TEFAL MASTERCHEF GOURMET+ QB632D38

MASTERCHEF GOURMET+ QB632D38 Výkonný, ale šetrný pomocník pre prípravu dokonalej peny, tiramisu a nadýchaných múčnikov!

Dajte voľnú cestu svojej kreativite! Kuchynský robot Masterchef Gourmet + je výkonný a zároveň šetrný pomocník, s ktorým pripravíte všetky druhy múčnikov! Vďaka motoru s výkonom 1100 W a mise s objemom 4,6 l môžete naraz pripraviť až 40 košíčkov. Masterchef Gourmet + sa dodáva s 3 exkluzívnymi doplnkami: unikátnou metlou Flex Whisk (pre vyšľahanie dokonale nadýchaného snehu z bielkov), misou Flex Bowl (doplnkovou silikónovou misou 3 v 1) a nadstavcom Delica'tool (pre rýchlu prípravu nadýchaných múčnikov). Pomocou metličky a miesiaceho háku z liateho kovu pripravte sladké cestá i cesto na chlieb či pizzu. To všetko s misou a tlačidlami v nádhernom dizajne na prepracovanej základni!

Referenčné číslo: QB632D38

Kuchynský robot Tefal Masterchef Gourmet +: Doprajte si ľahké a nadýchané múčniky!

Deň by nemal končiť bez domáceho koláča! S kuchynským robotom Masterchef Gourmet+ a množstvom jeho funkcií môžete konečne povoliť uzdu svojej kreativite. Vychutnajte si čokoládovú penu, tiramisu, bublaninu, pusinky a nadýchané múčniky vďaka kombinácii 3 exkluzívnych doplnkov (patentovaná metla Flex Whisk, misa Flex Bowl a nadstavec Delica'tool). Kuchynský robot Masterchef Gourmet+ bol navrhnutý špeciálne pre používateľov, ako ste vy, ktorí milujú pečenie a chcú v ňom vyniknúť. Šľahanie, hnetenie, miešanie a prekladanie: Vy máte kreativitu, on má silu a šetrnosť. Vďaka elegantnému a dokonale prepracovanému kovovému plášťu a mise v zrkadlovom lesku s objemom 4,6 litra splní kuchynský robot Masterchef Gourmet + všetky Vaše očakávania. Pusťte sa do experimentovania a už dnes vytvorte nové dokonalé recepty.
Základné fakty
 • 3 exkluzívne doplnky

  Masterchef Gourmet + sa dodáva s 3 exkluzívnymi doplnkami, ktoré Vám pomôžu za okamih pripraviť nadýchané múčniky. Kombinácia našej patentovanej metly Flex Whisk, misy Flex Bowl a nadstavca Delica'tool Vám ušetrí čas a námahu!

 • Unikátny nadstavec Delica'tool pre dokonalé a rýchle rozmiešanie

  Vykonávajte chúlostivé kroky priamo v kuchynskom robote a ušetrite si čas a námahu spojenú s ručnou prípravou! Zapracujte ľahké suroviny (sneh z bielkov, šľahačka…) do tých hustejších a za chvíľku získajte nadýchanú zmes.

 • Unikátna misa Flex Bowl: prvá silikónová misa 3 v 1, ktorá Vám uľahčí prípravu!

  Akúkoľvek prípravu na pečenie zvládnete bez zložitej manipulácie so surovinami vďaka unikátnej mise Flex Bowl 3 v 1!
  • Misu Flex Bowl môžete používať v mikrovlnnej rúre: rozpúšťajte suroviny priamo v silikónovej mise
  • Druhá misa: pri pečení jedna misa často nestačí, a tak sme k Vášmu kuchynskému robotu pridali kompatibilnú misu Flex Bowl
  • Ľahké skladovanie: uloženie priamo do hlavnej misy kuchynského robotu

 • Unikátna patentovaná technológia Flex Whisk pre dokonalý nadýchaný sneh hoci aj z jediného vajíčka.

  Metlička Flex Whisk vďaka špeciálnemu dizajnu s predĺženou treťou vrstvou drôtov ľahko dosiahne na dno misy a takmer okamžite vyšľahá všetky ingrediencie do ľahkej a nadýchanej podoby!

 • Planetárny pohyb pre optimálne výsledky pri mixovaní!

