TEFAL ALL IN ONE POT CY505E30

ALL IN ONE POT CY505E30 Multifunkčný tlakový hrniec. Tlakové a pomalé varenie, dusenie, pečenie, ryžovar a varenie v pare.

S multifunkčným tlakovým hrncom budete na prípravu jedla dohliadať len minimálne. Užívajte si spoločnosť priateľov a rodiny. Večera sa zatiaľ "uvarí sama".
Multifunkčný tlakový hrniec je navrhnutý tak, aby vám skrátil dobu strávenú v kuchyni.
25 prednastavených programov umožňuje jednoduchú prípravu ryže, ovsených a iných kašou. Rýchlo uvarí výborný guláš. Vie opekať dohneda, umožňuje pomalé varenie, rýchle varenie pod tlakom, starostlivosť, dusí a varí v pare.

Referenčné číslo: CY505E30

Multifunkčný tlakový hrniec Tefal All in One Pot. Vynikajúce pokrmy ľahko a rýchlo. Obsahuje kuchársku knihu s 45 receptami.

S multifunkčným tlakovým hrncom zvládnete všetky svoje obľúbené jedlá za zlomok času! Funguje ako tlakový hrniec, aj ako pomalý hrniec. S 25 programami môžete pripravovať všetky obľúbené pokrmy v jednom hrnci: ryžu, obilniny, ovsené kaše, cestoviny, zeleninu, mäso, polievky, cesto, marmelády, čerstvý syr a ďalšie dobroty. Všetko vďaka priloženej kuchárskej knihe, ktorá obsahuje 45 obľúbených receptov. Inovatívny guľatý tvar misy zaisťuje ideálne prúdenie tepla, ktoré prispieva k rovnomernejšej tepelnej úprave. Nastavenie tlakového hrnca umožňuje skracovať čas varenia a dosahovať lahodných výsledkov. Môžete si vytvoriť aj vlastné recepty, a to vďaka režimu vlastného nastavenia času a teploty s tlakom či bez neho. Praktické funkcie vhodne dopĺňajú ďalšie výhody, ako napr. Funkcia odložený štart a ohrev, ktoré fungujú v rozsahu až 24 hodín. Tento multifunkčný tlakový hrniec je dokonale bezpečný vďaka plne utesnenej pokrievke s aretáciou. Základné ovládacie menu je v angličtine, ale dodáva sa s prelepom v 8 jazykoch vrátane češtiny, slovenčiny a maďarčiny. Na priloženej kuchárskej knihe sa podieľal známy český šéfkuchár Ondřej Slanina. Dodáva sa s obracačkou, košíkom pre varenie v pare, misou a odmerkou, takže s ním v kuchyni zvládnete úplne všetko.
Základné fakty
 • 25 programov

  Tento všestranný automatický elektrický multifunkčný hrniec s 25 programami dokáže pripraviť chutné pokrmy a skrátiť dobu, ktorú strávite v kuchyni. 25 programov, vrátane prípravy ryže, ovsenej kaše, detských pokrmov, varenia pod tlakom (vysokým, stredným alebo nízkym), pečenia, 3 programov na prípravu gulášu/polievky, 3 nastavení varenia v pare, 7 úrovní opekania dohneda, 3 úrovní dusenia, pomalého varenia a ohrievania

 • Manuálne nastavenie

  Funkcia manuálneho nastavenia umožňuje upraviť teplotu a dobu varenia, takže s ňou môžete pripravovať pokrmy podľa vlastnej chuti.

 • Kuchárska kniha

  Dodáva sa s kuchárskou knihou, ktorá obsahuje 45 originálnych receptov, napríklad na dusené mäsá a guláše, obľúbené tradičné pokrmy, polievky a dokonca aj dezerty.

 • Udržiavanie v teple až po dobu 24 hodín

  Funkcia automatického ohrevu zvládne udržať pokrm teplý až 24 hodín.

 • Ľahké a bezpečné otváranie

  Úplne utesnená pokrievka s aretáciou zaručuje bezpečné varenie

 • Rýchlo a ľahko

  Tento multifunkčný tlakový hrniec skracuje dobu varenia a ponúka rôzne programy pre prípravu všetkých vašich obľúbených pokrmov.

 • Odložený štart

  Štart môžete odložiť až o 24 hodín.

 • Môžete umývať v umývačke riadu

  Obracačku, odmerku a trojnožku môžete umývať v umývačke riadu.

 • Večeriame spoločne

  Spoločnú rodinnú večeru pripravuje na Slovensku stále menej a menej rodín. Tento dôležitý spoločenský rituál bohužiaľ stráca na obľube. U väčšiny prípadov je tomu na vine málo času a neznalosť rýchleho varenia. Spoločné večere buď rýchlo odbijeme, alebo ich priamo vynechávame.

 • Odložený štart

  Štart môžete odložiť až o 24 hodín.

Príslušenstvo
Recepty
Funkcie
Fast cooking
Product type Multi Pressure Cooker  
Max pressure level (kPa) 70kPa (Up to 5x faster than pot cooking*)  
Varenie pod tlakom Yes  
Capacity
Numbers of serving Up to 6 people  
Objem misy 6  L
Full of recipe ideas
Built-in recipes directly on device screen No  
Connected No  
Aplikácia No  
Number of built-in recipes -  
Brožúra s receptami    
Multi function
Delayed start No  
Manual mode Yes  
Cooking by ingredient (grains, vegetable, meat & seafood) No  
Airfring function No  
Keep warm Automatic  
Príslušenstvo Parný kôš, USB kľúč  
Easy to use - Guidance
Tilting screen No  
Reproportion by number of servings No  
Adjustable recipes by ingredients you have at left at home No  
Allow multi-layer cooking to cook a full meal at once No  
Ovládací panel Plnofarebný LCD  
Bezpečnostné pojistky proti pretlaku Yes with manual pressure release  
Step by step guidance In the recipe book  
Easy to use - bowl
Inner bowl coating Non-stick ceramic coating  
PFOA free Yes, safety bowl coating  
Dishwasher safe Yes, accessories only  
No  
Other features
Príkon 1100  W
Technológia Ne  
Odnímateľný kábel    
Farba Čierna + nerez  
Visual cooking No  
Automatic shutdown Yes  
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.