TEFAL Multifunkčný varný kuchynský robot CLICK & COOK FE506130

Multifunkčný varný kuchynský robot CLICK & COOK FE506130 A na čo kliknete dnes?

Nekonečná inšpirácia, všestranné funkcie a dokonalé výsledky – stačí len pár kliknutí! Click & Cook od značky Tefal je navrhnutý tak, aby vám poskytol lahodné a výnimočné variácie jedál z pohodlia vášho domova. Tento prelomový kuchynský robot umožňuje okamžitý prístup k 600 receptom na jednoduché, všetkými obľúbené jedlá s podrobnými postupmi dostupnými na 7-palcovej digitálnej obrazovke. Objavte 32 funkcií a 10 automatických programov so 7 pribalenými doplnkami v jednom ľahko použiteľnom zariadení všetko-v-jednom.

Referenčné číslo: FE506130

Multifunkčný varný kuchynský robot, ktorý vám poskytne nekonečnú inšpiráciu a dokonalé jedlo na dosah ruky

Zoznámte sa s novým spojencom, ktorý vám uľahčí každodenný život! Posuňte svoje varenie na vyššiu úroveň s kuchynským robotom Tefal Click & Cook so 600 integrovanými sladkými a slanými receptami, ktoré poskytnú nápady aj pre tých najvyberavejších hostí pri stole, a veľkým objemom ideálnym na pohostenie priateľov a rodiny – na prehľadnej dotykovej obrazovke s podrobnými pokynmi a 32 všestrannými funkciami, 10 automatickými programami varenia a mnohými ďalšími funkciami.
Základné fakty
 • Dokonalé jedlo niekoľkými kliknutiami

  600 integrovaných receptov na každú príležitosť – vrátane sladkých a slaných jedál, ako sú pečené a iné dezerty alebo dokonca svetová kuchyňa, vegetariánske jedlá, zdravé recepty – s jedlami, ktoré oslovia každého stravníka.

 • Podrobné pokyny

  Objavte jednoduché a intuitívne varenie s podrobnými pokynmi a receptami s možnosťou vyhľadávania na jasnej 7-palcovej digitálnej obrazovke. Príprava nových jedál ešte nikdy nebola taká ľahká.

 • 32 funkcií

  Výnimočne všestranný prístroj s 32 funkciami: varenie, mixovanie, miesenie, hnetenie, šľahanie, sekanie, mletie, dusenie a ďalšie.

 • 10 automatických programov

  Pomalé varenie, rizoto, intenzívne dusenie, koláč, chlieb, pečené dezerty, omáčka, polievka, automatické čistenie vďaka 7 všestranným doplnkom (nôž, mixér, šľahač, vnútorný/vonkajší košík na dusenie, špachtľa, odmerka).

 • Bočná kuchynská váha s vysokou presnosťou

  Integrovaná digitálna váha uľahčuje varenie a pečenie – ponúka mimoriadne presné váženie s presnosťou na gram, od 1 g do 5 kg

 • Bezpečný systém zabezpečenia

  Maximálna bezpečnosť a bezstarostné používanie vďaka bezpečnostnej funkcii, ktorá zabraňuje otvoreniu veka počas prevádzky multifunkčného hrnca, a materiálom bez obsahu BPA, ktoré sú bezpečné a zdravé pre celú rodinu.

 • Ľahké čistenie

  Automatický program čistenia umožňuje rýchle a jednoduché čistenie a úsporu času vďaka možnosti vyčistiť misku medzi jednotlivými krokmi pre jednoduché a maximálne praktické varenie.

 • Ľahké skladovanie

  Inteligentný a úsporný systém uskladnenia so všetkými doplnkami, ktoré sú uložené v samotnej mise na varenie.

 • Ideálny objem

  Objem 3,6 l pripraví štedré porcie pre každú príležitosť – ideálne pre každodenné použitie aj pre tie najhladnejšie rodiny a pri stretnutí s priateľmi a rodinou.

 • Opraviteľný výrobok

  Záruka opraviteľnosti po dobu 15 rokov, s nízkymi nákladmi a rýchlym dodaním zo 6200 schválených servisných stredísk po celom svete v rámci nášho úsilia prispievať k ochrane životného prostredia a pomáhať znižovať množstvo odpadu.

Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
S cieľom zabrániť zafarbeniu, utrite pracovné zóny handričkou alebo utierkou namočenou v oleji na varenie a potom ho umyte obvyklým spôsobom.
Je nevyhnutné vykonať čistenie okamžite po použití, aby ste zabránili zafarbeniu.

Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.