TEFAL COFFEE GRINDER GT110838

COFFEE GRINDER GT110838 Meľte jednoduchým stlačením!

S mlynčekom na kávu Tefal uchováte arómu Vašej kávy

Začnite svoje skoré ráno skvelou arómou čerstvo namletej kávy. Môžete ľahko pripraviť slabšiu, silnú alebo vyrovnanú chuť kávy podľa Vášho želania. Môžete použiť aj originálny mlynček na namletie korenia alebo iných orechov.

Referenčné číslo: GT110838

Mlynček na kávu Tefal: Dokonalé mletie stlačením jedného tlačidla

S mlynčekom na kávu Tefal sa suroviny dokonale pomelú za pár sekúnd. Či už ide o kávu, korenie alebo olúpané ovocie, suroviny sú homogénne namleté, aby mali správnu konzistenciu, ktorá si zachová arómu a chuť. Pulzný systém tlačidla od Tefalu, ktoré je ideálne pre kávu, zaistí, že ľahko získate slabšiu, silnú alebo vyrovnanú arómu podľa Vášho priania. Tento mlynček na kávu s atraktívnym, moderným dizajnom je vyrobený z kvalitných materiálov konštrukcie a povrchovej úpravy, a je vybavený antikorovou čepeľou a nádobou s bezpečnostným uzáverom.
Základné fakty
 • Pre mletie kávy, korenia a olúpaného ovocia

  Ľahko sa používa a namelie akékoľvek suroviny za pár sekúnd – vďaka modernému dizajnu a kvalitnej povrchovej úprave môže ostať aj na kuchynskej linke!

 • Bezpečnosť

  Ľahké uzamknutie nádoby pre maximálnu bezpečnosť.

 • Jednoduchosť

  Mletie vykonáte jednoduchým stlačením. Zachováte tak správnu konzistenciu.

 • Materiál

  Nádoba a čepeľ z antikorovej ocele, ktorá zachová chuť Vašich surovín.

 • Príkon

  180 W

Funkcie
Nastavenie rýchlosti Systém 1-2-3  
Počet nožov 1  
Typ nožov antikorová oceľ  
Materiál misy Nerezová oceľ  
Farba Čierna  
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Udržiavať kávový mlynček v čistote je potrebné na dosiahnutie najlepších výsledkov, pokiaľ ide o chuť. Väčšina kávových zŕn obsahuje oleje, ktoré sa môžu časom zvýrazniť, a tým zmeniť chuť kávy. Po každom použití vyprázdnite zásobník na mletú kávu.
Pred čistením kávový mlynček vždy odpojte. Kávový mlynček, napájací kábel ani zástrčku nikdy nenamáčajte. Na čistenie spotrebiča nepoužívajte agresívne saponáty ani drôtenky.
Skontrolujte, či je spotrebič zapojený do zásuvky a veko je správne nasadené.
Ak stále nefunguje, obráťte sa na autorizované servisné stredisko.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Odporúčame kávové zrná skladovať na chladnom a suchom mieste. Mali by sa uchovávať v nepriehľadnej, vzduchotesnej nádobe. Kyslík a vlhkosť sú najväčšími nepriateľmi kávy, hneď ako sa pomelie, rýchlo stráca na kvalite: vlhkosť mení chuť aj arómu, káva sa stáva zvetranou, bez chuti. Kyslík oxiduje mletú kávu a posilňuje horkú chuť nápoja; kávové zrná by sa preto mali mlieť pred prípravou kávy.
Záleží na type kávovaru, ktorý používate. Preto je tiež mletá káva na espreso omnoho jemnejšia ako pre filtračný kávovar.
Mletie kávy priamo pred použitím zachováva jej arómu a chuť.
Celé kávové zrná môžete uchovávať aj niekoľko mesiacov. Hneď ako sa ale namelú, stráca káva rýchlo svoju arómu. Pri izbovej teplote je možné mletú kávu uchovávať 7 až 10 dní. Pre zachovanie arómy vašej mletej kávy odporúčame dodržiavať tieto pokyny: uchovávajte mletú kávu v nepriehľadnej, vzduchotesnej nádobe a v chladničke, kde ju môžete uchovávať po dobu jedného mesiaca.
Ak má váš kávový mlynček nôž, môžete mlieť aj korenie, orechy či celozrnné obilniny. Ak má váš kávový mlynček len žarnov, môžete mlieť len kávové zrná.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.