TEFAL ULTRA JUICE MECA ZC600138

ULTRA JUICE MECA ZC600138 Výborné zdravé šťavy behom okamihu.
Vďaka pomalému odšťavovaču s lisovaním za studena Ultra Juice od spoločnosti Tefal si môžete každý deň vychutnať zdravé šťavy bez akýchkoľvek ťažkostí. Má veľmi širokú praktickú plniacu trubicu (85 mm), vďaka ktorej už nie je potrebné ovocie a zeleninu krájať. Táto trubica a automatická funkcia EasyClean robí z odšťavovania úplne nenáročný úkon.

Referenčné číslo: ZC600138

Pomalý odšťavovač s lisovaním za studena Ultra Juice: Lahodná a zdravá šťáva!

Lahodná a zdravá šťava pre vás a vašich blízkych je teraz na dosah viac ako kedykoľvek predtým, a to vďaka pomalému odšťavovaču s lisovaním za studena Ultra Juice od spoločnosti Tefal. Prístroj je vybavený širokou plniacou trubicou s veľkosťou 85 mm, vďaka ktorej je odšťavovania rýchle a praktické, už nie je potrebné vopred nakrájať ani tie najväčšie kusy ovocia a zeleniny. Čistenie tohto odšťavovača je tak jednoduché, a to vďaka automatickej funkcii EasyClean, ktorá urobí všetko za vás. Odšťavovač ovocia Ultra Juice ponúka vynikajúce odšťavovania všetkých vašich obľúbených surovín pomocou technológie lisovania za studena a plastovej skrutky. Obsahuje jeden program spolu s funkciou spätného chodu - všetko pomocou jednoduchého tlačidla. Výrobok dopĺňa špeciálny filter na výrobu zmrzliny a pyré, ktorý je ideálny pre použitie so špeciálnymi programami a mimoriadne pohodlná nádoba na cesty, ideálna aj pre hektické rána!
Základné fakty
 • Absolútne pohodlie

  Odšťavovač Ultra Juice je vybavený širokou plniacou trubicou. Trubica s veľkosťou 85 mm vám poskytne absolútne pohodlie, pretože všetko ovocie a zeleninu už nemusíte dopredu sekať alebo krájať.

 • Ľahké čistenie

  Vďaka automatickej funkcii EasyClean je čistenie hračkou.

 • Optimálny výkon

  Vynikajúci výkon vďaka technológii lisovania za studena - pre vždy dokonalé výsledky!

 • Ľahké použitie

  Užite si jednoduché používanie prístroja pomocou tlačidla a funkcie spätného chodu

 • Flexibilita

  Úplnú všestrannosť zaisťuje filter na zmrzlinu a pyré.

 • Šťava na cestu

  Vďaka prenosnej nádobe si môžete vychutnať lahodné a zdravé šťavy všade tam, kam vás vietor zaveje. Ideálny pre hektické rána!

 • Večeriame spoločne

  Spoločnú rodinnú večeru pripravuje na Slovensku stále menej a menej rodín. Tento dôležitý spoločenský rituál bohužiaľ stráca na obľube. U väčšiny prípadov je tomu na vine málo času a neznalosť rýchleho varenia. Spoločné večere buď rýchlo odbijeme, alebo ich priamo vynechávame.

Príslušenstvo
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Nie je nevyhnutné, aby ste odstránili šupku alebo kôru. Potrebné je olúpať len ovocie s hrubou, horkou šupkou, akú majú napríklad citróny, pomaranče, grapefruity alebo ananás (odstráňte jadro).
Rovnako nie je nutné odstrániť malé semienka z melóna alebo hrozna, ale musíte odstrániť kôstky z ovocia, ako sú broskyne, čerešne a pod.
Spotrebič nepoužívajte bez zastavenia dlhšie ako 2 minút.
Čistenie spotrebiča je jednoduchšie, ak sa vykoná hneď po použití. Filter by sa mal najprv vyčistiť mäkkou kefkou v studenej vode a malo by sa s ním zaobchádzať opatrne. Všetky odnímateľné časti sú vhodné do umývačky riadu, s výnimkou zbernej nádoby na šťavu. Zbernú nádobu na šťavu je potrebné umyť vo vode so saponátom.
Do umývačky riadu môžete dať všetky súčasti okrem motora.
Umyte ho hneď po použití. Vrchnák, nádoba, lieviky a filtračný košík sa môžu umývať v teplej vode so saponátom alebo v hornom koši umývačky riadu. Motorovú jednotku utrite vlhkou hubkou.
Pred prvým použitím odporúčame opláchnuť odnímateľné časti.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Áno, vyberajte čerstvé, zrelé ovocie a zeleninu, ktorá je zdrojom väčšieho množstva šťavy. Ak použijete ovocie, ktoré je prezreté, filter sa rýchlejšie upchá.
Nie, šťava získaná prirodzenou cestou bez pridania akýchkoľvek konzervačných látok by sa mala čo najskôr skonzumovať. V styku so vzduchom zoxiduje a jej chuť a farba sa môžu zmeniť. Aby šťava tak rýchlo nezhnedla, môžete do nej pridať pár kvapiek citróna.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.