TEFAL MASTERCHEF ESSENTIAL QB150138

MASTERCHEF ESSENTIAL QB150138 Mixuje, mieša a hnetie cesto na bochníky chleba či pizzu!*

Kuchynský robot Tefal Masterchef Essential bol navrhnutý tak, aby napĺňal všetky vaše každodenné potreby pri varení. S pôsobivou kapacitou 4,8 litra, ktorá je dostatočná pre celú rodinu. Vďaka planetárnemu spôsobu miešania, ktorý nevynechá jediné miesto v nádobe, ľahko získate dokonale hladké a rovnomerné výsledky. Jednoduché ovládanie a je maximálne praktický.

Referenčné číslo: QB150138

Kuchynský robot Tefal Masterchef Essential

Kuchynský robot Tefal Masterchef Essential sa môže pochváliť dokonale hladkými výsledkami a kapacitou, ktorá sa hodí na každú príležitosť. Tento kuchynský prístroj sa dokonale hodí pri mixovaní a pečení. Antikorová misa s objemom 4,8 litra je dostatočne veľká, aby poňala cesto na celých päť pízz*, jej kapacita postačí pre celú rodinu. Dokonalé výsledky pri príprave mnohých receptov. Planetárny pohyb pri mixovaní nevynechá jedinú časť nádoby a vďaka inteligentnej rotácii zaistí hladké a rovnomerné výsledky. Objavte praktického robota na šľahanie, ktorý vám umožní výkonné šľahanie, spolu s robustným kovovým hákom na miesenie pre tuhšie zmesi. Výkonný 800W motor poskytuje dostatočný výkon pre všetky vaše obľúbené recepty. Má 6 rýchlostí a pulznú funkciu pre ľahšie mixovanie na každý deň.

*pizze z tenkého cesta s priemerom 22 cm

*pizze z tenkého cesta s priemerom 22 cm

Základné fakty
 • Veľký objem

  Antikorová misa s objemom 4,8 litra poskytuje prístroju dokonalý objem, pojme dostatok cesta na celých päť pízz*, ponúka tak štedré porcie pre celú rodinu na každý deň a pri špeciálnych príležitostiach.

 • Dokonale hladké výsledky

  Planetárny pohyb dosahuje výnimočne hladké a rovnomerné výsledky: hlava kuchynského robota a nadstavec na dezerty rotujú v opačnom smere, a zaisťujú tak plné pokrytie misy.

 • Dokonalé šľahanie

  Ľahké a nadýchané výsledky šľahania pri spracovaní ingrediencií, ako sú vaječné bielky, krémy a pusinky, s objemom až do 800 ml smotany na šľahanie.

 • Dokonalé miesenie

  Získajte dobre zamiešané a dokonale rovnomerné cesto na koláče, torty a ďalšie dezerty, vďaka nástroju, ktorý sa postará až o 1,8 kg zmesi.

 • Kovový hák na miesenie

  Robustný kovový hák na miesenie má kapacitu spracovať až 500 g múky a poskytuje spoľahlivý výkon pre tuhé zmesi, všetky vaše obľúbené chleby, briošky, linecké cesto a ďalšie.

 • Univerzálny výkon pri mixovaní

  Výkonný a spoľahlivý motor s príkonom 800 W vám umožní realizovať celý rad receptov s rýchlymi výsledkami.

 • Ľahké ovládanie

  Jedinečná kontrola a precíznosť vďaka 6 rýchlostiam a pulznej funkcii kuchynského robota, ktorého ovládanie je hračkou.

 • Odolný dizajn

  Zažite úplnú stabilitu a solídny výkon vďaka protišmykovým prísavkám pre mixovanie bez obáv.

 • Odporúča šéfkuchár

  Odporúča a na tvorbe receptov sa podielal šéfkuchár Ondřej Slanina.

 • Večeriame spoločne

  Spoločnú rodinnú večeru pripravuje na Slovensku stále menej a menej rodín. Tento dôležitý spoločenský rituál bohužiaľ stráca na obľube. U väčšiny prípadov je tomu na vine málo času a neznalosť rýchleho varenia. Spoločné večere buď rýchlo odbijeme, alebo ich priamo vynechávame.

Príslušenstvo
Funkcie
Metlička na šľahanie ano  
Pulzná funkcia    
Planetárny pohyb    
Materiál misy Nerezová oceľ  
Mixér Nie  
Šľahač Kovový  
Hnetací hák Kovový  
Extra miska Nie  
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Pred prvým použitím spotrebiča opláchnite všetky diely príslušenstva v teplej vode so saponátom (pozri časť o čistení v návode na použitie). Opláchnite a osušte. Položte motorovú jednotku na rovný, čistý a suchý povrch. Spotrebič zapojte.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Kuchynský prístroj pracuje na odlišnom princípe ako kuchynský robot, pretože nástroje používané na mixovanie sú zavesená na hornom ramene. Kuchynský robot má nástroje na miešanie v spodnej časti prístroja. Kuchynský prístroj sa používa najmä na miešanie cesta a zmesí na koláče. Túto prácu zvládne aj kuchynský robot, ale s nižšou účinnosťou. Ak máte v pláne piecť koláče, mali by ste vziať do úvahy do akej miery sa budete tejto práci venovať. Ak sa budete tejto činnosti venovať bežne, potom bude pre vás lepšou voľbou kuchynský prístroj. Je dobré si tiež uvedomiť, že kuchynský robot je menší ako kuchynský prístroj.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.