TEFAL SUPERGRILL XL TIMER GC461B34

SUPERGRILL XL TIMER GC461B34 Dokonalé grilovanie pod kontrolou!

Kontaktný elektrický gril Tefal SuperGrill XL prináša do domácnosti grilovanie v profesionálnej kvalite!

SuperGrill timer XL je viacúčelový gril s termostatom so 4 polohami. Na digitálnom časovači môžete zvoliť dobu grilovania podľa svojej chuti a zvyku. Doprajte si pokojné spoločné chvíle s rodinou a priateľmi pri výbornom grilovanom jedle! Pripravujte všetky druhy surovín na každú príležitosť: grilovať môžete buď v kuchyni alebo vonku na stole. Vďaka režimu restovania sa mäso stiahne a zostane šťavnaté, takže si vychutnáte každé sústo.

Profesionálna kvalita grilovania na veľkom domácom grile SuperGrill XL!

Kontaktný gril Tefal SuperGrill Timer XL vyhovie všetkým vašim potrebám, či už chcete ohromiť rodinu a priateľov dokonale prepečeným mäsom, alebo pripraviť akékoľvek suroviny pre každú príležitosť. Môžete ho používať buď v kuchyni ako vnútorný gril, alebo vonku na stole. Doprajte si grilované mäso na profesionálnej úrovni vďaka režimu Super Restovania a vysoko odolným liatym platniam. Digitálny časovač a nastaviteľný termostat so 4 polohami vám pomôžu ovládnuť kuchárske umenie v grilovaní. Liate platne zosilňujú výkon a výsledkom je špičkový výrobok, ktorý zaručuje dokonalé grilovanie.
Základné fakty
 • Termostat s 3 polohami a režim Max

  Termostat s 3 polohami a režim MAX pre perfektné výsledky grilovania. Dosiahnete perfektné výsledky grilovania pri každej potravine, napríklad hovädzí steak dokonale ugrilujete vďaka režimu restovania (Max), kedy sa mäso stiahne a zostane vo vnútri šťavnaté. Naopak na hydinu potrebujete dlhší čas a nižšiu teplotu na ideálne prepečenie.

 • Digitálny časovač

  Digitálny časovač pre dohľad nad prípravou. Naložte gril, nastavte si časovač na dobu grilovania a vezmite si ho so sebou kamkoľvek. Po uplynutí nastaveného času vás upozorní zvuková signalizácia a vaše grilovanie zostane úplne pod kontrolou. Nemusíte tak stáť pri grile a sledovať ho, spravíte zatiaľ iné veci, alebo sa môžete venovať blízkym.

 • Vysoká výkonnosť vďaka platniam z liateho hliníka

  Vysoký výkon pre dobre opečené, šťavnaté a krehké mäso ako v reštaurácii. Hliník perfektne vedie teplo a tým platne dosahujú rovnomerné výsledky na ktoromkoľvek mieste. Liaty hliník má vďaka svojej hrúbke dlhšiu životnosť pre svoju lepšiu odolnosť voči teplu.

 • Poloha kontaktného alebo otvoreného grilu 

  Poloha kontaktného grilu urýchľuje čas grilovania z oboch strán súčasne a poloha otvoreného grilu rozšíri vašu grilovaciu plochu

 • Režim Max nie len pre dokonalé steaky

  Hovädzí steak dokonale ugrilujete vďaka režimu restovania (Max), kedy sa mäso stiahne a zostane vo vnútri šťavnaté. Pri zelenine sa tento program používa na grilovanie druhov s vyšším obsahom vody, ako sú napríklad paradajky.

 • Odnímateľné platne z liateho hliníka s nepriľnavým povrchom a podnos na šťavu sa dajú umývať v umývačke

  Najľahšie upratovanie po grilovaní. Odnímateľné platne s nepriľnavým povrchom a tácku na šťavu môžete vybrať a vložiť do umývačky riadu. Nepriľnavý povrch uľahčuje čistenie ale aj grilovanie bez pridania oleja.

 • Ideálne odvádzanie tuku a šťavy. Tácka na šťavu s extra veľkým objemom

  Náklon 3° pre grilovanie pod optimálnym uhlom – umožňuje odtekanie tuku a vaše mäso sa tak griluje a nedusí vo vlastnej šťave. Ak šťava nezostáva na platniach, nespaľuje sa a grilovanie je tak zdravšie. Pre perfektný výsledok grilovania, zdravšie a ľahšie čistenie.

Funkcie
Vypínač    
Nastaviteľný termostat - detaily 3 positions + MAX  
Rukoväť tepelne odolný plast  
Telo kov  
Nepriľnavé dosky    
Kontrolka    
Svetelný indikátor pripravenosti na varenie    
Odoberateľná tácka na šťavu    
Programy varenia 3 positions + MAX  
Poloha barbecue    
Varné/pečiace dosky Die-cast  
Varná/pečiaca plocha 800cm2  
Odnímateľné platničky    
Uloženie káblu    
Nastaviteľný termostat    
Ďalšie priložené príslušenstvo Timer and juice tray  
Vhodné do umývačky - detaily Plates and drip tray  
Môže sa umývať v umývačke riadu    
Farba Silver and black  

Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Pred čistením grilu počkajte približne 45 minút, kým zariadenie vychladne. Ak chcete odstrániť silné usadeniny jedla na plôškach grilu alebo po jeho bokoch, odporúčame používať drevenú alebo plastovú stierku. Na čistenie grilu a komponentov používajte handričku namočenú v teplej vode. Neponárajte gril do vody. Nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky ani prostriedky s obsahom alkoholu alebo benzínu, pretože tieto môžu poškodiť zariadenie.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.