TEFAL PAIN PLAISIR PF220838

PAIN PLAISIR PF220838 Potešenie a pohoda v jednom!

S domácou pekárňou Pain & Plaisir si nemusíte vybrať medzi chuťou a pohodou!

Domáca pekáreň Pain & Plaisir, ktorá je ideálna pre osoby s gluténovou intoleranciou alebo pre ľudí, ktorí dbajú o svoje zdravie, ponúka pohodlie čerstvo upečeného chleba, ktorý je pripravený na mieru podľa Vašich chutí a potrieb! 17 automatických programov na prípravu tých najlepších chlebov a ďalších produktov, vrátane 3 programov na bezlepkové pečivo: Bezlepkový pikantný chlieb/bezlepkový sladký chlieb/bezlepková torta. 7 programov na pečenie chleba: Základný chlieb/rýchly základný chlieb/francúzsky chlieb/sladký chlieb/celozrnný chlieb/rýchly celozrnný chlieb/žitný chlieb. 7 ďalších programov: Kysnuté cesto/cestoviny/torta/len varenie/ovsená kaša/müsli/džem

Referenčné číslo: PF220838

Domáca pekáreň Tefal Pain & Plaisir: Potešenie a pohoda v jednom!

Domáca pekáreň Pain & Plaisir predstavuje riešenie pre lahodné a zdravé čerstvé domáce chleby. Môžete byť kreatívni a používať všetkých 17 programov určených na výrobu dokonalého chleba, briošiek a ďalšieho pečiva. Domáca pekáreň Pain & Plaisir, ktorá je ideálna pre osoby s gluténovou intoleranciou alebo pre ľudí, ktorí dbajú o svoje zdravie, ponúka pohodlie dať si čerstvo upečený chlieb, ktorý je pripravený na mieru podľa Vašich chutí a potrieb! Je to ľahké: 3 programy na bezlepkové pečivo Vám umožnia upiecť zdravé bochníky, torty a sladké chleby, a takisto môžete pridávať rôzne bezlepkové zmesi a múky, a zaistiť si tak rôznorodosť pri varení. Ďalej sú zahrnuté programy na výrobu cestovín, kaše, müsli a džemov, a môžete tak popri chlebe pripraviť množstvo ďalších pokrmov. Objavte tieto pokrmy vďaka špeciálnej kuchárskej knihe! Naviac môžete nastaviť funkciu odloženého štartu, ktorý Vám umožní vstávať každý deň s čerstvým chlebom! Vyberte si z troch farieb kôrky: svetlá, stredne tmavá alebo do hneda; a tri rôzne veľkosti. S domácou pekárňou Pain & Plaisir sa nemusíte rozhodovať medzi chuťou a pohodou!
Základné fakty
 • Potešenie a pohoda v jednom!

  17 automatických programov na výrobu skvelého chleba, tort, cesta na pizzu, džemov, ovsenej kaše a müsli, vrátane 3 programov na bezlepkové produkty.

 • Čerstvý chlieb v pár krokoch!

  Všetko je automatické! Vložte suroviny do nádoby na cesto, zvoľte program a domáca pekáreň urobí všetko ostatné za vás – od hnetenia až po pečenie! Veľký displej vás informuje o parametroch a dobe pečenia, takže máte všetko pod kontrolou!

 • 3 špeciálne programy na bezlepkové pokrmy

  3 programy na bezlepkové pečivo umožňujú vytvoriť bezlepkové bochníky a torty s použitím rôznych bezlepkových chlebových zmesí a múky. Získate pohodlie dať si čerstvo upečený chlieb, ktorý je pripravený na mieru podľa Vašej chuti a potrieb.

 • 3 nastavenia hmotnosti a 3 úrovne prepečenia

  Od 500 g do 1 kg chleba pre malý aj veľký hlad. Vyberte si farbu kôrky: od ľahko vypečenej až po veľmi chrumkavý chlieb.

 • Čerstvo upečené pečivo kedykoľvek!

  Odložený štart až na 15 hodín a funkcia automatického ohrievania po dobu 1 hodiny

 • Obsahuje kuchársku knihu

  Kuchárska kniha obsahuje 27 jednoduchých receptov, ktoré Vás prevedú prácou s domácou pekárňou Pain Plaisir: 10 jednoduchých receptov na domáce pečenie bezlepkového pečiva, vďaka ktorým zvládne každý upiecť lahodný čerstvý chlieb, müsli chlieb, chlieb v starom štýle, tortu so šunkou a syrom alebo briošky. 6 zdravých receptov, ako je chlieb bez soli, mrkvový chlieb alebo gaštanová torta, a taktiež recepty iné ako na chlieb, napríklad na čerstvé cestoviny, cesto na pizzu, ovsenú kašu, ryžu a džem.

 • Ľahké čistenie

  Odnímateľná nádoba na cesto pre ľahké vyklopenie pečiva. Môžete umývať v umývačke riadu.

Príslušenstvo
Funkcie
Príslušenstvo na bagety/bagetky, štetec a narezávacie pomôcky NIE  
Počet nožov 1  
Materiál Plast  
Veľkosti chleba 500 g/750 g/1 000 g  
Štandardné príslušenstvo (odmerná lyžička, odmerka, hák)    
Rozhranie LCD rozhranie  
Odložený štart Až do 15 hod.  
Funkcia Keep warm (udržovať teplé) 1 hodina  
Signál pre pridanie prísad    
Povrch misky na chlieb PTFE  
Tvar misky Štvorcový  
Farba Čierna a Gamay (fialová)  
Bezlepkové programy    
Iné prípravy    
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.