu    
Môže sa umývať v umývačke riadu    
Telo nehrdzavejúca oceľ  
Rukoväť tepelne odolný plast  
Vypínač    
Kontrolka    
Nastaviteľný termostat    
Svetelný indikátor pripravenosti na varenie    
Dĺžka prívodného kábla 0.8  m
Vrátane receptov    
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Pred čistením grilu počkajte približne 45 minút, kým zariadenie vychladne. Ak chcete odstrániť silné usadeniny jedla na plôškach grilu alebo po jeho bokoch, odporúčame používať drevenú alebo plastovú stierku. Na čistenie grilu a komponentov používajte handričku namočenú v teplej vode. Neponárajte gril do vody. Nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky ani prostriedky s obsahom alkoholu alebo benzínu, pretože tieto môžu poškodiť zariadenie.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Môže to byť spôsobené nesprávnym čistením varných platní.
Odporúčame, aby ste pred umývaním v umývačke riadu vopred umyli varné platne nasledujúcim spôsobom, aby ste odstránili zvyšky potravín:
- Namočte platne do horúcej vody a odmastňovacieho mydla na 30 minút,
- Vyčistite obe strany platne špongiou alebo kefkou na riad, horúcou vodou a odmastňovacím mydlom,
- Opláchnite,
- Vložte do umývačky riadu.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.