TEFAL PLUS VT256070

PLUS VT256070 Uchovajte potraviny dlhšie čerstvé!

Zaistite si s vákuovačkou Vacupack Plus niekoľkými ľahkými krokmi čerstvosť potravín. Jej automatický proces Vacuum & Seal je jednoduchý a umožňuje vám dokonale prispôsobiť veľkosť vákuovacieho vrecka: vytiahnite baliacu fóliu na požadovanú veľkosť, odrežte ju vstavaným nožom, potom zatavte jednu stranu pomocou vákuovačky Vacupack Plus. Vrecko naplňte a vložte otvorenú stranu vrecka do vákuovačky Vacupack Plus. Zatvorte veko a stlačte tlačidlo „Vacuum & Seal“. Otvorte veko a vyberte vákuovo zabalené potraviny. A môžete vyraziť! Funkcia „Moist or Dry“ automaticky prispôsobí rýchlosť odsávania zvolenému typu potravín. Funkcia „Seal“ a „Pulse Vacuum“ zaisťujú úplnú reguláciu pre manuálne nastavenie vákua a tavenia. Všetky skvelé funkcie naviac dopĺňa perfektné prevedenie z antikorovej ocele do modernej kuchyne a priestorovo nenáročný dizajn s úložným priestorom na napájací kábel v zadnej časti. Súčasťou vákuovačky sú dve rolky fólie rôznych veľkostí (22 cm x 3 m a 28 cm x 3 m).

Referenčné číslo: VT256070

Udržiavajte potraviny dlhšie čerstvé s vákuovačkou Vacupack Plus

S vákuovačkou Vacupack Plus budú vďaka na mieru šitým vreckám vaše potraviny dlhšie čerstvé. Stačia štyri jednoduché kroky: Vytiahnite baliacu fóliu na požadovanú veľkosť, odrežte ju vstavaným nožom, potom zatavte jednu stranu pomocou vákuovačky Vacupack Plus. Vrecko naplňte a vložte otvorenou stranou vrecka do taviaceho priestoru vákuovačky. Zatvorte veko a stlačte tlačidlo "Vacuum & Seal". Otvorte veko a vyberte vákuovo zabalené potraviny. A môžete vyraziť! Vďaka dvom rolkám baliacej fólie v dvoch veľkostiach môžete začať ihneď! Funkcia "Moist or Dry" automaticky prispôsobí rýchlosť odsávania zvolenému typu potravín. Funkcia "Seal" a "Pulse Vacuum" zabezpečujú úplnú reguláciu pre manuálne nastavenie vákua a tavenie. Všetky skvelé funkcie naviac dopĺňa perfektné prevedenie z nehrdzavejúcej ocele do modernej kuchyne a priestorovo nenáročný dizajn s úložným priestorom na napájací kábel v zadnej časti.

*Compared to ordinary storage methods - Internal study carried out in 2020 on fresh fruits and vegetables

Základné fakty
 • Automatická funkcia „Vacuum & Seal“

  Štyri jednoduché kroky, ako používať systém Vacupack Plus: vytiahnite baliacu fóliu na požadovanú veľkosť, odrežte ju vstavaným nožom, potom zatavte jednu stranu pomocou vákuovačky Vacupack Plus. Vrecko naplňte a vložte otvorenú stranu vrecka do vákuovačky Vacupack Plus. Zatvorte veko a stlačte tlačidlo „Vacuum & Seal“. Otvorte veko a vyberte vákuovo zabalené potraviny. A môžete vyraziť!  

 • Ľahké použitie

  Pomocou rolky baliacej fólie a vstavaného noža ľahko upravíte veľkosť vrecka.

 • Vrátane 2 roliek fólie  

  Začnite hneď vďaka dvom rolkám fólie rôznych veľkostí: 1 ks s rozmermi 22 cm x 3 m a 1 ks 28 cm x 3 m.

 • Ľahké skladovanie

  Úložný priestor na napájací kábel v zadnej časti a možnosť vertikálnej polohy na kuchynskej linke pre úsporu priestoru.

 • Funkcia „Moist or Dry“

  Automaticky prispôsobí rýchlosť odsávania vzduchu zvolenému typu potravín.

 •  Funkcia „Seal“ a „Pulse Vacuum“

  Manuálne odsávanie vzduchu a zatavenie podľa potreby.

 • Moderný vzhľad

  Prevedenie z antikorovej ocele sa skvele hodí do vašej modernej kuchyne.

Príslušenstvo
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Skontrolujte, či je spodné tesnenie (na obrázku nižšie zvýraznené zelene) správne umiestnené v správnej polohe vo svojom otvore.
Po utesnení vrecúška počkajte 1 minútu, než utesníte ďalšie.
Vrecúško nenapĺňajte viac ako na 2/3 a uistite sa, že tesniaca oblasť zostala čistá a suchá.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
Áno, vrecúška môžete použiť opakovane. S cieľom predchádzať možnému ochoreniu nepoužívajte opakovane vrecúška, v ktorých ste skladovali surové mäso, surové ryby alebo mastné jedlá.
Prístroj neskladujte so zaisteným krytom.
Cieľom tohto opatrenia je predchádzať deformácii tesnenia, ktoré by mohlo ovplyvniť fungovanie jednotky.