TEFAL SEKÁČIK ECO RESPECT

SEKÁČIK ECO RESPECT Ekologicky šetrnejší na každodenné príjemné varenie! 

Rad produktov Eco Respect ponúka prvé produkty od značky Tefal na prípravu jedla s ekologicky šetrnou konštrukciou, ktorej cieľom je zmierniť ich negatívny vplyv na životné prostredie. Tento sekáčik je z 23 % vyrobený z recyklovaného plastu (plast = 49 % celkovej hmotnosti produktu) vo Francúzsku a dodáva sa tiež v ekologickom obale (pozri podrobnosti nižšie). Tento sekáčik neobsahuje BPA, je z 93 % recyklovateľný a opraviteľný po dobu 15 rokov. Vďaka jeho výkonnému motoru o príkone 500 W a nerezovým čepeliam môžete ľahko mixovať, sekať a mlieť ingrediencie a dať voľný priechod svojej kreativite pri príprave zdravých receptov.

Referenčné číslo: MQ80E838

Ekologický dizajn na zmiernenie negatívneho vplyvu na životné prostredie 

Tento ekologicky šetrnejší sekáčik vám umožňuje prípravu rôznych ingrediencií so 66 % úsporou energie (v porovnaní s naším modelom sekáčika DPA1/DPA2 - spotreba elektriny vo Wh na jeden recept). Je ideálny pre každodenné použitie a zvláštne príležitosti a jeho výkonný motor s príkonom 500 W s 2 nerezovými ostrými čepeľami vám poskytne rýchle a účinné výsledky. Vďaka funkciám 3 v 1 môžete jednoduchým stlačením mlieť, sekať a mixovať. Veľká nádoba vám taktiež umožňuje presné odmeranie pevných ingrediencií až do 300 g. Pri príprave všetkých druhov polotekutých zmesí až do 500 ml sa môžete spoľahnúť na misu odolnú proti vyliatiu. Sekáčik Eco Respect sa ľahko používa, zostavuje a čistí.
Základné fakty
 • SEKÁČIK S EKOLOGICKÝM DIZAJNOM

  Vyrobený zo 23% z recyklovaného plastu, plast: 49% celkovej hmotnosti produktu
  Ekologické balenie: recyklovateľné, 90 % recyklovaných vláken, atrament na báze vody, 0 plastov 
  Z 93% recyklovateľný produkt, pri výmene odovzdajte prístroj na príslušné recyklačné miesto

 • JEDNODUCHÉ POUŽITIE

  Funkcia 3 v 1 pre mixovanie, sekanie a mletie ingrediencií

 • ÚSPORA ENERGIE

  Až 66 % úspora energie (v porovnaní s naším modelom sekáčika DPA1/DPA2 - spotreba elektriny vo Wh na jeden recept)

 • VÝKON

  Výkonný motor s príkonom 500 W 

 • DOKONALÉ A RÝCHLE VÝSLEDKY

  Vďaka dvom nerezovým ostrým čepeliam

 • VYROBENÉ VO FRANCÚZSKU

  Vyrobené vo francúzskej továrni v Lourdes

 • VODOTESNÉ BEZPEČNOSTNÉ VEKO 

  Ochranné veko proti striekancom

 • ÚLOŽNÝ PRIESOR PRE KÁBEL

  Jednoduchý spôsob uloženia kábla vášho sekáčika

Príslušenstvo
Funkcie
Príkon 500  W
Nastavenie rýchlosti 1  
Počet nožov 2  
Typ nožov BRÚSENÝ NEREZ  
Materiál misy Plast  
Uloženie káblu    
Môže sa umývať v umývačke riadu    
Farba ČIERNA  
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
V prípade malého množstva potravín je bežné, že zostanú nenasekané/nenakrájané/nenastrúhané, pretože ich posunovač nepritlačí na ostré čepele na kuželi/trubici.
Niektoré potraviny nie sú vhodné na sekanie/krájanie/strúhanie. Pred krájaním/strúhaním/sekaním sa najprv uistite, že používate správny kužeľ/trubicu na potraviny, ktoré chcete pripraviť, a že potraviny sú správne uložené v plniacom otvore. Prísady, ktoré používate, musia byť pevné a čerstvé, aby bol výsledok uspokojivý a aby sa zabránilo hromadeniu potravín v zásobníku (informácie závisia od modelu výrobku).
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Ak sa kúsky jedla prichytia na bočné strany misky (šunka, cibuľa atď.), vypnite spotrebič, vytiahnite zástrčku, odstráňte kúsky pomocou stierky a znovu ich rozložte v miske. Spotrebič zapojte a ešte ho 2-krát alebo 3-krát uveďte do chodu. NIKDY nedávajte prsty alebo ruky do misky ani do blízkosti nožov.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.