TEFAL FRUTELIA PLUS ZE370138

FRUTELIA PLUS ZE370138 Denne čerstvé džúsy bez námahy!

Odšťavovač Tefal Frutelia + ponúka dokonalé výsledky pri príprave všetkých vašich obľúbených džúsov a ten najľahší spôsob, ako si užiť zdravé a lahodné čerstvé džúsy každý deň. Široký plniaci otvor vám umožní vložiť veľké alebo celé kusy ovocia s úplnou ľahkosťou. Výkon 350 W prichádza spolu s možnosťou dvoch rýchlostí a funkciou pulzovania pre dokonalé sekanie, drvenie a mixovanie.

Referenčné číslo: ZE370138

Odšťavovač Frutelia +: čerstvé a zdravé džúsy

Prináša dokonalé, zdravé a lahodné džúsy každý deň. Odšťavovač Tefal Frutelia + vyrába dokonalé čerstvé ovocné džúsy úplne ľahko. Tento odšťavovač na ovocie má široký plniaci otvor, ktorý vám umožňuje vkladať veľké alebo celé kusy ovocia. Výkon 350 W prichádza spolu s možnosťou dvoch rýchlostí a funkciou pulzovania pre ľahké výsledky pri spracovávaní všetkých vašich obľúbených ingrediencií. Antikorový filter zaisťuje výkonnosť a odolnosť. 950 ml nádoba na dužinu poskytuje dokonalý objem pre každú príležitosť. Praktická kompaktná konštrukcia pre ľahké skladovanie a bezpečnostné prvky, ako sú protisklzové nôžky, dopĺňajú celé balenie. Frutelia + predstavuje odstredivý odšťavovač na každý deň.
Základné fakty
 • Rýchle a ľahké výsledky

  Dokonalý odšťavovač pre každý deň. Široký otvor na vkladanie veľkých alebo celých kusov ovocia pre rýchlejšiu a ľahšiu prípravu džúsov s explozívnou chuťou.

 • Kompaktný dizajn pre maximálne pohodlie

  Kompaktný dizajn navrhnutý pre ľahké skladovanie zaberie menej miesta na kuchynskej linke a spraví z každodenného používania zábavu.

 • Ľahké čistenie

  Odnímateľné časti, ktoré môžete umývať v umývačke riadu, sa čistia bez námahy.

 • Vysoká výkonnosť a ľahké ovládanie

  350 W výkon prichádza s dvoma rýchlosťami a funkciou pulzovania pre mimoriadne sekanie, drvenie a mixovanie akejkoľvek ingrediencie.

 • Praktické funkcie

  950 ml nádoba na dužinu poskytuje dokonalý objem pre každú príležitosť, ideálna ako pre každodenné použitie, tak pri príprave pohostenia pre hostí.

 • Bezpečné použitie a prenášanie

  Stabilný dizajn prichádza spolu s protisklzovými nôžkami pre dokonalé použitie na kuchynskej linke, bez rizika skĺznutia či pádu. Dve ergonomické držadlá easy-lock umožňujú prenášanie bez námahy.

Príslušenstvo
Funkcie
Materiál tela Plastový  
Materiál filtra Nerez  
Počet filtrov 1  
Priemer plniaca trubica 60  mm
Systém uzamknutia 2stranné rukoväte  
Externá nádoba na odpad    
Priame servírovanie    
Nastavenie rýchlosti 2 rýchlosti + pulzná funkcia  
Vhodné do umývačky - detaily Odnímateľné súčasti môžete umývať v umývačke  
Môže sa umývať v umývačke riadu    
Príkon 350  
Farba Biela/Sivá  
Objem nádoby na odpad 0.95  L
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Nie je nevyhnutné, aby ste odstránili šupku alebo kôru. Potrebné je olúpať len ovocie s hrubou, horkou šupkou, akú majú napríklad citróny, pomaranče, grapefruity alebo ananás (odstráňte jadro).
Rovnako nie je nutné odstrániť malé semienka z melóna alebo hrozna, ale musíte odstrániť kôstky z ovocia, ako sú broskyne, čerešne a pod.
Spotrebič nepoužívajte bez zastavenia dlhšie ako 2 minút.
Čistenie spotrebiča je jednoduchšie, ak sa vykoná hneď po použití. Filter by sa mal najprv vyčistiť mäkkou kefkou v studenej vode a malo by sa s ním zaobchádzať opatrne. Všetky odnímateľné časti sú vhodné do umývačky riadu, s výnimkou zbernej nádoby na šťavu. Zbernú nádobu na šťavu je potrebné umyť vo vode so saponátom.
Do umývačky riadu môžete dať všetky súčasti okrem motora.
Umyte ho hneď po použití. Vrchnák, nádoba, lieviky a filtračný košík sa môžu umývať v teplej vode so saponátom alebo v hornom koši umývačky riadu. Motorovú jednotku utrite vlhkou hubkou.
Pred prvým použitím odporúčame opláchnuť odnímateľné časti.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Áno, vyberajte čerstvé, zrelé ovocie a zeleninu, ktorá je zdrojom väčšieho množstva šťavy. Ak použijete ovocie, ktoré je prezreté, filter sa rýchlejšie upchá.
Nie, šťava získaná prirodzenou cestou bez pridania akýchkoľvek konzervačných látok by sa mala čo najskôr skonzumovať. V styku so vzduchom zoxiduje a jej chuť a farba sa môžu zmeniť. Aby šťava tak rýchlo nezhnedla, môžete do nej pridať pár kvapiek citróna.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.