TEFAL COOK4ME+ CY851130

COOK4ME+ CY851130 Objavte rýchlejší a nápaditejší spôsob varenia

Šikovný multifunkčný hrniec Cook4me + od Tefalu je skvelý pomocník pre celú rodinu. Nájdete v ňom 150 zabudovaných receptov v slovenčine, pre rýchlu a jednoduchú prípravu každodenných jedál, na ktorých sa podieľal aj šéfkuchár Ondřej Slanina.

V tomto šikovnom multifunkčnom hrnci uvarí 120 receptov pod 15 minút nielen kuchár profesionál, ale aj kuchár začiatočník. Tento elektrický hrniec má jednoduché ovládanie vďaka displeju a dvom tlačidlám. Tento elektrický tlakový hrniec hravo nahradí pomalý hrniec, ryžovar či parný hrniec.

Najväčšou výhodou je, že v ňom varíte podľa:

 • 150 receptov
 • varíte podľa výberu ingrediencií, ktoré máte práve v chladničke
 • môžete variť podľa uložených obľúbených jedál
 • varíte podľa vlastného (manuálneho) nastavenia

Šikovný multifunkčný hrniec Cook4me + má 6 možností nastavenia varenia:

 • varenie v pare
 • tlakové varenie
 • varenie s 3 úrovňami teploty - pomalé varenie, mierny var, opekanie


Elektrický tlakový hrniec Cook4me + je dokonalý pomocník pre varenie rýchlych a jednoduchých jedál. Jednoducho si vyberiete, kliknete a postupujete krok za krokom.

Inteligentný multifunkčný hrniec Cook4me+ vás prevedie každodennou prípravou jedál, rýchlo a ľahko!

So šikovným multifunkčným hrncom Cook4me+ si užite svojho osobného asistenta v kuchyni. Krok za krokom vás rýchlo prevedie dokonale pripravenými jedlami: Varenie podľa ingrediencií: Ak chcete variť podľa konkrétnych surovín, jednoducho ich vyberte na digitálnej obrazovke, kliknite a Cook4me+ ich pre vás uvarí. Varenie podľa receptov: Tento elektrický hrniec Cook4me+ má 150 programov na slané a sladké recepty a prevedie vás krok za krokom prípravou lahodných jedál až pre 6 osôb. Varenie podľa manuálneho - vlastného nastavenia: Uvarte si svoj vlastný recept vďaka možnosti rôzneho nastavenia varenia. Nemusíte nič sledovať. Hrniec zostáva zabezpečený a jedlo udrží teplé, až kým nepríde čas zjesť ho! Obľúbené jedlá: Vaše obľúbené jedlá na dosah. DEMO mód (v Nastavenie obrazovky) neslúži pre koncových užívateľov. Je zakódovaný na servisné účely.  
Základné fakty
 • Inteligentný multifunkčný hrniec

  S týmto intuitívnym a inteligentným ovládacím panelom sa hrniec Cook4me+ stáva vaším osobným asistentom pri varení. Prevedie vás krok za krokom svojimi štyrmi ponukami a 150 naprogramovanými receptami v slovenčine.

   

 • Postupujte podľa pokynov

  150 predprogramovaných receptov v slovenčine ku každodennému rýchlemu a jednoduchému vareniu vašich jedál. Jeho intuitívna obrazovka dokonale napomáha vareniu vašich jedál podľa surovín, váhy či počtu osôb.

 • Multifunkčný hrniec

  6 režimov varenia: Hrniec Cook4me+ umožňuje varenie v pare, tlakové varenie, klasické varenie s 3 úrovňami teploty: mierna (pozvoľné pečenie), stredná a vysoká (pečenie/opekanie) a udržiavanie teploty. Pokrm po uvarení zostane teplý.

 • Rýchle varenie bez potreby kontroly

  Vďaka režimu tlakového hrnca pripravíte svoje jedlá za krátku dobu. Sledujte pokyny na obrazovke a uvarte si svoje obľúbené recepty. Netreba nič kontrolovať, varenie prebieha automaticky. Odložený štart zaistí, že vaše jedlá budú pripravené včas.

 • Ľahké a praktické ovládanie

  Otvorenie a zamknutie pokrievky v jednom kroku. Ľahké čistenie, nepriľnavý povrch, odnímateľné časti hrnca na varenie. Nádobu a naparovací hrniec môžete umývať v umývačke.

 • Objem

  • 6 l.
  • Môžete servírovať pre 2 až 6 osôb. 

 • Odporúča šéfkuchár

  Cook4me+ doporučuje a na tvorbe receptov sa podielal šéfkuchár Ondřej Slanina.

 • Odložený štart

  Štart môžete odložiť až o 24 hodín.

 • Večeriame spoločne

  Spoločnú rodinnú večeru pripravuje na Slovensku stále menej a menej rodín. Tento dôležitý spoločenský rituál bohužiaľ stráca na obľube. U väčšiny prípadov je tomu na vine málo času a neznalosť rýchleho varenia. Spoločné večere buď rýchlo odbijeme, alebo ich priamo vynechávame.

Funkcie
Programy varenia umožňuje varenie v pare, tlakové varenie, klasické varenie s 3 úrovňami teploty: mierna (pozvoľné pečenie), stredná a vysoká (smaženie / opekanie) a udržiavanie teploty  
Technológia Štandard  
Ovládací panel Plnofarebný LCD  
Varenie pod tlakom    
Funkcia Keep Warm (udržovať teplé)    
Odložený štart    
Vlastné nastavenie    
Hrúbka misky 1.8  mm
Vrstvy misky 3  
Vnútorný povrch misky Keramický a nepriľnavý povrch  
Odoberateľná miska    
Časovač    
Objem misy L  L
Bezpečnostné pojistky proti pretlaku    
Môže sa umývať v umývačke riadu    
Farba Biela a chrómová  

Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.