TEFAL Multifunkčný elektrický hrniec Tefal All in One Pot CY505E30 Nerezový/Čierny

Multifunkčný elektrický hrniec Tefal All in One Pot CY505E30 Nerezový/Čierny Multifunkčný tlakový hrniec. Tlakové a pomalé varenie, dusenie, pečenie, ryžovar a varenie v pare.

S multifunkčným tlakovým hrncom budete na prípravu jedla dohliadať len minimálne. Užívajte si spoločnosť priateľov a rodiny. Večera sa zatiaľ "uvarí sama".
Multifunkčný tlakový hrniec je navrhnutý tak, aby vám skrátil dobu strávenú v kuchyni.
25 prednastavených programov umožňuje jednoduchú prípravu ryže, ovsených a iných kašou. Rýchlo uvarí výborný guláš. Vie opekať dohneda, umožňuje pomalé varenie, rýchle varenie pod tlakom, starostlivosť, dusí a varí v pare.

Referenčné číslo: CY505E30

Multifunkčný tlakový hrniec Tefal All in One Pot. Vynikajúce pokrmy ľahko a rýchlo. Obsahuje kuchársku knihu s 45 receptami.

S multifunkčným tlakovým hrncom zvládnete všetky svoje obľúbené jedlá za zlomok času! Funguje ako tlakový hrniec, aj ako pomalý hrniec. S 25 programami môžete pripravovať všetky obľúbené pokrmy v jednom hrnci: ryžu, obilniny, ovsené kaše, cestoviny, zeleninu, mäso, polievky, cesto, marmelády, čerstvý syr a ďalšie dobroty. Všetko vďaka priloženej kuchárskej knihe, ktorá obsahuje 45 obľúbených receptov. Inovatívny guľatý tvar misy zaisťuje ideálne prúdenie tepla, ktoré prispieva k rovnomernejšej tepelnej úprave. Nastavenie tlakového hrnca umožňuje skracovať čas varenia a dosahovať lahodných výsledkov. Môžete si vytvoriť aj vlastné recepty, a to vďaka režimu vlastného nastavenia času a teploty s tlakom či bez neho. Praktické funkcie vhodne dopĺňajú ďalšie výhody, ako napr. Funkcia odložený štart a ohrev, ktoré fungujú v rozsahu až 24 hodín. Tento multifunkčný tlakový hrniec je dokonale bezpečný vďaka plne utesnenej pokrievke s aretáciou. Základné ovládacie menu je v angličtine, ale dodáva sa s prelepom v 8 jazykoch vrátane češtiny, slovenčiny a maďarčiny. Na priloženej kuchárskej knihe sa podieľal známy český šéfkuchár Ondřej Slanina. Dodáva sa s obracačkou, košíkom pre varenie v pare, misou a odmerkou, takže s ním v kuchyni zvládnete úplne všetko.
Základné fakty
 • 25 programov

  Tento všestranný automatický elektrický multifunkčný hrniec s 25 programami dokáže pripraviť chutné pokrmy a skrátiť dobu, ktorú strávite v kuchyni. 25 programov, vrátane prípravy ryže, ovsenej kaše, detských pokrmov, varenia pod tlakom (vysokým, stredným alebo nízkym), pečenia, 3 programov na prípravu gulášu/polievky, 3 nastavení varenia v pare, 7 úrovní opekania dohneda, 3 úrovní dusenia, pomalého varenia a ohrievania

 • Manuálne nastavenie

  Funkcia manuálneho nastavenia umožňuje upraviť teplotu a dobu varenia, takže s ňou môžete pripravovať pokrmy podľa vlastnej chuti.

 • Kuchárska kniha

  Dodáva sa s kuchárskou knihou, ktorá obsahuje 45 originálnych receptov, napríklad na dusené mäsá a guláše, obľúbené tradičné pokrmy, polievky a dokonca aj dezerty.

 • Udržiavanie v teple až po dobu 24 hodín

  Funkcia automatického ohrevu zvládne udržať pokrm teplý až 24 hodín.

 • Ľahké a bezpečné otváranie

  Úplne utesnená pokrievka s aretáciou zaručuje bezpečné varenie

 • Rýchlo a ľahko

  Tento multifunkčný tlakový hrniec skracuje dobu varenia a ponúka rôzne programy pre prípravu všetkých vašich obľúbených pokrmov.

 • Odložený štart

  Štart môžete odložiť až o 24 hodín.

 • Môžete umývať v umývačke riadu

  Obracačku, odmerku a trojnožku môžete umývať v umývačke riadu.

 • Odporúča šéfkuchár

  Produkt odporúča šéfkuchár Ondřej Slanina.

 • Večeriame spoločne

  Spoločnú rodinnú večeru pripravuje na Slovensku stále menej a menej rodín. Tento dôležitý spoločenský rituál bohužiaľ stráca na obľube. U väčšiny prípadov je tomu na vine málo času a neznalosť rýchleho varenia. Spoločné večere buď rýchlo odbijeme, alebo ich priamo vynechávame.

Príslušenstvo
Recepty
Funkcie
Fast cooking
Product type Multi pressure cooker  
Max pressure level (kPa) 70kPa (Up to 3x faster than pot cooking)  
Varenie pod tlakom Yes  
Capacity
Numbers of serving Up to 6 people  
Objem misy 6  L
Full of recipe ideas
Built-in recipes directly on device screen No  
Connected No  
Aplikácia No  
Number of built-in recipes -  
Brožúra s receptami    
Multi function
Delayed start No  
Manual mode Yes  
Cooking by ingredient (grains, vegetable, meat & seafood) No  
Airfring function No  
Keep warm Automatic  
Príslušenstvo Parný kôš, USB kľúč  
Easy to use - Guidance
Tilting screen No  
Reproportion by number of servings No  
Adjustable recipes by ingredients you have at left at home No  
Allow multi-layer cooking to cook a full meal at once No  
Ovládací panel Plnofarebný LCD  
Bezpečnostné pojistky proti pretlaku Yes with manual pressure release  
Step by step guidance In the recipe book  
Easy to use - bowl
Inner bowl coating Non-stick ceramic coating  
PFOA free Yes, safety bowl coating  
Dishwasher safe Yes, accessories only  
Other features
Príkon 1100  W
Technológia Ne  
Odnímateľný kábel    
Farba Čierna + nerez  
Visual cooking No  
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.