  Vďaka planetárnemu pohybu cukrárskeho nadstavca a hlavy prístroja sa v mise nevynechá ani jediné miesto. Výsledkom je teda hladká a homogénna zmes.

 • Vysoko kvalitné kovové cukrárske nadstavce

  Patentovaná technológia nadstavca Flex Whisk pre prípravu ľahkých zmesí, metla na tortové cesto a antikorový hnetací hák na ťažké cesto z liateho kovu. Cukrárske nadstavce výrobku Masterchef Gourmet + sa ideálne hodia na každodenné použitie!

 • Rýchly a výkonný

  Príkon 1100 W a 8 rýchlostí s pulznou funkciou pre prípravu hladkej, vláčnej zmesi.

 • Misa s objemom 4,6 l s veľkou zvislou rukoväťou

  Vďaka mise s objemom 4,6 l ušľaháte až 10 bielkov, upečiete až 40 košíčkov a pripravíte cesto na 3 veľké pizze. Vďaka zvislej rukoväti je manipulácia ľahšia ako kedy predtým.

 • Chýba vám inšpirácia? Ponúkame 33 receptov!

  Z webu spoločnosti Tefal si môžete prebrať kuchársku knihu s 33 novými receptami od slaných dobrôt až po vynikajúce dezerty, vrátane 8 receptov využívajúcich exkluzívny nadstavec Delica'tool. 

 • Rozšírte svoje pole možností!

  Je kompatibilný so 7 voliteľnými nadstavcami (plastový alebo antikorový mixér, minisekáčik, mlynček na mäso, strúhadlo/krájač, nadstavec na cestoviny), s ktorými vyhoviete nárokom celej rodiny a potešíte všetky chuťové poháriky.

 • Dodáva sa s antikorovým mixérom s objemom 1,5 l

  Táto elegantná antikorová nádoba s objemom 1,5 l odoláva teplotným šokom z horúcich a chladných ingrediencií a je ideálna na koktejly, drvenie ľadu, smoothie, polievky a pod. Pre ľahké umývanie sa dajú vybrať aj nože.

 • Obsahuje strúhací nadstavec

  Vychutnajte si čerstvo nakrájanú a nastrúhanú zeleninu a ovocie! Toto strúhadlo/krájač sa dodáva so 4 odnímateľnými antikorovými nadstavcami, z ktorých suroviny putujú priamo do misy, vrátane nadstavca na placky.

 • Obsahuje mlynček na mäso ako nadstavec

  Pripravte si doma čerstvé mäsové guľky, tatárske bifteky alebo hamburgery! Mlynček na mäso obsahuje dve mriežky z antikorovej ocele na rôzne druhy spracovania (stredne hrubé a hrubé mletie). Optimálne výsledky zaistí samoostriaca čepeľ.

Príslušenstvo
Funkcie
Metlička na šľahanie Metla Flex Whisk  
Pulzná funkcia    
Planetárny pohyb    
Mixér Áno  
Celkový objem mixéra 1.5  L
Materiál nádoby na mixovanie Brúsená nerezová oceľ  
Strúhadlo / krájač    
Šľahač Kovový  
Hnetací hák Kovový  
Mlynček na mäso    
Uloženie káblu    
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Pred prvým použitím spotrebiča opláchnite všetky diely príslušenstva v teplej vode so saponátom (pozri časť o čistení v návode na použitie). Opláchnite a osušte. Položte motorovú jednotku na rovný, čistý a suchý povrch. Spotrebič zapojte.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Kuchynský prístroj pracuje na odlišnom princípe ako kuchynský robot, pretože nástroje používané na mixovanie sú zavesená na hornom ramene. Kuchynský robot má nástroje na miešanie v spodnej časti prístroja. Kuchynský prístroj sa používa najmä na miešanie cesta a zmesí na koláče. Túto prácu zvládne aj kuchynský robot, ale s nižšou účinnosťou. Ak máte v pláne piecť koláče, mali by ste vziať do úvahy do akej miery sa budete tejto práci venovať. Ak sa budete tejto činnosti venovať bežne, potom bude pre vás lepšou voľbou kuchynský prístroj. Je dobré si tiež uvedomiť, že kuchynský robot je menší ako kuchynský prístroj.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.