TEFAL MOULINETTE COMPACT MB300138

MOULINETTE COMPACT MB300138 Na mletie, sekanie a mixovanie!

Mini sekáčik Moulinette Compact predstavuje výkonný a dizajnový mini sekáčik!

So svojimi ostrými čepeľami dokáže Moulinette Compact mlieť, sekať a mixovať akékoľvek suroviny. Jednoduchým tlakom na hornú časť dosiahnete výsledky ľahko a rýchlo. Vďaka odnímateľnému príslušenstvu sa tento mini sekáčik ľahko čistí, a vďaka svojej ultra kompaktnej veľkosti sa dobre uchováva.

Referenčné číslo: MB300138

Mini sekáčik Tefal Moulinette Compact: Moulinette compact predstavuje praktický mini sekáčik na mixovanie, mletie a sekanie surovín.

Mini sekáčik s 2 ostrými čepeľami má motor s výkonom 270 W pre dosiahnutie optimálnych výsledkov pri krájaní a sekaní. Moulinette Compact sa ľahko používa vďaka jednoduchému tlakovému systému a ľahko sa čistí, keďže ho môžete umývať v umývačke riadu. Má odnímateľné čepele. Tento mini sekáčik obsahuje mlynček Compact a ľahko sa skladuje, pretože všetko príslušenstvo pasuje do nádoby. Zahŕňa aj funkciu navíjania kábla. Moulinette Compact sa vyrába vo Francúzsku
Základné fakty
 •  Moulinette compact: Na mixovanie všetkých druhov surovín.

   Od vareného mäsa, cesnaku a cibule po bylinky, omáčky a ovocné pyré.

 • Funkcia „3 v 1“

  Melie, seká a mixuje rôzne druhy surovín.

 •  Jednoduchý tlakový systém

   Ľahko sa používa vďaka jednoduchému tlakovému systému.

 • Ochranné veko

  Aby nedochádzalo k úniku pri príprave polotekutých pokrmov.

 •  Úložisko na kábel

   Ľahké skladovanie.

 •  Objem

   Až 200 g alebo 250 ml podľa pokrmu.

 • 270 W motor

  Výkonný motor pre dokonalé výsledky

Príslušenstvo
Funkcie
Príkon 270  
Nastavenie rýchlosti 1  
Počet nožov 1  
Typ nožov antikorová oceľ  
Materiál misy Plast  
Uloženie káblu    
Môže sa umývať v umývačke riadu    
Farba Biela  
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
V prípade malého množstva potravín je bežné, že zostanú nenasekané/nenakrájané/nenastrúhané, pretože ich posunovač nepritlačí na ostré čepele na kuželi/trubici.
Niektoré potraviny nie sú vhodné na sekanie/krájanie/strúhanie. Pred krájaním/strúhaním/sekaním sa najprv uistite, že používate správny kužeľ/trubicu na potraviny, ktoré chcete pripraviť, a že potraviny sú správne uložené v plniacom otvore. Prísady, ktoré používate, musia byť pevné a čerstvé, aby bol výsledok uspokojivý a aby sa zabránilo hromadeniu potravín v zásobníku (informácie závisia od modelu výrobku).
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Ak sa kúsky jedla prichytia na bočné strany misky (šunka, cibuľa atď.), vypnite spotrebič, vytiahnite zástrčku, odstráňte kúsky pomocou stierky a znovu ich rozložte v miske. Spotrebič zapojte a ešte ho 2-krát alebo 3-krát uveďte do chodu. NIKDY nedávajte prsty alebo ruky do misky ani do blízkosti nožov.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.