TEFAL MASTERCHEF GOURMET QB515D38

MASTERCHEF GOURMET QB515D38 Dokonalé pečenie a mnoho ďalšieho úplne bez námahy!

Každodenné pečenie, ktorému sa nič nevyrovná! Kuchynský robot Masterchef Gourmet v striebornom prevedení Vám pomôže s každodennou prípravou domáceho pečiva, ktoré spraví radosť celej Vašej rodine. Cukrárske nadstavce tvorené jedinečnou patentovanou šľahacou metlou Flex Whisk, metlou na miesenie z liateho kovu a hnetacím hákom z liateho kovu zaručujú úspech vo všetkých prípadoch! Vďaka motoru s príkonom 1100 W a 4,6 l mise dokážete pripraviť až 1,8 kg tortového cesta, ušľahať 10 bielkov alebo uhniesť 800 g hustého cesta. Posuňte svoje obzory vo svete pečiva vďaka 7 voliteľným nadstavcom dodávaným k tomuto kuchynskému robotu.

Referenčné číslo: QB515D38

Kuchynský robot Tefal Masterchef Gourmet v striebornom prevedení: Každodenné pečenie, ktorému sa nič nevyrovná!

Vlastniť kuchynský robot už nie je známkou prepychu. Kuchynský robot Masterchef Gourmet v striebornom prevedení Vám pomôže s každodennou prípravou sladkého i slaného pečiva: sušienok, cesta na koláče, torty, cesta na chlieb, pizzy, atď. Vďaka patentovanej šľahacej metle Flex Whisk a metle na miesenie a hnetaciemu háku z liateho kovu ponúka výrobok Masterchef Gourmet profesionálne miesenie, šľahanie aj hnetenie. Vďaka tomuto ľahko použiteľnému kuchynskému robotu a jeho všestranným voliteľným nadstavcom môžete za krátku dobu spraviť radosť rodine aj priateľom. Domáce pečenie ešte nikdy nebolo ľahšie! 
Základné fakty
 • Unikátna patentovaná technológia Flex Whisk pre dokonalý nadýchaný sneh hoci aj z jediného vajíčka.

  Metlička Flex Whisk vďaka špeciálnemu dizajnu s predĺženou treťou vrstvou drôtov ľahko dosiahne na dno misy a takmer okamžite vyšľahá všetky ingrediencie do ľahkej a nadýchanej podoby!

 • Planetárny pohyb pre optimálne výsledky pri mixovaní!

  Vďaka planetárnemu pohybu cukrárskeho nadstavca a hlavy prístroja sa v mise nevynechá ani jediné miesto. Výsledkom je teda hladká a homogénna zmes.

 • Rýchly a výkonný

  Príkon 1100 W a 8 rýchlostí s pulznou funkciou pre prípravu hladkej, vláčnej zmesi.

 • Vysoko kvalitné kovové cukrárske nadstavce

  Patentovaná technológia nadstavca Flex Whisk pre prípravu ľahkých zmesí, metla na tortové cesto a antikorový hnetací hák na ťažké cesto z liateho kovu. Cukrárske nadstavce výrobku Masterchef Gourmet sa ideálne hodia na každodenné použitie!

 • Antikorová misa s objemom 4,6 l s držadlami

  Vďaka mise s objemom 4,6 l ušľaháte až 10 bielkov, upečiete až 40 košíčkov a pripravíte cesto na 3 veľké pizze.

 • Chýba vám inšpirácia? Ponúkame 25 receptov!

  Z webu spoločnosti Tefal si môžete prebrať kuchársku knihu s 25 novými receptami od slaných dobrôt až po vynikajúce dezerty. 

 • Rozšírte svoje pole možností!

  Je kompatibilný so 7 voliteľnými nadstavcami (plastový alebo antikorový mixér, minisekáčik, mlynček na mäso, strúhadlo/krájač, nadstavec na cestoviny, odšťavovač), s ktorými vyhoviete nárokom celej rodiny a potešíte všetky chuťové poháriky.

 • Dodáva sa s mixérovým nadstavcom s objemom 1,5 l

  Pripravujte smoothie z čerstvého ovocia, šľahajte cesto na palacinky, vychutnávajte si teplé i studené polievky a celý rad ďalších dobrôt. Nádoba mixéru je vybavená odmerkou pre ľahké dávkovanie a otvorom so zátkou, cez ktorý môžete pri mixovaní pridávať suroviny.

 • Obsahuje strúhací nadstavec

  Vychutnajte si čerstvo nakrájanú a nastrúhanú zeleninu a ovocie! Toto strúhadlo/krájač sa dodáva so 4 odnímateľnými antikorovými valcami, z ktorých suroviny putujú priamo do misy, vrátane nadstavca na placky.

 • Obsahuje mlynček na mäso ako nadstavec

  Pripravte si doma čerstvé mäsové guľky, tatárske bifteky alebo hamburgery! Mlynček na mäso obsahuje dve mriežky z antikorovej ocele na rôzne druhy spracovania (stredne hrubé a hrubé mletie). Optimálne výsledky zaistí samoostriaca čepeľ.

 • Obsahuje odšťavovací nadstavec

  Doprajte si prípravu čerstvých džúsov zo sezónneho ovocia a zeleniny… Vychutnajte si mrkvový, paradajkový alebo jablkový džús. Skvelý spôsob zaistenia denného príjmu vitamínov! Antikorový filter zaručuje optimálne získavanie ovocnej alebo zeleninovej šťavy. Navyše ho je možné umývať v umývačke riadu.

 • Večeriame spoločne

  Spoločnú rodinnú večeru pripravuje na Slovensku stále menej a menej rodín. Tento dôležitý spoločenský rituál bohužiaľ stráca na obľube. U väčšiny prípadov je tomu na vine málo času a neznalosť rýchleho varenia. Spoločné večere buď rýchlo odbijeme, alebo ich priamo vynechávame.

Príslušenstvo
Funkcie
Príkon 1100  W
Metlička na šľahanie Metla Flex Whisk  
Pulzná funkcia    
Planetárny pohyb    
Cesto na chleba 0.8  kg
Cesto na koláč 1.8  kg
Materiál misy Nerezová oceľ  
Mixér Áno  
Materiál nádoby na mixovanie Plast  
Strúhadlo / krájač    
Šľahač Áno  
Hnetací hák Áno  
Mlynček na mäso    
Odšťavňovač    
Extra miska Nie  
Uloženie káblu    
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Pred prvým použitím spotrebiča opláchnite všetky diely príslušenstva v teplej vode so saponátom (pozri časť o čistení v návode na použitie). Opláchnite a osušte. Položte motorovú jednotku na rovný, čistý a suchý povrch. Spotrebič zapojte.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Kuchynský prístroj pracuje na odlišnom princípe ako kuchynský robot, pretože nástroje používané na mixovanie sú zavesená na hornom ramene. Kuchynský robot má nástroje na miešanie v spodnej časti prístroja. Kuchynský prístroj sa používa najmä na miešanie cesta a zmesí na koláče. Túto prácu zvládne aj kuchynský robot, ale s nižšou účinnosťou. Ak máte v pláne piecť koláče, mali by ste vziať do úvahy do akej miery sa budete tejto práci venovať. Ak sa budete tejto činnosti venovať bežne, potom bude pre vás lepšou voľbou kuchynský prístroj. Je dobré si tiež uvedomiť, že kuchynský robot je menší ako kuchynský prístroj.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.