TEFAL ALL IN ONE POT CY505E30

ALL IN ONE POT CY505E30 Multifunkčný tlakový hrniec. Tlakové a pomalé varenie, dusenie, pečenie, ryžovar a varenie v pare.

S multifunkčným tlakovým hrncom budete na prípravu jedla dohliadať len minimálne. Užívajte si spoločnosť priateľov a rodiny. Večera sa zatiaľ "uvarí sama".
Multifunkčný tlakový hrniec je navrhnutý tak, aby vám skrátil dobu strávenú v kuchyni.
25 prednastavených programov umožňuje jednoduchú prípravu ryže, ovsených a iných kašou. Rýchlo uvarí výborný guláš. Vie opekať dohneda, umožňuje pomalé varenie, rýchle varenie pod tlakom, starostlivosť, dusí a varí v pare.

Referenčné číslo: CY505E30

Multifunkčný tlakový hrniec Tefal All in One Pot. Vynikajúce pokrmy ľahko a rýchlo. Obsahuje kuchársku knihu s 45 receptami.

S multifunkčným tlakovým hrncom zvládnete všetky svoje obľúbené jedlá za zlomok času! Funguje ako tlakový hrniec, aj ako pomalý hrniec. S 25 programami môžete pripravovať všetky obľúbené pokrmy v jednom hrnci: ryžu, obilniny, ovsené kaše, cestoviny, zeleninu, mäso, polievky, cesto, marmelády, čerstvý syr a ďalšie dobroty. Všetko vďaka priloženej kuchárskej knihe, ktorá obsahuje 45 obľúbených receptov. Inovatívny guľatý tvar misy zaisťuje ideálne prúdenie tepla, ktoré prispieva k rovnomernejšej tepelnej úprave. Nastavenie tlakového hrnca umožňuje skracovať čas varenia a dosahovať lahodných výsledkov. Môžete si vytvoriť aj vlastné recepty, a to vďaka režimu vlastného nastavenia času a teploty s tlakom či bez neho. Praktické funkcie vhodne dopĺňajú ďalšie výhody, ako napr. Funkcia odložený štart a ohrev, ktoré fungujú v rozsahu až 24 hodín. Tento multifunkčný tlakový hrniec je dokonale bezpečný vďaka plne utesnenej pokrievke s aretáciou. Základné ovládacie menu je v angličtine, ale dodáva sa s prelepom v 8 jazykoch vrátane češtiny, slovenčiny a maďarčiny. Na priloženej kuchárskej knihe sa podieľal známy český šéfkuchár Ondřej Slanina. Dodáva sa s obracačkou, košíkom pre varenie v pare, misou a odmerkou, takže s ním v kuchyni zvládnete úplne všetko.
Základné fakty
 • 25 programov

  Tento všestranný automatický elektrický multifunkčný hrniec s 25 programami dokáže pripraviť chutné pokrmy a skrátiť dobu, ktorú strávite v kuchyni. 25 programov, vrátane prípravy ryže, ovsenej kaše, detských pokrmov, varenia pod tlakom (vysokým, stredným alebo nízkym), pečenia, 3 programov na prípravu gulášu/polievky, 3 nastavení varenia v pare, 7 úrovní opekania dohneda, 3 úrovní dusenia, pomalého varenia a ohrievania

 • Manuálne nastavenie

  Funkcia manuálneho nastavenia umožňuje upraviť teplotu a dobu varenia, takže s ňou môžete pripravovať pokrmy podľa vlastnej chuti.

 • Kuchárska kniha

  Dodáva sa s kuchárskou knihou, ktorá obsahuje 45 originálnych receptov, napríklad na dusené mäsá a guláše, obľúbené tradičné pokrmy, polievky a dokonca aj dezerty.

 • Udržiavanie v teple až po dobu 24 hodín

  Funkcia automatického ohrevu zvládne udržať pokrm teplý až 24 hodín.

 • Ľahké a bezpečné otváranie

  Úplne utesnená pokrievka s aretáciou zaručuje bezpečné varenie

 • Rýchlo a ľahko

  Tento multifunkčný tlakový hrniec skracuje dobu varenia a ponúka rôzne programy pre prípravu všetkých vašich obľúbených pokrmov.

 • Odložený štart

  Štart môžete odložiť až o 24 hodín.

 • Môžete umývať v umývačke riadu

  Obracačku, odmerku a trojnožku môžete umývať v umývačke riadu.

 • Odporúča šéfkuchár

  Produkt odporúča šéfkuchár Ondřej Slanina.

 • Večeriame spoločne

  Spoločnú rodinnú večeru pripravuje na Slovensku stále menej a menej rodín. Tento dôležitý spoločenský rituál bohužiaľ stráca na obľube. U väčšiny prípadov je tomu na vine málo času a neznalosť rýchleho varenia. Spoločné večere buď rýchlo odbijeme, alebo ich priamo vynechávame.

Príslušenstvo
Funkcie
Príkon 1100  W
Ovládací panel LED  
Varenie pod tlakom    
Funkcia Keep Warm (udržovať teplé)    
Nastaviteľná teplota    
Odložený štart    
Vlastné nastavenie    
Hrúbka misky 1.8  mm
Odoberateľná miska    
Časovač    
Objem misy 6  L
Odnímateľný kábel    
Bezpečnostné pojistky proti pretlaku    
Môže sa umývať v umývačke riadu    
Farba Čierna + nerez  
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.