TEFAL INFINY JUICE ZC255B38

INFINY JUICE ZC255B38 Až 2x viac džúsu, o štvrtinu viac vitamínu C, 2x viac mladosti*

Nikdy nebolo také ľahké robiť "Čerstvé a chutné šťavy s maximálnym množstvo vitamínov!"

Použitím technológie lisovania za studena jemne vytláča šťavu z ovocia a zeleniny a zároveň zachováva ich prirodzenú chuť, pôvodnú farbu a predovšetkým ich živiny.

Nízka rýchlosť (priemer 60 otáčok/min.), aby sme minimalizovali oxidáciu a získali vynikajúcu šťavu, ktorá vydrží čo najdlhšie ...

>

Referenčné číslo: ZC255B38

Lisovanie za studena, odšťavovač novej generácie!

Infine Juice je odšťavovač novej generácie, ktorý vám umožňuje pripraviť hladké šťavy, plné dobroty a chuti. Infine Juice a jeho intuitívne zostavenie a ergonomické použitie. Tichá technológia na odšťavovanie, kedykoľvek v priebehu dňa... Jeho dve džbány, jeden na zbieranie šťavy a druhý na odšťavenú dužinu, odnímateľné prvky, ľahko sa čistí... Medzi 2 odšťavovaniami postačí jednoduché opláchnutie...

* Laboratórne testy boli vykonané s 1 kg malín na šťavu, 1 kg pomarančov na vitamín C a 1 kg hrozna na antioxidanty v porovnaní s odstredivým odšťavovačom Tefal ZN65

*Laboratory tests performed with 1kg of raspberries for the juice, 1kg of oranges for the vitamin C and 1 kg of grapes for the antioxidants.

Základné fakty
 • Až 2x viac šťavy, 1/4 viac energie, 2x viac mladosti*

  Pomalá rotačná skrutka jemne zatlačí na filter šťavy, na ovocie, zeleninu a bylinky... Táto účinná technológia umožňuje získať až 2x viac šťavy, 1/4 viac vitamínu C a 2x viac antioxidantov v porovnaní s naším najsilnejším odstredivým odšťavovačom (Tefal ZN65) *

 • Až 2x viac šťavy!

  S technológiou studeného lisovania Infiny Juice získame až 2x viac šťavy než trandičný odstredivý odšťavovač.

 • Až 2x viac šťavy, 1/4 viac energie, 2x viac mladosti!

  Nízka rýchlosť otáčania (v priemere 60 rpm), na minimalizáciu oxidácie a získanie tej najlepšej šťavy, ktorá vydrží dlhšie... 

 • Tichá technológia

  Tichá technológia, s ktorou si odšťavovanie vychutnáte v ktorejkoľvek dennej dobe...

 • 1 prívodná trubica s tlačidlom

  Intuitívna montáž a ergonomické použitie, veľmi pohodlné na každodenné používanie!

 • Filter na šťavu

  S odšťavovačom Infiny a jeho filtrom na šťavu výroba "čerstvých a chutných štiav s maximom vitamínov!" nikdy nebolo také
  Šťavy z ovocia, vrátane mäkkých druhov (jahody, maliny, čučoriedky...), zeleniny, hlavne listovej...
  Chutné, farebné, potešenie v jednom pohári!

 • Džbán na šťavu a 1 džbán na odšťavené zvyšky

  2 džbány, jeden na zber šťavy, druhý na suchú dužinu. Odnímateľné prvky sa ľahko čistia ... Medzi 2 odšťavovaniami stačí jednoduché opláchnutie...

 • Systém na zastavenie kvapkania

  p>A vrchný pult zostáva čistý bez ohľadu na to, čo sme odšťavovali!

Príslušenstvo
Funkcie
Materiál tela Plastový  
Materiál filtra Nerez  
Počet filtrov 1  
Hrdlo zabraňujúce kvapkaniu    
Objem nádoby na šťavu 0.8  L
Externá nádoba na odpad    
Rýchlosť otáčania (ot / min) 82 RPM  
Veľkosť plniacej trubice (dĺžka x priemer) 4 x 5  cm
Priame servírovanie    
Nastavenie rýchlosti 2  
Uloženie káblu    
Vhodné do umývačky - detaily only pusher, lid, pressing screw, juice filter, bowl, jugs, cleaning brush, drip stop.  
Môže sa umývať v umývačke riadu    
Príkon 200  
Farba Strieborná a tmavo sivá  
Objem nádoby na odpad 0.8  L
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Nie je nevyhnutné, aby ste odstránili šupku alebo kôru. Potrebné je olúpať len ovocie s hrubou, horkou šupkou, akú majú napríklad citróny, pomaranče, grapefruity alebo ananás (odstráňte jadro).
Rovnako nie je nutné odstrániť malé semienka z melóna alebo hrozna, ale musíte odstrániť kôstky z ovocia, ako sú broskyne, čerešne a pod.
Spotrebič nepoužívajte bez zastavenia dlhšie ako 2 minút.
Čistenie spotrebiča je jednoduchšie, ak sa vykoná hneď po použití. Filter by sa mal najprv vyčistiť mäkkou kefkou v studenej vode a malo by sa s ním zaobchádzať opatrne. Všetky odnímateľné časti sú vhodné do umývačky riadu, s výnimkou zbernej nádoby na šťavu. Zbernú nádobu na šťavu je potrebné umyť vo vode so saponátom.
Do umývačky riadu môžete dať všetky súčasti okrem motora.
Umyte ho hneď po použití. Vrchnák, nádoba, lieviky a filtračný košík sa môžu umývať v teplej vode so saponátom alebo v hornom koši umývačky riadu. Motorovú jednotku utrite vlhkou hubkou.
Pred prvým použitím odporúčame opláchnuť odnímateľné časti.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Áno, vyberajte čerstvé, zrelé ovocie a zeleninu, ktorá je zdrojom väčšieho množstva šťavy. Ak použijete ovocie, ktoré je prezreté, filter sa rýchlejšie upchá.
Nie, šťava získaná prirodzenou cestou bez pridania akýchkoľvek konzervačných látok by sa mala čo najskôr skonzumovať. V styku so vzduchom zoxiduje a jej chuť a farba sa môžu zmeniť. Aby šťava tak rýchlo nezhnedla, môžete do nej pridať pár kvapiek citróna.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.