TEFAL JUICE N‘CLEAN ALU ZC420E38

JUICE N‘CLEAN ALU ZC420E38 Maximum receptov s minimálnym úsilím!

Závitový odšťavovač Juice N' Clean vybavený technológiou EasyClean, ktorá Vám ušetrí čas aj námahu, ponúka skvelé výsledky a ľahké čistenie. Intuitívny dotykový panel umožňuje zvoliť jednu z dvoch rýchlostí pre mäkké alebo tvrdé suroviny, a dva filtre a funkcia nastavení množstva dužiny sú zárukou maximálnej všestrannosti.

Referenčné číslo: ZC420E38

Závitový odšťavovač Juice N' Clean: Maximum receptov s minimálnym úsilím!

Vďaka závitovému odšťavovaču Juice N' Clean získate to najlepšie zo svojho obľúbeného ovocia, zeleniny a listovej zeleniny, a naviac ich nemusíte zložito čistiť! Odšťavovač Juice N' Clean s technológiou EasyClean odvedie prácu za Vás a ušetrí Vám čas aj námahu. Intuitívny dotykový panel umožňuje prepínanie medzi dvomi rýchlosťami vhodnými pre mäkké alebo tvrdé suroviny, a funkcia spätného chodu slúži na uvoľnenie kúskov ovocia a zeleniny. Technológia lisovania za studena zaisťuje extrakciu maximálneho množstva šťavy s minimom odpadu, a zachováva prirodzenú chuť, farbu a živiny Vášho obľúbeného ovocia, zeleniny a listovej zeleniny! Dva filtre ponúkajú mimoriadnu všestrannosť pre prípravu džúsu, zmrzliny, pyré a džemov, funkcia nastavenia množstva dužiny zase umožňuje určiť, koľko dužiny má džús obsahovať – veľa, málo alebo vôbec žiadnu! Medzi ďalšie praktické funkcie patrí veľkorysá nádoba na džús a nádoba na zber dužiny, takže nemusíte odšťavovanie prerušovať, funkcia proti odkvapkávaniu, ktorá udržuje v čistote kuchynskú linku, a tichá technológia, vďaka ktorej môžete pripraviť šťavu v ktorúkoľvek dennú dobu. K tomu si pripočítajte odnímateľné časti, ktoré môžete ľahko umývať v umývačke, a kompaktný elegantný dizajn umožňujúci ľahké uloženie kdekoľvek na linke. So závitovým odšťavovačom Juice N' Clean si môžete vychutnať skvelé džúsy bez obvyklej námahy!
Základné fakty
 • Technológia Easy Clean

  Technológia predbežného čistenia Easy Clean spraví prácu za Vás, a vďaka ľahkému čisteniu Vám šetrí čas a námahu.

 • Dotykový panel

  Intuitívne použitie, 2 rýchlosti pre mäkké alebo tvrdé suroviny a funkcia spätného chodu pre uvoľnenie zaseknutých kusov.

 • Technológia lisovania za studena

  Zaisťuje vysokú mieru extrakcie šťavy s minimálnym odpadom a maximálnymi výhodami. Doprajte si prirodzenú chuť, čistú farbu a všetky živiny zo svojho obľúbeného ovocia, zeleniny a listovej zeleniny.

 • Všestrannosť

  Dva filtre pre väčšiu všestrannosť. Ľahko pripravujte džúsy, zmrzlinu, pyré aj džemy.

 • Nastaviteľné množstvo dužiny

  Nastavte si množstvo dužiny v džúse: veľa, málo alebo vôbec žiadnu!

 • Praktickosť

  Nádoba na šťavu aj nádoba na dužinu majú veľkorysý objem, ktorý umožňuje neprerušované odšťavovanie.

 • Ochrana proti odkvapkávaniu

  Zaistí úplné rozmixovanie džúsu a bráni vzniku šmúh na linke po dokončení prípravy.

 • Tichá technológia

  Pochutnajte si na čerstvom džúse v ktorúkoľvek dennú dobu vďaka nízkej hlučnosti a tichej prevádzke.

 • Môžete umývať v umývačke riadu

  Odnímateľné časti môžete umývať v umývačke, čo uľahčuje čistenie.

 • Ľahké skladovanie

  Vďaka kompaktnému a elegantnému dizajnu sa skvelo hodí na každú linku.

Príslušenstvo
Funkcie
Materiál tela Plastový  
Čistiaca kefa    
Materiál filtra Plast a Nerez  
Počet filtrov 2  
Priemer plniaca trubica 45  mm
Hrdlo zabraňujúce kvapkaniu    
Objem nádoby na šťavu 0.8  L
Externá nádoba na odpad    
Rýchlosť otáčania (ot / min) 80  
Priame servírovanie    
Nastavenie rýchlosti 4 + spätný chod  
Recepty Nie  
Vhodné do umývačky - detaily Odnímateľné súčasti  
Môže sa umývať v umývačke riadu    
Príkon 150  
Farba hliníková farba  
Objem nádoby na odpad 0.8  L
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Nie je nevyhnutné, aby ste odstránili šupku alebo kôru. Potrebné je olúpať len ovocie s hrubou, horkou šupkou, akú majú napríklad citróny, pomaranče, grapefruity alebo ananás (odstráňte jadro).
Rovnako nie je nutné odstrániť malé semienka z melóna alebo hrozna, ale musíte odstrániť kôstky z ovocia, ako sú broskyne, čerešne a pod.
Spotrebič nepoužívajte bez zastavenia dlhšie ako 2 minút.
Čistenie spotrebiča je jednoduchšie, ak sa vykoná hneď po použití. Filter by sa mal najprv vyčistiť mäkkou kefkou v studenej vode a malo by sa s ním zaobchádzať opatrne. Všetky odnímateľné časti sú vhodné do umývačky riadu, s výnimkou zbernej nádoby na šťavu. Zbernú nádobu na šťavu je potrebné umyť vo vode so saponátom.
Do umývačky riadu môžete dať všetky súčasti okrem motora.
Umyte ho hneď po použití. Vrchnák, nádoba, lieviky a filtračný košík sa môžu umývať v teplej vode so saponátom alebo v hornom koši umývačky riadu. Motorovú jednotku utrite vlhkou hubkou.
Pred prvým použitím odporúčame opláchnuť odnímateľné časti.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Áno, vyberajte čerstvé, zrelé ovocie a zeleninu, ktorá je zdrojom väčšieho množstva šťavy. Ak použijete ovocie, ktoré je prezreté, filter sa rýchlejšie upchá.
Nie, šťava získaná prirodzenou cestou bez pridania akýchkoľvek konzervačných látok by sa mala čo najskôr skonzumovať. V styku so vzduchom zoxiduje a jej chuť a farba sa môžu zmeniť. Aby šťava tak rýchlo nezhnedla, môžete do nej pridať pár kvapiek citróna.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.